Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pieniążki :)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

Oreo79

Oreo79

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów

Ja myślę, ze teraz jest bardzo wiele blogów i to nie jest takie łatwe, ale ZAWSZE jakiś ciekawy się przebije.

korab

korab

Praktyk

• Użytkownik
  • 141 postów

Przebić to się ma właściwa oferta dobrego dochodu - i to jest najważniejsze. Czyli danie bezpiecznego zarabiania każdej chętnej osobie. Tu opis takiej strony  http://zarabianieodz...-zarabianie.htm

Solidne zarabianie na lata od zaraz - www.zarabianieodzaraz.pl.tl

mniam1785

mniam1785

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów

W internecie jak wszędzie, najlepsza kasa jest gdy pracuje się na siebie a nie na kogoś. Ciekawą opcją są blogi, ale wiadomo content musi być klasa, żeby zdobyć odpowiedni ruch. Wtedy można promować produkty itd., całkiem nieźle można na tym wyjść.

http://www.pozytywnezacisze.pl

SylwesterPasiek

SylwesterPasiek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 15 postów

Ja też nie mam za bardzo czasu na dorabianie, ale ostatnio zmieniłem pracę i jestem w pełni zadowolony z nowej pensji :) Ale jeśli ktoś z Was szuka jakiś ciekawych sposobów na zdobycie dodatkowej gotówki i potrafi dobrze pisać, to może copywriting?

borysek

borysek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów

Ja poza stałą praca inwestuję w kryptowaluty. :) Zawsze jakaś dodatkowa kasa wpadnie 

Emkaolka0

Emkaolka0

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów

O ja też inwestuje w ten sposob swoje pieniadze. Znasz może portal https://bitbay.net/pl/tabela-oplat Za darmo możesz tam prowadzić swoje konto i handlować kryptowalutami takimi jak Bitcoin czy Etherum i w sumie wiele innych z innymi ludźmi. Również Bitbay daje Ci możliwość wygodnych przelewów, wypłat z bankomatów czy też zakupów w sklepach stacjonarnych i internetowych. Ja juz mam tam konto jakiś czas u i bardzo sobie chwalę, również znajdziesz tam aktualne kursy walut

ggusia

ggusia

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 10 postów

Dodatkowo można zarobić na pisaniu tekstów, wypełnianiu ankiet, prowadzeniu bloga, w programach partnerskich. Fakt jest taki, że przy tym tez trochę trzeba posiedzieć.

petrus2

petrus2

Stażysta

• Użytkownik
  • 52 postów

A ja chciałem się Was poradzić właśnie w kwestii inwestowania i mam nadzieję, że mi pomożecie. Od jakiegoś czasu odkładam trochę gotówki na swoje pierwsze mieszkanie, ale chciałbym jeszcze powiększyć swój wkład własny. Kolega podsunął mi pomysł, aby zgromadzone środki zainwestować we współpracy z firmą "Esaliens". Przejrzałem ich stronę - https://www.esaliens...r-inwestycyjny

i nawet spodobała mi się ta oferta. Nie zamierzam jednak podejmować żadnej decyzji na gorąco, dlatego chciałbym się z Wami skonsultować. Jak myślicie, czy ta propozycja jest godna zainteresowania?

Darus

Darus

Stażysta

• Użytkownik
  • 61 postów

W sumie to także się nad tym zastanawiałem. Ale wydaje mi się, że jest to decyzja długoterminowa. I w ten sposób już lepiej odkładać dajmy na to na cel dalszy jak emerytura, a nie na mieszkanie, które najlepiej byśmy kupili za chwilę. Dlatego lepiej oszczędności ulokować na lokacie, którą w sumie można w każdej chwili zlikwidować. I tam pieniądze, oszczędności spokojnie by leżały i powiększały swoją wartość nawet nie przez nie wiadomo jak długi okres czasu. Ja sam mam lokatę założona na https://www.santande...umer.pl/lokaty/ gdzie moje oszczędności czekają na wydanie oraz się powielają. 

ggusia

ggusia

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 10 postów

Szczerze mówiąc bardziej bym ufała lokacie w banku niż inwestycjom na jakiś stronach. Takie moje osobiste odczucie.

bratnyp1

bratnyp1

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 22 postów

Ja w ramach dodatkowego dochodu prowadzę sklep interentowy z galanetrią skórzaną. Prosperuje całkiem dobrze i tym samym zaczyna mi pochłaniać coraz więcej czasu. 

Wilk889

Wilk889

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 22 postów

Swój biznes pod względem dorabiania od czasu do czasu jest ryzykowny, bo może się zdarzyć, że trzeba będzie do niego dokładać. Ale może to też być żyła złota. Ryzyk fizyk :D

ggusia

ggusia

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 10 postów

Swój biznes pod względem dorabiania od czasu do czasu jest ryzykowny, bo może się zdarzyć, że trzeba będzie do niego dokładać. Ale może to też być żyła złota. Ryzyk fizyk :D

Kto nie ryzykuje ten nie ma:) Choć osobiście staram się tak nie działać:)

waldek678

waldek678

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Możesz rozważyć opcję pracy zdalnej. Praca zdalna świetnie się sprawdza właśnie wtedy, kiedy mamy jeszcze inne zobowiązania. Na rynku istnieje szereg ofert prac zdalnych (najczęściej umowa o dzieło), wszystko zalezy od preferencji. Ja piszę teksty na zlecenie. W tym wypadku stawka najczęściej uzależniona jest od ilości znaków. Takie zajęcie polecam zwłaszcza tym, którzy posiadają tzw. "lekkie pióro". Inną opcją, dla tych którzy pisać nie lubią i nie umiją jest klikanie w reklamy. W Interncie jest cała masa artykułów, które przybliżą temat ;)

Pozdrawiam.

Jest trochę tego ogłoszenia trzeba oglądać.kokosów nie będzie ,ale zawsze   coś dorobisz .

oleczka220

oleczka220

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

robicie platne ankety? daje rade taka dodatkowa praca?

oleczka220

oleczka220

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

robicie platne ankety? daje rade taka dodatkowa praca?

Wilk889

Wilk889

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 22 postów

Kto nie ryzykuje ten nie ma:) Choć osobiście staram się tak nie działać :)

Też mi brak odwagi :) Pozostaje mi podziwiać odważnych i zazdrościć :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych