Skocz do zawartości • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#41
mysc

mysc

  Praktyk

 • Użytkownik
 • 117 postów
 • Płeć:Mężczyzna
NOWY WPIS: Dodatkowe reklamy na „mini-stronach” – pomagają czy przeszkadzają w monetyzacji?
 
„Mini-strony” ze swojego założenia mają za zadanie reklamowanie konkretnych ofert – to jest główny cel ich istnienia. Dzisiejszy wpis dotyczy dodatkowych reklam umieszczanych na „mini-stronach”, czyli takich które z głównym celem nie mają nic wspólnego. Czy takie reklamy faktycznie stanowią dodatkowe dochody, jak mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać? W jakich okolicznościach pomagają, a w jakich przeszkadzają w monetyzacji? Zapraszam do lektury!
 
 
 

 
Swoją drogą, w ostatnim czasie uaktualniłem (często całkowicie redagując) poniższe wpisy. Zachęcam do ponownego przeczytania, niektóre są nawet 2x dłuższe od pierwszych wersji :)
Uaktualnione wpisy:
 
 
 
 
 
 
 
 
.

Zapraszam serdecznie na mój blog Get Paid 2.0 :)


Bot Name

Bot Name
 • Advert

#42
mysc

mysc

  Praktyk

 • Użytkownik
 • 117 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Stabilność i wysokość e-zarobków, czyli sprzedawcy złudzeń vs rzeczywistość

 

Zarabianie stabilnych i dość wysokich kwot nie jest takie łatwe jak mogłoby się to wydawać na podstawie filmików na youtube, dzienników pracy i forumowych galerii zdjęć. Jakie kwoty są najbardziej prawdopodobne do uzyskania? Zapraszam do lektury :)

Link do wpisu: Stabilność i wysokość e-zarobków, czyli sprzedawcy złudzeń vs rzeczywistość

.


Zapraszam serdecznie na mój blog Get Paid 2.0 :)


#43
mysc

mysc

  Praktyk

 • Użytkownik
 • 117 postów
 • Płeć:Mężczyzna
3 sposoby reklamowania ofert afiliacyjnych (CPA) offline
 
Zarabianie w internecie, w programach partnerskich, wcale nie musi ograniczać się tylko do marketingu internetowego. Nasze linki afiliacyjne, a także „mini-strony” zarobkowe, możemy promować także offline. W tym wpisie przedstawiam 3 sposoby reklamowania ofert CPA poza internetem. Wybrałem metody dostępne raczej dla każdego – nie chodzi tu o reklamy radiowe/telewizyjne i inne drogie rozwiązania :) Warto zdać sobie sprawę, że takie tanie możliwości marketingu offline istnieją i wziąć je pod uwagę przy obecnych lub przyszłych projektach. Nie wszystko warto tak reklamować, ale może akurat w Twoim przypadku warto spróbować? Zapraszam do lektury :)
 
 
 
 
.

Zapraszam serdecznie na mój blog Get Paid 2.0 :)


#44
mysc

mysc

  Praktyk

 • Użytkownik
 • 117 postów
 • Płeć:Mężczyzna
Czy i kiedy warto zarabiać na poleconych w sieciach afiliacyjnych?
 
Zarabianie w sieciach afiliacyjnych to nie tylko możliwość reklamowania znajdujących się tam ofert CPA. To także możliwość polecania samej możliwości zarabiania w danym serwisie – przy pomocy systemu poleconych.
W tym wpisie wyjaśniam jak działa, jakie są różnice pomiędzy takimi systemami, a także omawiam kwestie opłacalności inwestowania czasu (i być może pieniędzy) w zbieranie poleconych :) Zapraszam do lektury :)
 
 
 
 
.

Zapraszam serdecznie na mój blog Get Paid 2.0 :)


#45
mysc

mysc

  Praktyk

 • Użytkownik
 • 117 postów
 • Płeć:Mężczyzna
TRZY NOWE WPISY:
 
 
1. Nisza rynkowa, czyli jak znaleźć i zagospodarować własne podwórko
 
Działanie w branży afiliacyjnej, naszej branży, to w dużym stopniu ciągłe wyszukiwanie i monetyzowanie dochodowych nisz. W praktyce polega to na wyborze odpowiednich potrzeb ludzkich, dopasowaniu do nich określonych ofert afiliacyjnych i finalnie rozpoczęciu działań reklamowych. W tekście wyjaśniam na jakie typy można podzielić nisze, omawiam aspekty na jakie powinno się zwracać szczególną uwagę przy dokonywaniu wyborów i dzielę się z Wami własnymi przemyśleniami na ten temat.
 
 
 
 
2. Recenzja książki – “Laptopowy Milioner” Mark Anastasi
 
Praktycznie każdy marzy o dodatkowych dochodach osiąganych niskim lub nawet zerowym kosztem, o niezależności finansowej i o braku konieczności chodzenia do pracy. Mark Anastasi roztacza w swojej książce wizję prostoty e-zarabiania dostępnego dla każdego – zapewne stąd spore zainteresowanie tą pozycją, zwłaszcza wśród początkujących e-biznesmenów. Internet niewątpliwie oferuje narzędzia, które pozwalają zarabiać pieniądze siedząc w domu, nawet bez żadnych inwestycji – czy zatem sięgnięcie po “Laptopowego Milionera” przyśpieszy zrozumienie tej branży? Czy książka faktycznie jest warta przeczytania? Zapraszam do lektury :)
 
 
 
 
3. Technika sieci stron sprzedażowych (mini-stron) (wpis edytowany - praktycznie napisany od nowa)
 
Jest bardzo dużo możliwości reklamowania swoich linków afiliacyjnych, dużo modeli rozliczeń i całe mnóstwo dostępnych kampanii reklamowych. Dzisiaj przedstawiam, moim zdaniem, najbardziej stabilne rozwiązanie dotyczące tworzenia zaplecza reklamowego i zapewniania sobie – przynajmniej okresowo – pasywnych przychodów z internetu. Mam tu na myśli zaplecze w postaci własnych stron internetowych, dokładniej wzajemnie powiązanej sieci takich stron :)
 
 
 
 
 
.

Zapraszam serdecznie na mój blog Get Paid 2.0 :)


Bot Name

Bot Name
 • Advert

#46
mysc

mysc

  Praktyk

 • Użytkownik
 • 117 postów
 • Płeć:Mężczyzna
Opcje strategiczne, czyli jak rozwijać sprzedaż e-produktów
 
Własne e-produkty to bardzo popularna, zwłaszcza wśród influencerów, forma internetowego zarobku. Każda zaangażowana w taki model zarabiania osoba stanie w końcu przed wyborem opcji strategicznej dalszego rozwoju swoich przedsięwzięć.
W tym wpisie przedstawiam cztery strategie ujęte w tzw. macierzy Ansoffa. Wpis powinien okazać się pomocny przy wyborze i optymalizacji drogi rozwoju własnego e-biznesu tego typu oraz w mniejszym stopniu, ale jednak, zarabianiu na afiliacji w modelu CPA. Zapraszam serdecznie do lektury!
 
 
 
.

Zapraszam serdecznie na mój blog Get Paid 2.0 :)


Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zarabianie w internecie, praca online, zarabianie w sieci, praca w domu, zarabianie przez internet, blog, mysc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych