Skocz do zawartości

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

mysc

mysc

Praktyk

• Użytkownik
  • 123 postów
NOWY WPIS: Dodatkowe reklamy na „mini-stronach” – pomagają czy przeszkadzają w monetyzacji?

„Mini-strony” ze swojego założenia mają za zadanie reklamowanie konkretnych ofert – to jest główny cel ich istnienia. Dzisiejszy wpis dotyczy dodatkowych reklam umieszczanych na „mini-stronach”, czyli takich które z głównym celem nie mają nic wspólnego. Czy takie reklamy faktycznie stanowią dodatkowe dochody, jak mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać? W jakich okolicznościach pomagają, a w jakich przeszkadzają w monetyzacji? Zapraszam do lektury!

Swoją drogą, w ostatnim czasie uaktualniłem (często całkowicie redagując) poniższe wpisy. Zachęcam do ponownego przeczytania, niektóre są nawet 2x dłuższe od pierwszych wersji :)
Uaktualnione wpisy:

.

Zapraszam serdecznie na mój blog Get Paid 2.0 :)

Bot Name

Bot Name
  • Advert

mysc

mysc

Praktyk

• Użytkownik
  • 123 postów

Stabilność i wysokość e-zarobków, czyli sprzedawcy złudzeń vs rzeczywistość

Zarabianie stabilnych i dość wysokich kwot nie jest takie łatwe jak mogłoby się to wydawać na podstawie filmików na youtube, dzienników pracy i forumowych galerii zdjęć. Jakie kwoty są najbardziej prawdopodobne do uzyskania? Zapraszam do lektury :)

Link do wpisu: Stabilność i wysokość e-zarobków, czyli sprzedawcy złudzeń vs rzeczywistość

.

mysc

mysc

Praktyk

• Użytkownik
  • 123 postów
3 sposoby reklamowania ofert afiliacyjnych (CPA) offline

Zarabianie w internecie, w programach partnerskich, wcale nie musi ograniczać się tylko do marketingu internetowego. Nasze linki afiliacyjne, a także „mini-strony” zarobkowe, możemy promować także offline. W tym wpisie przedstawiam 3 sposoby reklamowania ofert CPA poza internetem. Wybrałem metody dostępne raczej dla każdego – nie chodzi tu o reklamy radiowe/telewizyjne i inne drogie rozwiązania :) Warto zdać sobie sprawę, że takie tanie możliwości marketingu offline istnieją i wziąć je pod uwagę przy obecnych lub przyszłych projektach. Nie wszystko warto tak reklamować, ale może akurat w Twoim przypadku warto spróbować? Zapraszam do lektury :)

.

mysc

mysc

Praktyk

• Użytkownik
  • 123 postów
Czy i kiedy warto zarabiać na poleconych w sieciach afiliacyjnych?

Zarabianie w sieciach afiliacyjnych to nie tylko możliwość reklamowania znajdujących się tam ofert CPA. To także możliwość polecania samej możliwości zarabiania w danym serwisie – przy pomocy systemu poleconych.
W tym wpisie wyjaśniam jak działa, jakie są różnice pomiędzy takimi systemami, a także omawiam kwestie opłacalności inwestowania czasu (i być może pieniędzy) w zbieranie poleconych :) Zapraszam do lektury :)

.

mysc

mysc

Praktyk

• Użytkownik
  • 123 postów
TRZY NOWE WPISY:

1. Nisza rynkowa, czyli jak znaleźć i zagospodarować własne podwórko

Działanie w branży afiliacyjnej, naszej branży, to w dużym stopniu ciągłe wyszukiwanie i monetyzowanie dochodowych nisz. W praktyce polega to na wyborze odpowiednich potrzeb ludzkich, dopasowaniu do nich określonych ofert afiliacyjnych i finalnie rozpoczęciu działań reklamowych. W tekście wyjaśniam na jakie typy można podzielić nisze, omawiam aspekty na jakie powinno się zwracać szczególną uwagę przy dokonywaniu wyborów i dzielę się z Wami własnymi przemyśleniami na ten temat.

2. Recenzja książki – “Laptopowy Milioner” Mark Anastasi

Praktycznie każdy marzy o dodatkowych dochodach osiąganych niskim lub nawet zerowym kosztem, o niezależności finansowej i o braku konieczności chodzenia do pracy. Mark Anastasi roztacza w swojej książce wizję prostoty e-zarabiania dostępnego dla każdego – zapewne stąd spore zainteresowanie tą pozycją, zwłaszcza wśród początkujących e-biznesmenów. Internet niewątpliwie oferuje narzędzia, które pozwalają zarabiać pieniądze siedząc w domu, nawet bez żadnych inwestycji – czy zatem sięgnięcie po “Laptopowego Milionera” przyśpieszy zrozumienie tej branży? Czy książka faktycznie jest warta przeczytania? Zapraszam do lektury :)

3. Technika sieci stron sprzedażowych (mini-stron) (wpis edytowany - praktycznie napisany od nowa)

Jest bardzo dużo możliwości reklamowania swoich linków afiliacyjnych, dużo modeli rozliczeń i całe mnóstwo dostępnych kampanii reklamowych. Dzisiaj przedstawiam, moim zdaniem, najbardziej stabilne rozwiązanie dotyczące tworzenia zaplecza reklamowego i zapewniania sobie – przynajmniej okresowo – pasywnych przychodów z internetu. Mam tu na myśli zaplecze w postaci własnych stron internetowych, dokładniej wzajemnie powiązanej sieci takich stron :)

.

mysc

mysc

Praktyk

• Użytkownik
  • 123 postów
Opcje strategiczne, czyli jak rozwijać sprzedaż e-produktów

Własne e-produkty to bardzo popularna, zwłaszcza wśród influencerów, forma internetowego zarobku. Każda zaangażowana w taki model zarabiania osoba stanie w końcu przed wyborem opcji strategicznej dalszego rozwoju swoich przedsięwzięć.
W tym wpisie przedstawiam cztery strategie ujęte w tzw. macierzy Ansoffa. Wpis powinien okazać się pomocny przy wyborze i optymalizacji drogi rozwoju własnego e-biznesu tego typu oraz w mniejszym stopniu, ale jednak, zarabianiu na afiliacji w modelu CPA. Zapraszam serdecznie do lektury!

.

mysc

mysc

Praktyk

• Użytkownik
  • 123 postów
Miarodajny pomiar i porównywanie konwersji w afiliacji

Często można się spotkać ze stwierdzeniami mówiącymi o tym, że np. “serwis X, ma lepszą konwersję od serwisu Y” lub “przepiąłem linki gdzie indziej i od razu konwersja wzrosła/zmalała”. Te stwierdzenia jednak nie wydają się być prawdziwe gdy na podstawie wyświetlanych w sieciach afiliacyjnych wskaźników konwersji porównujemy dwie lub więcej z nich. 

Działając bez namysłu można w banalny sposób uniemożliwić sobie miarodajne testy i w konsekwencji wyciągnąć błędne wnioski. W każdego interesie jest by zarabiać tam, gdzie możliwości są największe – a żeby to ustalić trzeba przemyśleć własne działania oraz możliwe błędy w rozumowaniu. W tym wpisie wyjaśniam jak miarodajnie zmierzyć i porównać konwersję w różnych sieciach afiliacyjnych. Zapraszam do lektury :)

.

mysc

mysc

Praktyk

• Użytkownik
  • 123 postów
Wielkimi krokami nadciąga Kompleksowy Mentoring Sprzedaży E-produktów – startujemy w połowie lutego!

Ostatnie “pustki” na blogu to nie przypadek, Mentoring Get Paid 2.0 już niedługo wejdzie na zdecydowanie wyższy poziom, oferując dużo większe możliwości budowania stabilnych przychodów z internetu. Nowe rozwiązanie, które już niebawem dołączy do oferty, zapewnia pełną kontrolę nad własnym zapleczem. Pełna kontrola to możliwość wpływania na produkt, cenę, landing page i dostępne formy reklamowania. Dla niektórych to koniec z rotacją kampanii, dezaktualizującym się zapleczem reklamowym, koniecznymi landing page’ami dodatkowymi i – co najważniejsze – z otrzymywaniem wyłącznie prowizji. Oferty produktowe CPS to przeważnie 10-40% prowizja. Własny e-produkt to “100% prowizja”, dzięki czemu w wielu niszach można znacząco zwiększyć swoje przychody.

.

mysc

mysc

Praktyk

• Użytkownik
  • 123 postów
Od początku istnienia bloga publikowałem długie wpisy - przekraczające 1000, dochodzące nawet do 4000 słów. Tym samym omijałem tematy co do których ciężko się aż tak rozpisać lub nienaturalnie je rozciągałem. Taki model działania okazał się być strasznie ograniczający - w szkicach mam kilkadziesiąt wpisów uznanych za "zbyt krótkie". Myślę, że nie ma sensu czekać aż je "rozszerzę" bo po namyśle, w większości przypadków, nie mam kompletnie nic do dodania. 

Także od dzisiaj kończę z wyłącznie długimi wpisami, na blogu będą pojawiać się także krótsze. W najbliższym czasie można się spodziewać wielu nowych publikacji, sporo się tych szkiców uzbierało :)

Dzisiaj pierwszy "krótszy wpis" (około 500 słów):

Kiedy stosować i jaką rolę pełni dodatkowy landing page?

Zarabiając w sieciach afiliacyjnych, spotykamy się z mnogością różnego rodzaju ofert CPA. Przeważnie nie mamy wyboru co do landing page’a do którego docelowo odsyłamy pozyskiwany ruch, narzuca nam go reklamodawca – a nawet jeśli mamy, ten wybór jest ograniczony i wygląd stron niekoniecznie jest zgodny z oczekiwaniami i potrzebami naszej grupy odbiorców reklam. Brak możliwości edycji landing page’a to ograniczone pole manewru przy próbach zwiększania konwersji naszych kampanii reklamowych. Na szczęście z pomocą przychodzi dodatkowy landing page, nazywany również “pre-landing page’em” lub “stroną przechwytującą”, który możemy dodać do “ścieżki sprzedażowej”.

.

mysc

mysc

Praktyk

• Użytkownik
  • 123 postów
Najpopularniejsze typy witryn wykorzystywanych w afiliacji

Istnieją bezpośrednie metody promocji – w których nie trzeba przygotowywać dodatkowych stron internetowych – oraz te pośrednie, gdzie strona sprzedażowa jest niezbędna, a przynajmniej wysoce wskazana. W tym wpisie przedstawiam najpopularniejsze typu stron sprzedażowych wykorzystywane w marketingu afiliacyjnym oraz sprzedaży własnych produktów. Zapraszam do lektury :)

.

mysc

mysc

Praktyk

• Użytkownik
  • 123 postów
Wszystko o zasięgu na facebooku – jak zwiększyć zasięg postów?

Przeglądając fora o zarabianiu przez internet oraz różnego rodzaju blogi możemy spotkać się z wieloma opiniami na temat zasięgu na, obecnie najpopularniejszym w Polsce, portalu społecznościowym – czyli na facebooku. Z tego wpisu dowiesz się: od czego zależy zasięg, czy facebook ucina zasięgi oraz jak zwiększyć zasięg postów na facebooku. Zapraszam serdecznie do lektury :)

----

Dochód pasywny przez internet, czyli automatyzacja i outsourcing

Dochód pasywny oznacza czerpanie zysków bez konieczności stałego angażowania własnej pracy. Tego typu dochody, osiągane bez konieczności pracy, są marzeniem większości osób pracujących w domu. Przynajmniej tak mi się wydaje – bo moim są. Chociaż pasywne zarabianie ma więcej wspólnego z fikcją i jest pewnego rodzaju mitem powtarzanym na płatnych szkoleniach – to jednak faktycznie da się uzyskać tymczasowe pasywne dochody w internecie. Pierwszym krokiem do pasywności jest pracowanie nad systemem, a nie w systemie. Drugim krokiem jest jak największa automatyzacja stworzonego systemu – w tym celu używa się skryptów (pracownicy działający 24h/7) oraz outsourcingu...

.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

mysc

mysc

Praktyk

• Użytkownik
  • 123 postów
Mastermind, czyli jak zwiększyć motywację do pracy w domu

Zarabianie przez internet nie jest szczególnie popularne. Już po kilku tygodniach przebywania na forach dotyczących zarabiania w internecie i pracy w domu, można się złapać na tym że nasi znajomi nie wiedzą o czym mówimy, nie rozumieją jak konkretnie zarabiamy i jakiekolwiek rozmowy na ten temat wydają się być w ogóle stratą czasu – bo nic nie wnoszą. Ponadto, im więcej mamy praktyki, tym bardziej dostrzegamy że rady od osób niezwiązanych z zarabianiem przez internet (nawet takich, które z powodzeniem rozwijają biznesy stacjonarne) są jakby z innej planety, oderwane od naszej e-rzeczywistości. W takiej  sytuacji nie trudno jest złapać się na braku motywacji do pracy. Na szczęście z pomocą mogą nam przyjść grupy mastermind, które omawiam w tym wpisie. Zapraszam do lektury

.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zarabianie w internecie, praca online, zarabianie w sieci, praca w domu, zarabianie przez internet, blog, mysc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych