Skocz do zawartości

Zdjęcie

Strefaklikow.com - Cenzura Rodem Z Prlu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

pampers

pampers

Adnox.pl

• Root Admin
  • 201 postów

Witam

Zacząłem sobie klikać w tym serwisie, chociaż długiej przyszłości mu nie wróżę. Postanowiłem zapytać na forum czy przygotowani są na blokadę i likwidację konta PayPal, bo co do tego, że to nastąpi, nie mam wątpliwości. Zapytałem też o statystyki konkursu poleconego. I co?

I ban na forum, a mój post został przeedytowany tak, że nie ma śladu o moje pierwotne zapytanie.

Czyli serwis nie jest przygotowany na to, że PayPal zamknie im konto i położy łapę na ich kasie na minimum 180 dni.

Betatester systemu MorphOS. W wolnej chwili możesz założyć darmowe forum.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

mks22

mks22

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów

...

Użytkownik mks22 edytował ten post 30 August 2014 - 19:33

pampers

pampers

Adnox.pl

• Root Admin
  • 201 postów

Taka specyfika tych serwisów - trzeba klikać, promować, inwestować (to sobie podaruję) i nie narzekać :D Swego czasu również próbowałem dyskutować z moderatorką w różnych miejscach, ale takie próby kończyły się identycznie jak w Twoim przypadku. Może jednak uda się jeszcze u nich odzyskać część pieniędzy straconych w PTC Solution, byłoby super... Póki płacą (oby jak najdłużej!), to ja nie narzekam :P

Gdzie tu niby widzisz narzekanie? Spytałem się o oczywistą rzecz a zostałem zbanowany. Jeżeli tak się kończą "dyskusje" to pogratulować.

Ja wyciągnąłem wnioski z PTCSolution.com, Ty jak widać nie.

mks22

mks22

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów

.....

Użytkownik mks22 edytował ten post 30 August 2014 - 19:32

pampers

pampers

Adnox.pl

• Root Admin
  • 201 postów

mks: Ciebie też ocenzurowali? :P

A tym czasem nowy serwis z tej samej załogi: streferia.pl, szybko idzie ;)

mks22

mks22

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów

Zdobyłem trochę (kilkaset) bezpośrednich refów, dlatego wolę na wszelki wypadek trzymać gębę na kłódkę :boje_sie:  :D

mks22

mks22

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów

Swoją drogą chyba istnieją pewne przesłanki ku temu, aby zaufać adminom serwisów skupionych wokół Strefy Klików. Jestem w tych serwisach od pewnego czasu i wyróżnia je to, że proponują wypożyczanie realnych poleconych. Sądząc po ich klikalności, to faktycznie są realni, a ich cena wypożyczania raczej stosunkowo wysoka. Póki co na koncie Premium (Strefa Klików i Clixarea) regularnie tracę na ich wypożyczaniu ( i bardzo dobrze!), wychodzi raczej na to, że zarobią w dłuższej perspekywie tylko nieliczni, ci którzy będą przedłużali na 240 dni i systematycznie wymieniali nieaktywnych (a tych jest przynajmniej u mnie bardzo wielu)... Można mieć pewne obawy co do Kont Rentier (już niedostępnych) i Cyber (refy automaty), ale to zależy od tego, ilu użytkowników zdecydowalo się na zakup takich kont. Jeśli niewielu, to może się okazać, że taka zagrywka była dobrą okazją do promocji serwisu. Może być tak tym bardziej, że obecnie konto z automatami można kupić tylko na rok, a niewielu użytkowników zdecyduje się na wydanie 330 zł. Przeszkodą mogą być utrudnienia ze strony PayPal (o czym pisał Pampers), ale pożyjemy. zobaczymy. Tak czy inaczej widać, że administracja ma łep do interesów :)

Użytkownik mks22 edytował ten post 05 September 2014 - 09:22

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 267 postów

A co myślicie o tym wątku: http://www.strefakli...&sid=12&tid=317  ?

Neobux <<- PTC / Bux -  płaci od 2008 roku w trybie instant (błyskawicznie) - wypłaty na konta Skrill, Neteller, od 2 $ 
ClixSense <<- Płatne ankiety Online - program płaci od 2007 roku l Najlepsze konto bankowe <<- Produkty finansowe.

mks22

mks22

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów

No cóż, jeśli to koniec, to zaskoczony nie jestem, bo być nie mogę.... Na szczęście nie wpłaciłem do tych serwisów ani grosza, jedynie poszły wirtualne pieniądze z Wad.ojooo w reklamę..

Użytkownik mks22 edytował ten post 10 September 2014 - 18:29

pampers

pampers

Adnox.pl

• Root Admin
  • 201 postów

A to "niespodzianka". Myślałem jednak, że trochę dłużej to wszystko potrwa.

mks22

mks22

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów

P.S. Mam pewną sugestię do administracji. Po ostatnich historii buxów wydaje mi się, że to legendarne i zawsze rzetelne forum nie powinno się raczej plamić tego typu oszukańczymi systemami "zarobkowymi". Na Waszym miejscu, Szanowna Administracjo, usunąłbym z forum wątki na temat buxów i zabronił ich promomowania. Skoro w regulaminie forum znajduje się zapis obejmujący "Zakaz poruszania na forum tematyki programów inwestycyjnych typu surfy i hiypy, to buxy chyba się tutaj niczym nie różnią od tych drugich. Oczywiście niczego nie narzucam, do Was wyłącznie należy decyzja :)

Użytkownik mks22 edytował ten post 11 September 2014 - 09:36

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 267 postów

Szanowna Administracjo, usunąłbym z forum wątki na temat buxów i zabronił ich promomowania. Skoro w regulaminie forum znajduje się zapis obejmujący "Zakaz poruszania na forum tematyki programów inwestycyjnych typu surfy i hiypy, to buxy chyba się tutaj niczym nie różnią od tych drugich. Oczywiście niczego nie narzucam, do Was wyłącznie należy decyzja :)

Już za późno na usuwanie opisów bux'ów z forum, stało się ;) A tak poważniej, to przecież istnieją 3 (trzy) bux'y (mam na myśli takie, które wynajmują odpłatnie poleconych), które płacą systematyczne od wielu lat: Neobux (płaci od 2008 roku), Scarlet-Click (od 2009 roku) GPTPlanet (od 2010 roku). Więcej tak długoterminowych chyba nie ma, albo więcej nie pamiętam ;)
W wracając do Strefy Klików, to już było coś nie tak, gdy pojawił się  ich nowy program - Streferia.pl  - Strona wystartowała 30-08-2014, a do dzisiaj (10-09-2014) nie ma jeszcze wstawionego regulaminu. Link "Warunki użytkowania" nie przekierowuje do żadnego regulaminu.
Poza tym, w tak krótkim czasie nowa strona? Chyba tylko po to, żeby pozbierać kasę za konta Premium...

Użytkownik Milten edytował ten post 10 September 2014 - 21:32

Neobux <<- PTC / Bux -  płaci od 2008 roku w trybie instant (błyskawicznie) - wypłaty na konta Skrill, Neteller, od 2 $ 
ClixSense <<- Płatne ankiety Online - program płaci od 2007 roku l Najlepsze konto bankowe <<- Produkty finansowe.

mks22

mks22

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów

W Probuxie nie jestem, ale tam chyba jest podobnie, nie? Też powstały jakieś nowe serwisy tej firmy? Widać tak to już działa.

Użytkownik mks22 edytował ten post 11 September 2014 - 09:35

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 267 postów
W Probuxie też nie jestem, ale Probux i jego siostrzane strony przynajmniej trochę dłużej popłaciły, w przeciwieństwie do Strefy...

mks22

mks22

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów

Dlatego nastawiałem się na to, że jednak przez dwa, maksymalnie trzy miesiące pociągną i będzie się dało trochę zarobić, a tu lekkie rozczarowanie, chociaż nawet najmniejsza niespodzianka.

Swoją drogą chyba bardzo tanio musi wychodzić postawienie tego typu strony jak Streferia, skoro im się to opłaciło...

Użytkownik mks22 edytował ten post 11 September 2014 - 15:46

pampers

pampers

Adnox.pl

• Root Admin
  • 201 postów

Swoją drogą chyba bardzo tanio musi wychodzić postawienie tego typu strony jak Streferia, skoro im się to opłaciło...

Drogo nie wychodzi, szczególnie jak używa się systemowych templatów i wkład pracy w powstanie czegoś takiego jest praktycznie zerowy.

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 267 postów

Dlatego nastawiałem się na to, że jednak przez dwa, maksymalnie trzy miesiące pociągną i będzie się dało trochę zarobić, a tu lekkie rozczarowanie, chociaż nawet najmniejsza niespodzianka.

Wielu ludzi bawiących się w bux'y myślało pewnie podobnie, że może te kilka stówek uda się wyciągnąć, a tutaj zonk ;)

U mnie zapaliła się czerwona lampka, gdy Pani Magdalenek (z obsługi programu) pisała na forach, że "Samo utrzymanie tych serwisów oraz czwórki ludzi przy nich pracujących codziennie po 8-12 godzin również sporo kosztuje."

Jasne, czwórka ludzi utrzymująca się z bux'a....   Pisałem o tym w tym poście: http://zarabiam.com/...58320#pid958320

Ty też tam napisałeś o swoich wątpliwościach. W odpowiedzi inni forumowicze, zaangażowani w Strefę dali nam do zrozumienia, że się ...czepiamy ;)

Użytkownik Milten edytował ten post 11 September 2014 - 16:08

pampers

pampers

Adnox.pl

• Root Admin
  • 201 postów

Co tu się dziwić. Ludzie nadal twierdzą że np ermail to uczciwa firma :) Na głupotę nie ma rady.

Swoją drogą strasznie pracowici ludzie, żeby przy jednym serwisie pracowało 5 ludzi i to w pełnym wymiarze...

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 267 postów

Tak jakoś nie chce mi się wierzyć w tych 5 ludzi  ;)

Bot Name

Bot Name
  • Advert

pampers

pampers

Adnox.pl

• Root Admin
  • 201 postów

Adminka jednak nie zapadła się pod ziemię, na mój spór w PayPalu odpowiedziała w przeciągu kilkunastu minut ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych