Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie Konto Dla Dziecka 15 Lat

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

kysy

kysy

Stażysta

• Użytkownik
  • 88 postów

Postanowiliśmy nauczyć małego oszczędzać i chcielibyśmy założyć mu jego własne konto bankowe. Czy ktoś wie może  w jakim banku mają korzystne oferty dla młodych ludzi? 

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 264 postów
IzzyKonto w mBanku można zakładać dla dziecka od 13 roku życia.

- 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
- 0 zł za krajowe przelewy zewnętrzne i wewnętrzne przez internet
- 0 zł za wypłaty z ponad 7 800 bankomatów sieci: Euronet, BZ WBK S.A., Planet Cash
- 0 zł za kartę debetową dedykowaną specjalnie do izzyKONTA - MasterCard izzyKARTA *
- 0 zł za natychmiastowe przelewy z konta w mBanku - np. od rodziców

Ponadto:

- zniżki w szkołach językowych do 25%
- atrakcyjne oferty na zakupy w najpopularniejszych sieciach handlowych

Założyć można oczywiście przez Internet

Neobux <<- PTC / Bux -  płaci od 2008 roku w trybie instant (błyskawicznie) - wypłaty na konta Payza, Skrill, Neteller, od 2 $ 
ClixSense <<- Płatne ankiety Online - program płaci od 2007 roku l Najlepsze konto bankowe <<- Produkty finansowe.

MMR

MMR

Znawca

• Użytkownik
  • 355 postów
  • Zainteresowania:e-commerce, programy partnerskie, marketing wielopoziomowy

Fakt, na tą chwilę konto izzy to chyba jedyna ocja http://bezpieczne.of...ntamlodziezowe/

shejk

shejk

Stażysta

• Użytkownik
  • 90 postów

Ja bym napisał,ze jeszcze bardzo dobrą ofertę ma Bank pekao. Eurokonto kieszonkowe. Nie ma tam opłat za prowadzenie konta . Możesz załozyc je dziecku. Swoją drogą jestem zdania,że takie konto dla nastolatka to dobra sprawa. Nauczy się oszczędzać. 

kysy

kysy

Stażysta

• Użytkownik
  • 88 postów

Poważnie się tutaj zastanowić nad założeniem konta albo w mbanku albo w pekao. Sprawdziłem sobie przed chwilą oba to są rzeczywiście korzystne. Jeszcze mozecie mi napisać jakie takie konta mają zabezpieczenia? Oczywiście dziecko nie bedzie w stanie narobić na koncie debetu albo wziać kredytu tak? 

shejk

shejk

Stażysta

• Użytkownik
  • 90 postów

Nie bedzie w stanie wziać kredytu .Takie konta nie mają również debetu. Mają służyć raczej oszczędzaniu. Mój syn obecnie ma konto właśnie w pekao i muszę przyznać,ze zaoszczędził już do tej pory niezłą sumkę. 

kysy

kysy

Stażysta

• Użytkownik
  • 88 postów

Aha no to jestem już trochę uspokojony. Możesz mi tutaj dać więcej szczegółów na temat tego konta ? Mogę je oczywiście założyc przez internet? 

shejk

shejk

Stażysta

• Użytkownik
  • 90 postów

Zerknij sobie:

http://www.comperia....ieszonkowe.html

Oczywiście sam jeszcze na spokojnie możesz sobie porównać tę ofertę z innymi kontami dla młodych oferowanymi przez banki ale moim zdaniem wcale nie jest taka zła. Założysz przez internet bez problemu. 

kysy

kysy

Stażysta

• Użytkownik
  • 88 postów

Jest to dobra opcja. Sam jakiś czas temu zakładałem takie konto synowi w liceum bo chiałem aby młody nauczył sie jak się obsluguje sprawy bankowe ( trzeba przygotowywać dziecko do dorosłości w miarę wcześnie...). Polecam poszukac jakiegoś banku, ktory ma darmowe oferty kont. Niestety ale wiele z nich w ostatim czasie znacząco podwyższyło opłaty za prowadzenie. Na stronie jest dobre zestawienie:

http://www.tanie-kon...nt-studenckich/

Znajduje się tam ranking kont dla młodych. Możecie sobie porównać. 

Ambross

Ambross

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów

@kysy

Jednak konto studenckie a konto dla małoletniego to nie to samo...

Darus

Darus

Stażysta

• Użytkownik
  • 51 postów

Banki prześcigają się w ofertach kont osobistych także dla najmłodszych klientów. Tak wiec tutaj wybór może być pozornie trudny ale wystarczy tylko wejść w internet i przeczytać opinię innych klientów. Tutaj dowiemy się że najlepszą ofertą znajdziemy https://santanderconsumer.pl/ Jak dla mnie to bardzo dobry wybór , mam u nich konto od 5 lat i jestem cały czas zadowolony. Polecam wszystkim któzy szukają oferty dobrego konta także dla nastolatek.

wlad

wlad

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 21 postów

Od nowych użytkowników rachunków osobistych banki raczej nie pobierają prowizji. Tzn jest kilka banków które karzą sobie płacić za prowadzenie rachunku czy wypłaty z bankomatów, ale są one w zdecydowanej mniejszości. Płatności pobierane są od dorosłych - którzy mają z czego płacić.

Mam np konto studenckie w peko sa mimo, że jestem w okolicach 32 lat. Bank wydzwania do mnie abym zmienił ofertę na dostosowaną do wieku. Ale potrafię czytać między wierszami. Chodzi o to, że będą chcieli mi sprzedać jakąś usługę bankową.

W sieci jest sporo bieżących analiz jak np ta tutaj http://konto-w-banku...-zwracac-uwage/ oferty szybko się zmieniają, więc coś co było aktualne miesiąc temu dziś już raczej nie jest.

Sarka

Sarka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów

Mojemu synowi założyłam konto junior w Pekao.

tammam

tammam

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 11 postów

Chyba też bym postawiła na mBank

adonis

adonis

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów

Inteligo będzie dobrym rozwiązaniem dla osób które mają 18 lat.

Użytkownik adonis edytował ten post 03 August 2017 - 15:44

elabarbara

elabarbara

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 11 postów

Zanim się zdecydujesz na konto bankowe dla dziecka to zajrzyj sobie na stronę i poczytaj sobie w jakim banku założyć konto http://konto-w-banku.pl/ . Trzeba przeanalizować i porównać banki zanim dokonamy właściwego wyboru. Każdy z Nas zwraca uwagę przede wszystkim na koszt utrzymania konta. Więc warto poczytać i dowiedzieć się więcej.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

petrus2

petrus2

Początkujący

• Użytkownik
  • 45 postów

Warto porównywać różne oferty, zwłaszcza że w internecie nie brak porównywarek. Ja na przykład zrobiłam dokładny research w sieci i dopiero założyłam swojemu Szymkowi konto dla młodych w bz wbk. U nich jest o tyle fajnie, że nastolatek ma konto za darmo i dostęp do bankomatów za darmo nawet nie do 18. roku życia, ale do 20. czyli przeszło dwa lata po osiągnięciu pełnoletności. Według mnie takie konto dla nastolatka to dobre rozwiązanie, bo przynajmniej nauczy się oszczędzać pieniądze. Szkoła niestety takie rzeczy zaniedbuje.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych