Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie Konto Dla Dziecka 15 Lat

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

kysy

kysy

Stażysta

• Użytkownik
  • 88 postów

Postanowiliśmy nauczyć małego oszczędzać i chcielibyśmy założyć mu jego własne konto bankowe. Czy ktoś wie może  w jakim banku mają korzystne oferty dla młodych ludzi? 

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 261 postów
IzzyKonto w mBanku można zakładać dla dziecka od 13 roku życia.

- 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
- 0 zł za krajowe przelewy zewnętrzne i wewnętrzne przez internet
- 0 zł za wypłaty z ponad 7 800 bankomatów sieci: Euronet, BZ WBK S.A., Planet Cash
- 0 zł za kartę debetową dedykowaną specjalnie do izzyKONTA - MasterCard izzyKARTA *
- 0 zł za natychmiastowe przelewy z konta w mBanku - np. od rodziców

Ponadto:

- zniżki w szkołach językowych do 25%
- atrakcyjne oferty na zakupy w najpopularniejszych sieciach handlowych

Założyć można oczywiście przez Internet

Neobux <<- PTC / Bux -  płaci od 2008 roku w trybie instant (błyskawicznie) - wypłaty na konta Payza, Skrill, Neteller, od 2 $ 
ClixSense <<- Płatne ankiety Online - program płaci od 2007 roku l Najlepsze konto bankowe <<- Produkty finansowe.

MMR

MMR

Znawca

• Użytkownik
  • 355 postów
  • Zainteresowania:e-commerce, programy partnerskie, marketing wielopoziomowy

Fakt, na tą chwilę konto izzy to chyba jedyna ocja http://bezpieczne.of...ntamlodziezowe/

shejk

shejk

Stażysta

• Użytkownik
  • 85 postów

Ja bym napisał,ze jeszcze bardzo dobrą ofertę ma Bank pekao. Eurokonto kieszonkowe. Nie ma tam opłat za prowadzenie konta . Możesz załozyc je dziecku. Swoją drogą jestem zdania,że takie konto dla nastolatka to dobra sprawa. Nauczy się oszczędzać. 

kysy

kysy

Stażysta

• Użytkownik
  • 88 postów

Poważnie się tutaj zastanowić nad założeniem konta albo w mbanku albo w pekao. Sprawdziłem sobie przed chwilą oba to są rzeczywiście korzystne. Jeszcze mozecie mi napisać jakie takie konta mają zabezpieczenia? Oczywiście dziecko nie bedzie w stanie narobić na koncie debetu albo wziać kredytu tak? 

shejk

shejk

Stażysta

• Użytkownik
  • 85 postów

Nie bedzie w stanie wziać kredytu .Takie konta nie mają również debetu. Mają służyć raczej oszczędzaniu. Mój syn obecnie ma konto właśnie w pekao i muszę przyznać,ze zaoszczędził już do tej pory niezłą sumkę. 

kysy

kysy

Stażysta

• Użytkownik
  • 88 postów

Aha no to jestem już trochę uspokojony. Możesz mi tutaj dać więcej szczegółów na temat tego konta ? Mogę je oczywiście założyc przez internet? 

shejk

shejk

Stażysta

• Użytkownik
  • 85 postów

Zerknij sobie:

http://www.comperia....ieszonkowe.html

Oczywiście sam jeszcze na spokojnie możesz sobie porównać tę ofertę z innymi kontami dla młodych oferowanymi przez banki ale moim zdaniem wcale nie jest taka zła. Założysz przez internet bez problemu. 

kysy

kysy

Stażysta

• Użytkownik
  • 88 postów

Jest to dobra opcja. Sam jakiś czas temu zakładałem takie konto synowi w liceum bo chiałem aby młody nauczył sie jak się obsluguje sprawy bankowe ( trzeba przygotowywać dziecko do dorosłości w miarę wcześnie...). Polecam poszukac jakiegoś banku, ktory ma darmowe oferty kont. Niestety ale wiele z nich w ostatim czasie znacząco podwyższyło opłaty za prowadzenie. Na stronie jest dobre zestawienie:

http://www.tanie-kon...nt-studenckich/

Znajduje się tam ranking kont dla młodych. Możecie sobie porównać. 

Ambross

Ambross

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów

@kysy

Jednak konto studenckie a konto dla małoletniego to nie to samo...

Darus

Darus

Początkujący

• Użytkownik
  • 42 postów

Banki prześcigają się w ofertach kont osobistych także dla najmłodszych klientów. Tak wiec tutaj wybór może być pozornie trudny ale wystarczy tylko wejść w internet i przeczytać opinię innych klientów. Tutaj dowiemy się że najlepszą ofertą znajdziemy https://santanderconsumer.pl/ Jak dla mnie to bardzo dobry wybór , mam u nich konto od 5 lat i jestem cały czas zadowolony. Polecam wszystkim któzy szukają oferty dobrego konta także dla nastolatek.

wlad

wlad

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 20 postów

Od nowych użytkowników rachunków osobistych banki raczej nie pobierają prowizji. Tzn jest kilka banków które karzą sobie płacić za prowadzenie rachunku czy wypłaty z bankomatów, ale są one w zdecydowanej mniejszości. Płatności pobierane są od dorosłych - którzy mają z czego płacić.

Mam np konto studenckie w peko sa mimo, że jestem w okolicach 32 lat. Bank wydzwania do mnie abym zmienił ofertę na dostosowaną do wieku. Ale potrafię czytać między wierszami. Chodzi o to, że będą chcieli mi sprzedać jakąś usługę bankową.

W sieci jest sporo bieżących analiz jak np ta tutaj http://konto-w-banku...-zwracac-uwage/ oferty szybko się zmieniają, więc coś co było aktualne miesiąc temu dziś już raczej nie jest.

Sarka

Sarka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów

Mojemu synowi założyłam konto junior w Pekao.

tammam

tammam

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 11 postów

Chyba też bym postawiła na mBank

adonis

adonis

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów

Inteligo będzie dobrym rozwiązaniem dla osób które mają 18 lat.

Użytkownik adonis edytował ten post 03 August 2017 - 15:44

Bot Name

Bot Name
  • Advert

elabarbara

elabarbara

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 7 postów

Zanim się zdecydujesz na konto bankowe dla dziecka to zajrzyj sobie na stronę i poczytaj sobie w jakim banku założyć konto http://konto-w-banku.pl/ . Trzeba przeanalizować i porównać banki zanim dokonamy właściwego wyboru. Każdy z Nas zwraca uwagę przede wszystkim na koszt utrzymania konta. Więc warto poczytać i dowiedzieć się więcej.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych