Skocz do zawartości

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

mysc

mysc

Praktyk

• Użytkownik
  • 114 postów
NOWY WPIS: Dodatkowe reklamy na „mini-stronach” – pomagają czy przeszkadzają w monetyzacji?

„Mini-strony” ze swojego założenia mają za zadanie reklamowanie konkretnych ofert – to jest główny cel ich istnienia. Dzisiejszy wpis dotyczy dodatkowych reklam umieszczanych na „mini-stronach”, czyli takich które z głównym celem nie mają nic wspólnego. Czy takie reklamy faktycznie stanowią dodatkowe dochody, jak mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać? W jakich okolicznościach pomagają, a w jakich przeszkadzają w monetyzacji? Zapraszam do lektury!

Swoją drogą, w ostatnim czasie uaktualniłem (często całkowicie redagując) poniższe wpisy. Zachęcam do ponownego przeczytania, niektóre są nawet 2x dłuższe od pierwszych wersji :)
Uaktualnione wpisy:

.

Zapraszam serdecznie na mój blog Get Paid 2.0 :)

Bot Name

Bot Name
  • Advert

mysc

mysc

Praktyk

• Użytkownik
  • 114 postów

Stabilność i wysokość e-zarobków, czyli sprzedawcy złudzeń vs rzeczywistość

Zarabianie stabilnych i dość wysokich kwot nie jest takie łatwe jak mogłoby się to wydawać na podstawie filmików na youtube, dzienników pracy i forumowych galerii zdjęć. Jakie kwoty są najbardziej prawdopodobne do uzyskania? Zapraszam do lektury :)

Link do wpisu: Stabilność i wysokość e-zarobków, czyli sprzedawcy złudzeń vs rzeczywistość

.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

mysc

mysc

Praktyk

• Użytkownik
  • 114 postów
3 sposoby reklamowania ofert afiliacyjnych (CPA) offline

Zarabianie w internecie, w programach partnerskich, wcale nie musi ograniczać się tylko do marketingu internetowego. Nasze linki afiliacyjne, a także „mini-strony” zarobkowe, możemy promować także offline. W tym wpisie przedstawiam 3 sposoby reklamowania ofert CPA poza internetem. Wybrałem metody dostępne raczej dla każdego – nie chodzi tu o reklamy radiowe/telewizyjne i inne drogie rozwiązania :) Warto zdać sobie sprawę, że takie tanie możliwości marketingu offline istnieją i wziąć je pod uwagę przy obecnych lub przyszłych projektach. Nie wszystko warto tak reklamować, ale może akurat w Twoim przypadku warto spróbować? Zapraszam do lektury :)

.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zarabianie w internecie, praca online, zarabianie w sieci, praca w domu, zarabianie przez internet, blog, mysc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych