Skocz do zawartości

Zdjęcie

Program Do Faktur

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

kysy

kysy

Stażysta

• Użytkownik
  • 88 postów

Możecie polecić jakiś prosty programik do wystawiania faktur? Wystawiam około 8-10 faktur w miesiącu. Raczej jest to stała ilość. Tylko raz wystawiłem 15.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

kysy

kysy

Stażysta

• Użytkownik
  • 88 postów

Ma być stacjonarny czy online? Osobiście preferuję online, bo mogę wystawić fakturę nawet na tablecie czy smartfonie. Jeżeli ma być stacjonarny, to sprawdź sobie Fit Faktura od Programer.

Z online na nazwa.pl mają ciekawy skrypt, ale trochę drogo wychodzi. Lekki, prosty w obsłudze, umożliwiający wystawienie faktury w 30 sekund jest Inwo. Bez konieczności instalowania, robienia archiwizacji itd. Tutaj czytaj trochę więcej na jego temat https://inwo.pl/mozliwosci/

Lodrios

Lodrios

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów

może jakiś taki zwykły standardowy co używają w księgowości ? 

Brygida

Brygida

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów
  • Zainteresowania:fotografia, moda, uroda

Też jestem ciekawa. Jaki polecacie?

moneta

moneta

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów
Do 10 faktur za darmo jest ifirma. Przechowują wszystko przez 5 lata jak pamiętam.

nowak1

nowak1

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów

Jak już wcześniej napisano, ifirma ma bardzo dobry program - vat r. Jeśli wystawiasz do 10 faktur miesięcznie, to będzie on dla Ciebie darmowy. Ma wszystkie niezbędne funkcje, takie jak wystawiania faktur i rachunków oraz magazynowanie. Jest bardzo intuicyjny w obsłudze, także na pewno dasz sobie z nim radę.

Mesquals

Mesquals

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 7 postów

Przy takiej ilości możesz posiłkować się jakimś darmowym programem.

Mateusz9891

Mateusz9891

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Ja osobiście używam Faktura Small Business. Bardzo prosty programik, tylko nie wiem czy chcesz płatny, ale wg mnie jest to bezpieczniejsze rozwiązanie. Przy takiej ilości faktur będzie Cię to kosztować niewiele ponad 1zł za fakturę, a w następnym roku nawet mniej. Faktury wyglądają naprawdę przejrzyście i estetycznie.

moneygrabbing

moneygrabbing

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 9 postów

Też polecam ifirma, korzystałem i jest to super rozwiązanie.

petrus2

petrus2

Początkujący

• Użytkownik
  • 46 postów

A ja chciałem Was zapytać odnośnie faktur, ale w troszeczkę innym kontekście. Mianowicie wciąż wiele firm w Polsce zmaga się z problemem zatorów płatniczych. Nie będę ściemniać, że mnie ten problem nie dotyczy. Wręcz przeciwnie - kilka razy się naciąłem, między innymi współpracowałem z niby poważną firmą państwową, która nieoczekiwanie zbankrutowała i przez to straciłem kilkanaście tysięcy złotych. Sama w skali biznesu, jaki prowadzę, bardzo poważna i przez pewien czas miałem problem z płynnością finansową. Na szczęście udalo mi się wyjść na prostą, ale co przeżyłem to moje. Postanowiłem w związku z tym na przyszłość się zabezpieczyć i wystawiać faktury moim kontrahentom z odroczonym terminem płatności. A przed upływem terminu odsprzedać wspomniane faktury pośrednikowi, która później będzie kontaktować się z moim wierzycielem. Rozwiązanie dobre, tylko zastanawiam się, jaką firmę wybrać. Kolega polecił mi "Monevię" - https://www.monevia....-od-faktoringu/ Poczytałem sobie troszeczkę na stronie internetowej i przeszukałem Wujka Google'a. ich oferta wygląda poprawnie, ale dla pewności chcę zapytać:Co sądzicie na ten temat?

stefan201

stefan201

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 16 postów
Program online sprawdzi się chyba najlepiej - na ogół jest prostszy w obsłudze, często ma też więcej funkcji. Całkiem dobry dostępny jest na https://wfirma.pl/po...o-faktur-online razem z programem księgowym - obsługuje chyba wszystkie rodzaje faktur, ma wiele przydatnych funkcji, w dodatku nie kosztuje wiele.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

bolka

bolka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 18 postów

Jestem zaskoczona, że nikt z was nie wspomniał o https://faktura.pl/ . Moim zdaniem to najlepszy program do wystawiania faktur. Bezpieczny, szybki i łatwy w obsłudze. Ponadto daje nam dostęp do całej historii wcześniej wystawionych dokumentów. Istnieje również opcja powiadomień sms dla nowych faktur, czy faktur które trafiają do skrzynek mailowych naszych klientów - osobiście ja bardzo lubię tą opcję.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych