Skocz do zawartości

Zdjęcie

Adnow.com Oficjalny Temat

Reklama

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

123G122a

123G122a

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów

Witam wszystkich !

Przedstawiam na forumie sieć  reklamową Adnow.

.Сhcę zapropoponować współpracą po CPM lub CPC.

Zalety:

-Reklama  nie  zawiera  wirusów

-Konfiguracja i instalacja kodu za  5  minut

-Przejrzyste statystyki

-Cotygodniowe wypłaty na  konte PayPal lub Wrire (kwota wypłaty od 20 $)

-Kod  reklamowy nie jest w konflikcie z innymi systemami reklamowymi i może stać z nimi w jednym bloku.

Współpracujemy z Brazylią, Portugalią, Hiszpanią, Włochami, Francją, Niemcami, Czechami, Rumunią, Serbią, Chorwacją, Bułgarią, Polską, Grecją, Turcją, Indią, Wietnamem, Malezją, Indonezją, Japonią, Chinami i innymi krajami.

kontakt:[email protected]

http://pl.adnow.com/...=160382#sign-up

Bot Name

Bot Name
  • Advert

debug33

debug33

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Przestrzegam przed tymi oszustami. W ogóle nie chcą wypłacać pieniędzy. Próg wypłaty został osiągnięty, a wypłata nie została zrealizowana. Piszę więc do nich o co chodzi. Dostaję odpowiedź, że zlecenie wypłaty zostało złożone i trzeba czekać. Czekam 2 tygodnie i dalej nic. No to znowu do nich piszę i znowu ta sama odpowiedź, a po kilku dniach dostaję informację, że moja strona została zablokowana gdyż "moderatorzy zanotowali naruszenie zasad współpracy". Piszę do nich o co chodzi i zero odpowiedzi. Wypłata nigdy nie została zrealizowana i wyzerowali mi konto na którym miałem uzbierane 230$. Zaśmiecałem sobie swoją stronę ich reklamami przez pół roku i nic z tego nie mam. Totalni oszuści więc radzę trzymać się od nich z daleka.

sknerus

sknerus

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów

aż tak nie wyplacaja. szkoda słów

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Reklama

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych