Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy Zarabianie Prawdziwych Pieniędzy Na Blogu Jest Możliwe?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Gorx

Gorx

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów
Cześć. Jestem tutaj ponieważ słyszałem, że można w internecie sporo zarobić. Założyłem więc stronę i mocno się zastanowiłem czego nie ma w internecie, ogólny wniosek, to że nie ma szczerości i po prostu założyłem stronę w języku angielski, na której dostarczam cotygodniowe raporty moich statyskyk(zarobków, wizyt itp) oraz akcje marketingowe jakie użyłem(wliczając ich skuteczność). Jeżeli macie jakieś zastrzeżenia co do pomysłu to dajcie znać(wygląd, treść):
strona to: earnonsite.com
Chętnie wysłucham waszych rad

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Sleeppy

Sleeppy

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 600 postów
  • GG:5270511

Początki są najtrudniejsze.

Oczywiście można zarobić, jeśli jest wystarczająca ilość osób oglądających Twoje strony oraz odpowiednia ilość osób zainteresuje się reklamą na Twojej stronie, kliknie w nią a najlepiej dokona jakiejś akcji np. zakupu produktu na reklamowanej stronie.

Zależy to bowiem od tematyki jaką dostarczasz i zainteresowań odwiedzających Twoje strony.

Jeżeli się na czymś znasz lepiej niż inni to promuj wiedze czy hobby, a napewno znajdziesz uznanie i z kwestią czasu oglądalność - co za tym idzie też pieniądze ;)

Pozdrawiam i życzę powodzenia w e-biznesie.

Użytkownik Sleeppy edytował ten post 06 January 2015 - 18:26

RekinyInternetu

RekinyInternetu

Początkujący

• Użytkownik
  • 25 postów

Reklamy na siebie zachodzą co jest niewskazane i z tego co wiem możesz dostać bana od Google. Samo ich umiejscowienie jak najbardziej właściwe i najbardziej profitowe czego w przyszłości życzę, ale strony o takiej tematyce jak Twoja już istnieją: np. http://www.smartpassiveincome.com/  i Twoja nie wnosi nic odkrywczego i ciekawego. Nie wiem dodatkowo skąd zamierzasz pozyskiwać ruch na stronie. Jeśli z wyszukiwarek to artykuły są za krótkie, staraj się pisać każdorazowo minimum 500 słów.

sygnatura.png

net-praca.ovh.org

net-praca.ovh.org

Praktyk

• Użytkownik
  • 197 postów
  • GG:6695332
  • Zainteresowania:Kiedyś praca w domu, klikanie w emaile reklamowe i takie tam... teraz zupełnie na poważnie AdSense oraz pisanie treści na zlecenie.

Chcesz zarabiać na stronie, która opisuje Twoje zarabianie na stronie - to jest największy błąd w Twojej strategii. No i po co Ci te komentarze napisane przez Ciebie pod postami? Bez sensu.

Użytkownik net-praca.ovh.org edytował ten post 11 January 2015 - 13:17

Blog na temat zdrowia zdroweblogowanie.wordpress.com

NeoHos

NeoHos

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 24 postów
  • Zainteresowania:Programowanie, WebDesign, Grafika Komputerowa, Muzyka Elektroniczna, Rozwój Osobisty

Życzę powodzenia w tym temacie. Sam mam w głowie już dwa projekty stron, które by przynosiły dodatkowy zarobek.

Tu trzeba się wyróżniać - robić coś czego jeszcze nikt nie zrobił, albo zrobić to lepiej ;)

Nie robić na odpierdziel tylko się porządnie przyłożyć. Po jakimś czasie ktoś to doceni. 

Tak więc wytrwałości też życzę

Pozdrawiam

neoBANK - Wielkopolski Bank Spółdzielczy. Na prowadzonym prze ze mnie blogu firmowym znajdziesz najkorzystniejsze lokaty. Pozdrawiam

Bot Name

Bot Name
  • Advert

JCDenton

JCDenton

Początkujący

• Użytkownik
  • 69 postów

Chcesz zarabiać na stronie, która opisuje Twoje zarabianie na stronie - to jest największy błąd w Twojej strategii. No i po co Ci te komentarze napisane przez Ciebie pod postami? Bez sensu.

Dlaczego błędem jest pisanie o swoim zarabianiu, lepiej jest napisać ogólny opis pt. "super program rejestrujcie się, będziecie mieli mnóstwo kasy", chyba nie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych