Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bamburain - Inwestycja W Plantacje Bambusów

zarabianie inwestycja zyski

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
BambuRain

BambuRain

  Nowicjusz

 • Użytkownik
 • 5 postów

Przedstawię Wam inwestycję, która może być typowym zarobkiem w najbliższym czasie lub formą zapewnienia sobie wysokiej i bezpiecznej emerytury. Jest to inwestycja w plantacje bambusów w Meksyku, z których uzyskuje się przede wszystkim węgiel aktywny. Wszelkie gwarancje wystawia firma BambuRain, a rośliny są rejestrowane przez urzędy ds. leśnictwa, zieleni oraz rolnictwa w Meksyku (Comision Nacional Forestal, Secretaria de Medio ***te Y Recursos Naturales). Wspomniane agencje rządowe dają gwarancję, że plantacja i bambusy rzeczywiście istnieją, a każda roślina otrzymuje swój unikalny numer seryjny i jest możliwa do namierzenia online.

 

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziecie na mojej stronie www.bambu-rain.com. Tutaj możecie zapoznać się z dokładnymi wyliczeniami zysków i objaśnieniem działania tego biznesu.

 

Dlaczego zainteresowałem się plantacjami bambusów?

Plantacje bambusów to bardzo tani i prosty sposób na otrzymanie pełnowartościowego drewna i węgla aktywnego, na który obserwujemy wciąż rosnący popyt. Pierwsze wyraźne zyski otrzymujemy już po 4 latach od zakupu pierwszej sadzonki. Po tym czasie nasza plantacja sama zarabia na siebie i przynosi dodatkowe, wysokie zyski. Natomiast wysokość wkładu w inwestycje nie jest kwotą tak zabójczą, jak w przypadku innych równie bardzo opłacalnych biznesów.

 

Jak to działa?

Poniżej przedstawię zasadę działania w skrócie. W celu uzyskania bliższych informacji zachęcam do kontaktu lub do odwiedzenia bambu-rain.com.

Możesz kupić jedną lub kilka plantacji, przy czym nawet z jednej otrzymasz wymierny zysk. Możesz również zaprosić do współpracy znajomych i w ten sposób awansować w hierarchii firmy. Gdy 5 Twoich bliskich również przystąpi do naszego programu, to przechodzisz automatycznie na poziom Partnera VIP i otrzymujesz miesięcznie 10% prowizji z każdej wpłaty dokonanej przez bezpośrednio zarekomendowaną osobę. W momencie, w którym uzbierasz 2O osób, automatycznie przechodzisz na poziom Presidential Club i otrzymasz aż 15% prowizji ze wszystkich wpłat Twoich bezpośrednich klientów.

 

Twój wkład: $46,40 USD, co daje przez 4 lata $2227.16 USD

Twój zysk po 4 latach (minimalny, gwarantowany): zarabiasz na 1 plantacji rocznie $1980.00

 

Dodatkowy, nieobligatoryjny zysk: zysk z zakupu kolejnej plantacji lub z prowizji za poleconych klientów

 

 

Jest to jedna z obecnie najlepszych inwestycji. Już po 4 latach niewielkich miesięcznych kosztów zaczynasz zarabiać prawdziwe pieniądze. Jednak najważniejsze jest to, że podane wyżej wyliczenia to minimum, które gwarantuje BambuRain. Kwota $1980.00 wzięła się z przyjęcia najgorszej opcji, czyli najmniejszego tonażu drewna uzyskanego podczas zbiorów. Ten minimalny tonaż gwarantuje firma, ale może być go o wiele więcej. Kolejną zaletą jest to, że masz możliwość rozwoju i zarobienia bardzo dużych pieniędzy.

 

Jak to zrobić?

Wystarczy, że po 4 latach otrzymany zysk będziesz inwestował w nowe plantacje. W ten sposób już po 15 latach zarobisz prawdziwą fortunę. Będziesz wtedy posiadał 28 plantacji, które dadzą Ci przychód roczny w wysokości $55,440.00! Całkiem dobra emerytura, prawda?

Wysokość Twojego zarobku zależy tylko od tego, ile i jak szybko chcesz zarobić.

 

Co to jest BambuRain?

BambuRain to firma założona 1988 roku, której główną działalnością jest uprawa bambusa w Meksyku, czyli w najlepszym klimacie dla tej rośliny. Ze zbiorów uzyskuje się m.in. drewno, węgiel aktywny, biopaliwo i krzem. Firma gwarantuje uzyskanie minimalnego tonażu z każdej uprawy, który ująłem w powyższych wyliczeniach minimalnego, gwarantowanego zysku.

 

Jakie jest ryzyko inwestycji?

Ryzyka praktycznie nie ma. Wszystkie rośliny są udokumentowane urzędowo. Hipotetycznie może dojść do zniszczenia uprawy przez pożar, ale również na wypadek takiej sytuacji się zabezpieczamy. Jeżeli kupujesz 1 sadzonkę, to firma sadzi aż 2 dodatkowe rośliny, które stanowią zabezpieczenie na wypadek plagi, zarazy czy naturalnych kataklizmów, jakie by dotknęły Twoją plantację.

 

Kto jest odpowiedzialny za BambuRain?

Nadzór nad roślinami sadzonymi na plantacjach BambuRain prowadzą dwie rządowe agencje: CONAFOR (Comisión Nacional Forestal) oraz SEMARNAT (Secretaria de Medio Amiente y Recursos Naturales).

Skontaktuj się ze mną, a pokażę Ci na czym polega ten biznes. To bardzo proste!

 

Zapraszamy do stałego kontaktu zainteresowane osoby:

 

www.bambu-rain.com

[email protected]

 

Tel: 886835240

 

Codziennie prowadzony jest Webminar jeżeli jesteś zainteresowany napisz.#2
Darus

Darus

  Praktyk

 • Użytkownik
 • 119 postów

Ale że Ty tak serio z tymi bambusami ? :D Dla mnie to wszystko jest bardzo mocno naciągane i jakoś to do mnie nie przemawia. Jeśli chcę sobie zapewnić godną emeryturę to wolę to zrobić w bezpieczny i sprawdzony sposób. Czyli inwestować swoje pieniądze w https://www.leggmaso...mity wplat 2016 To taki funduszu inwestycyjny działający na zasadzie trzeciego filaru. Więc wydaje mi się że każdy tutaj powinien zajrzeć.#3
Tolka

Tolka

  Nowicjusz

 • Użytkownik
 • 6 postów

Nie miałam pojęcia, że nadal inwestuje się w tego typu plantacje.#4
caron

caron

  Stażysta

 • Użytkownik
 • 68 postów

Ciekawe. Szkoda, że nie u nas w kraju tak można, być na miejscu i zarabiać. Chociaż nie powiem są też rośliny, warzywa na których zarobić można. Na https://swiatrolnika.info/ zobaczcie sobie co się obecnie opłaca u nas uprawiać. Jak ma się dobrą ziemię, pilnuje się plantacji to też ładne zyski można czerpać. Tylko z tą pogodą u nas tam niepewnie. Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zarabianie, inwestycja, zyski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych