Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dłużnicy

dłużnicy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

alicja267

alicja267

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów

hej wszystkim,

moja firma boryka się z dłużnikami, kwoty sa niemałe, a więc nie zamierzamy im odpuścić. Co mi radzicie? Ja myślałam nad zatrudnieniem Kancelarii, która pomoże mi odzyskać moje pieniążki. Czy polecacie jakąś firmę z Wrocławia. Póki co najlepsze opinie czytałam o AIF Kancelarii, firma t podobno rewelacyjnie ściąga należności nieosiągalne

Użytkownik alicja267 edytował ten post 17 August 2016 - 21:33

Bot Name

Bot Name
  • Advert

rafix34

rafix34

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Polecam na przyszłość usługi firmy Hermes. Oni mają następujące usługi:

• skupowanie długów - biorą 10%
  • udzielanie pożyczki dla firm
  • pakiet bezpieczeństwa - tutaj dokładnie nie wiem więc nie będę wprowadzał w błąd.

Użytkownik strusp edytował ten post 14 October 2016 - 06:08

petrus2

petrus2

Stażysta

• Użytkownik
  • 67 postów

Niestety, mi również zdarzyło się zmagać z nieuczciwymi firmami, które rozliczały się ze sporym opóźnieniem. W ten sposób powstawały zatory płatnicze czyli jedno z największych zagrożeń dla przedsiębiorców. Niezależnie od tego czy człowiek jest właścicielem mikroprzedsiębiorstwa czy wielkiej korporacji, musi przecież zapłacić za ogrzewanie, wodę czy prąd. Nikt mnie nie pyta, czy mam pieniądze, muszę zapłacić i tyle. Dlatego zawsze starałem się zadbać o płynność firmowych finansów i nie dopuścić do zagrożeń związanych z zatorami płatniczymi. Dobrym rozwiązaniem okazały się pod tym względem sprzedaże faktur. Dzięki temu mogłem szybciej liczyć na zastrzyk gotówki, a to kluczowe  w funkcjonowaniu codziennym firmy. Zainteresowanych tematem i chcących pogłębić wiedzę w zakresie faktoringu odsyłam do tego artykułu. Wszystko rzetelnie i fachowo wyjasnione - https://www.monevia....i-gospodarczej/ Warto zdawać sobie sprawę, że faktoring to elastyczne narzędzie, które pozwala kontrolować płynność finansową oraz – niezwykle ważne dla przedsiębiorców – otaczać się rzetelnymi i wypłacalnymi kontrahentami

FineBlack

FineBlack

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 14 postów

To, że firmy czekają do końca okresu płatności to wcale nie jest nieuczciwość. Wykorzystują prawo. Ale dla nas to często jest problem, dlatego tutaj najlepszym rozwiązaniem jest faktoring. Już niejednokrotnie polecałem Raiffeisen Polbank, ich oferta dla firm naprawdę dobrze się sprawdza. Jeśli macie możliwość to sprawdźcie ich faktoring.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Sylwia363

Sylwia363

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 8 postów
  • Zainteresowania:piłka nożna, gotowanie, kuchnia tajska

Jeśli chcesz dochodzić swoich należności pod żadnym pozorem nie decyduj się na firmę windykacyjną. Większość z nich niestety udaje, że działa a i na dłużnikach robią coraz mniejsze wrażenie. Lepiej zdecydować się na współprace z dobrą kancelarią. Mi pomogła kancelaria Wojas Pawlak z Gliwic. Gdyby nie oni to prawdopodobnie byłabym zmuszona zamknąć firmę z powodu niewypłacalności...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych