Skocz do zawartości

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

mysc

mysc

Praktyk

• Użytkownik
  • 104 postów
Co wiesz o Janie Kulczyku? Ile z tych informacji jest faktami, a ile plotkami? Lepiej znasz historię majątku Kulczyka, czy Donalda Trumpa? Właśnie skończyłem czytać książkę „Jan Kulczyk – Biografia niezwykła”, zachęcam do przeczytania recenzji i moich przemyśleń na temat postrzegania "bogactwa" w Polsce :)

.

Zapraszam serdecznie na mój blog Get Paid 2.0 :)

Bot Name

Bot Name
  • Advert

mysc

mysc

Praktyk

• Użytkownik
  • 104 postów
Jak system danego programu partnerskiego identyfikuje kto dokładnie pozyskał nowego klienta? Co to jest "cookie stuffing" (podrzucanie plików cookies) i jakie niesie ze sobą ryzyko?

.

mysc

mysc

Praktyk

• Użytkownik
  • 104 postów
Zajmujesz się pozycjonowaniem landing page'y? Sprawdź jak możesz zmodyfikować swoje działania by rozszerzyć grupę docelową i uniezależnić się od dodatkowych reklam :) Pozycjonowanie to dopiero ostatni etap promocji, pamiętasz jeszcze o pierwszym ?:)

.

mysc

mysc

Praktyk

• Użytkownik
  • 104 postów
Po artykułach o MX.WORLD co jakiś czas dostaję w e-mailach wiadomości z pytaniem m.in. o FutureNet i FutureAdPro. W związku z tym… zdecydowałem się opisać tego „konkurenta facebooka” na blogu i przypomnieć wszystkim czytelnikom, że cudowne systemy nie istnieją :> Zapraszam!

.

mysc

mysc

Praktyk

• Użytkownik
  • 104 postów
Coca-cola – napój, odrdzewiacz, środek do usuwania gum z włosów czy środek do usuwania plam z ubrań?

Dzisiaj zapraszam do tekstu na temat poszerzania grupy docelowej poprzez dostosowywanie reklam do innych - niż ta oczywista - potrzeb ludzkich :)

.

mysc

mysc

Praktyk

• Użytkownik
  • 104 postów
Używasz FB ADS do promowania swoich stron/FP/LP? Zachęcam do zapoznania się z moimi doświadczeniami i przemyśleniami na temat doboru grupy docelowej na facebooku. Nie wszystko jest tu takie proste, jak się z pozoru wydaje :)

.

mysc

mysc

Praktyk

• Użytkownik
  • 104 postów
Statystyki wejść na bloga, używane metody reklamowania, omówienie wprowadzonych zmian, planów na przyszłość i inne, bardziej luźne, przemyślenia blogowe :) W skrócie : zapraszam do kolejnego wpisu z serii "przemyśleń blogowych" :)

.

mysc

mysc

Praktyk

• Użytkownik
  • 104 postów
Dzisiaj opublikowałem pierwszy wpis z nowej kategorii - "oszczędzanie", zapraszam :)

Nieważne ile zarabiasz, ważne ile z tych pieniędzy zostaje w Twojej kieszeni.

.

mysc

mysc

Praktyk

• Użytkownik
  • 104 postów

Cześć! Zebrałem i opisałem siedem, według mnie, najczęściej popełnianych błędów w promowaniu programów partnerskich. Sam, niestety, przeszedłem przez wszystkie, a Ty?:)

.

mysc

mysc

Praktyk

• Użytkownik
  • 104 postów
Dawno nic nie napisałem na blogu, także dzisiaj krótko, skromne 2500 słów na rozgrzewkę :>

- Rola partnera w programach partnerskich

- Plusy i minusy zarabiania w pojedyńczych programach partnerskich i sieciach afiliacyjnych

- Wyznaczniki jakości, czyli na co zwracać uwagę przy wyborze programów zarobkowych

Zapraszam :) 

.

mysc

mysc

Praktyk

• Użytkownik
  • 104 postów
Myślę, że nie będę daleki od prawdy pisząc, że na początku każda zarabiająca w internecie osoba popełnia takie błędy. Ja też je popełniałem bardzo długo – czego czasami ogromnie żałuję.

Mam nadzieję, że tym wpisem pomogę Wam ustrzec się od tych podstawowych zaniedbań i zachować efekty swojej pracy na dużo dłużej :) Tekst okaże się przydatny zwłaszcza jeśli używasz „marketingu szeptanego”, bez względu na to jakie oferty reklamujesz :)

Zapraszam :)

.

mysc

mysc

Praktyk

• Użytkownik
  • 104 postów
Wkrótce powinniśmy się spodziewać nagłego wysypu internetowych milionerów i ich wystąpień w telewizjach śniadaniowych z historiami życia a’la – „Wszystko zaczęło się od pierwszego adpacka w Traffic Monsoon.. pamiętam, że pożyczyłem te pieniądze od mamy i stopniowo reinwestowałem w kolejne paczki reklamowe..„. Wtedy właśnie świat się skończy :> Zapraszam do lektury!

.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

mysc

mysc

Praktyk

• Użytkownik
  • 104 postów
Technika pomodoro działa i motywuje do pracy

Wiele osób polecało mi tą technikę w wymienianej korespondencji. Pamiętam, że pierwszy raz słyszałem o niej zaraz po rozpoczęciu pracy nad blogiem – wówczas potraktowałem to jako ciekawostkę. Po prostu wszedłem w link który otrzymałem, przeczytałem opis i zapomniałem o sprawie. Metoda wydała mi się, lekko mówiąc, zbyt prosta i w ogóle nie pasowała do „trybu pracy” jaki stosowałem. Całość wyglądała tak banalnie, że nawet nie planowałem do tej techniki wracać – ale w związku ze zbiegiem w czasie wciąż nawarstwiających się zadań do wykonania, spadku motywacji i trafienia na kilka niezależnych od siebie pozytywnych opinii o technice pomodoro – postanowiłem to sprawdzić. Okazało się, że było warto. Zapraszam do lektury:)

.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zarabianie w internecie, praca online, zarabianie w sieci, praca w domu, zarabianie przez internet, blog, mysc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych