Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prywatny Blog O Zarabianiu - Www.inwestycjewinternecie.pl

zarabianiu przez internet pan inwestor blog o zarabianiu inwestycje w internecie prywatny blog

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

PanInwestor

PanInwestor

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów

cropped-logo_inwestycjewinternecie-pl.pn

Witajcie. Chciałbym Was zaprosić na mojego bloga, którego systematycznie prowadzę od kilku dobrych miesięcy. Oczywiście jest on poświęcony zarabianiu oraz inwestowaniu przez internet. Staram się szukać takich sposobów aby wymagały jak najmniej wysiłku z naszej strony a zarazem stosunek ryzyka utraty kapitału do ewentualnych zysków był na przyzwoitym poziomie.

Bloga staram się prowadzić przejrzyście, dlatego nie uświadczycie na nim reklam (no chyba, że coś sponsorowanego). Nie znajdziecie tutaj wpisów, które są dodane tylko po to aby zapełnić bloga byle jakim contentem. Staram się pisać konkretnie i na temat. A jak mi to wychodzi? Wejdź i sprawdź sam.

Prywatnie blog służy mi przede wszystkim jako dziennik inwestycyjny, gdzie na bieżąco mam wypisane statystyki zysków/strat w danym projekcie. Spełnia on również drugą ważną rolę a mianowicie skupia osoby, które są tak jak ja zainteresowane zarabianiem w sieci jako jedna z wielu gałęzi inwestycyjnych. 

Zachęcam do brania czynnego udziału w życiu bloga, komentowania oraz przedstawiania swoich własnych programów w których jesteście i polecacie dołączyć innym.

Zapraszam!

Bot Name

Bot Name
  • Advert

bolo

bolo

Dyskutant

• Użytkownik
  • 223 postów

No sorki, jestem już w tym temacie od 2005 roku co najmniej i takiej kaszany jak Twoja już się naczytałem.

Zastrzegasz by tego badziewia nie kopiować a sam wklejasz co tylko się natrafi w necie. Bloga masz od paru miesięcy a stawki za niby reklamę na tym śmiesznym blogu co nikt go nie odwiedza cenowo chcesz sprzedać w cenach onetu lub wp.

Nasze forum trochę zaniedbane ale muszę się zburzyć na taką Twoją butę.

Nawet cię nie stać na własną www. Jesteś śmieszny i bez zasad, kopniesz nawet leżącego.

arekmozer

arekmozer

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Sam prowadzę kilka blogów dla agencji SEO Matysart i jeśli ktoś zbytnio idzie w automatykę to google bardzo szybko to identyfikuje i zmienia rank takiej strony. Ostatnio ktoś na Youtubie pisał o szybkim pozycjonowaniu i kopiował teksty z kilku stron i tworzył artykuł na blogu - masakra

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych