Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dlaczego Blogi O Zarabianiu W Sieci Umierają ?

blogi o zarabianiu blogi o zarabianiu umierają szybko znikające blogi

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

profus

profus

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 9 postów

Chciałem dodać stronę do jednego z lepszych polskich katalogów w sieci. Jest tam kategoria programy partnerskie. W kategorii tej na 93 wpisy była spora grupa blogów poświęconych zarabianiu w internecie. Postanowiłem przejrzeć te blogi. Otwierając je po kolei stwierdziłem, że więcej niż połowa już nie działa.

Ciekawe - skoro przekonują we wpisach, że zarabianie w sieci to doskonały sposób na zarabianie - to dlaczego zrezygnowały szybko ze swojej działalności ?

A może bańka mydlana wielkich dochodów pękła i wysypłay się tylko grosze.

Jakie jest Wasze zdanie o krótkim żywocie blogów o znakomitym zarabianiu w sieci ?

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 261 postów

Ciekawe - skoro przekonują we wpisach, że zarabianie w sieci to doskonały sposób na zarabianie - to dlaczego zrezygnowały szybko ze swojej działalności ?

A może bańka mydlana wielkich dochodów pękła i wysypłay się tylko grosze.

Jakie jest Wasze zdanie o krótkim żywocie blogów o znakomitym zarabianiu w sieci ?

Blogów poruszających tematy zarabiania przez internet jest wiele, ale rzetelnych, nie nastawionych tylko na zysk i wciskanie przysłowiowego kitu jest tak naprawdę mało.

Przykład: Jakiś czas temu w Internecie wielu blogerów promowało program "zarobkowy" eRmail.pl. Praktycznie nikt nie widział wiarygodnego dowodu wypłaty z tego systemu, ale większość tych promotorów-blogerów opisywała ten program jako system zarobkowy warty uwagi.

Eksperymentalnie napisałem kilka komentarzy na takich blogach, coś w stylu: "uważajcie na program eRmail.pl, w Czechach, skąd ten system pochodzi ma wiele negatywnych opinii". Chyba na 10 skomentowanych w ten sposób blogów, tylko na kilku mój komentarz został opublikowany lub nie został usunięty.

Albo inny przykład, który obserwuje na forach lub na swoim blogu. Wchodzi user i jedzie po jakimś programie zarobkowym - wyzywa od oszustów, krytykuje itd, a później się okazuje, że ten sam user, na swoim blogu wychwala wcześniej krytykowany program, opisuje jako wiarygodny i wynosi na piedestały - chyba zgodnie z dziwną zasadą: na swoim blogu promuję a na cudzym krytykuję.

Czytelnicy blogów nie są idiotami i po pewnym czasie takie nierzetelne blogi omijają szerokim łukiem.

Użytkownik Milten edytował ten post 23 August 2014 - 02:50

Neobux <<- PTC / Bux -  płaci od 2008 roku w trybie instant (błyskawicznie) - wypłaty na konta Payza, Skrill, Neteller, od 2 $ 
ClixSense <<- Płatne ankiety Online - program płaci od 2007 roku l Najlepsze konto bankowe <<- Produkty finansowe.

net-praca.ovh.org

net-praca.ovh.org

Praktyk

• Użytkownik
  • 195 postów
  • GG:6695332
  • Zainteresowania:Kiedyś praca w domu, klikanie w emaile reklamowe i takie tam... teraz zupełnie na poważnie AdSense oraz pisanie treści na zlecenie.

Tworzą blogi bo myślą, że za parę miesięcy będą mieli kupę kasy. Potem okazuje się, że aby zarabiać cokolwiek trzeba mieć coś do powiedzenia, a nie tylko "w koło Macieju" pisać o zarabianiu na blogu... Większość z tych blogów istnieje tylko do czasu, kiedy trzeba opłacić ponownie domenę i serwer.

Blog na temat zdrowia zdroweblogowanie.wordpress.com

Kasyx

Kasyx

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 22 postów

Ta prawidłowość dotyczy blogów ze wszystkich obszarów tematycznych - niestety bardzo często blogowanie okazuje się słomianym zapałem. Mało komu chce się nadal pisać, gdy kasa nie płynie sama szerokim strumieniem. Mało kto jest w stanie zaakceptować niewielkie źródełka, których może być i dziesięć, ale na minimum do wypłaty czeka się pół roku. Wreszcie są też blogi, które od samego początku miały być prowadzone przez jakiś tylko czas, żeby nałapać poleconych do jakiegoś programu a potem je olać i stawiać kolejne na potrzeby innego super mega świetnego serwisu.

Mój blog - zarabianie przez internet jest możliwe

CPM24.pl - zarabiaj na wyświetlaniu reklam

Onet - zarabiaj, gdy ktoś kliknie w newsy onet na Twojej stronie.

pavixion

pavixion

Początkujący

• Użytkownik
  • 33 postów
  • Zainteresowania:medycyna, marketing, biznes i diety

ciekawy temat ale tak jak koledzy mówią tu chyba wiecej nieda sie już powiedzieć.
biznes w inteernecie nie jest łatwą rzeczą wbrew pozorom jak sie niektórym ludziom wydaje.

JCDenton

JCDenton

Początkujący

• Użytkownik
  • 69 postów

Ja mam dwa blogi o zarabianiu w sieci (jeden ze stażem półrocznym, drugi z czteroletnim) i dopiero w tej chwili  (po czterech latach testów) sprawa zaczyna hulać dobrze, choć były momenty załamania, kiedy nie chciało mi się już nic pisać i myślałem, że rzucę to w ...

bolero79

bolero79

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 14 postów

Żeby naprawdę zarabiać przy pomocy bloga lub na blogu, trzeba  temu poświęcić sporo czasu i wysiłku. Nic nie przychodzi łatwo i nie ma żadnego magicznego środka.

profus

profus

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 9 postów

Większość osób zakładajacych blog o zarabianiu (w tym i ja) liczy na wynagrodzenie od osób poleconych (II stopnia). Linki na takich blogach są linkami referencyjnymi. Niestety ilość osób poleconych nie jest olbrzymia a zakupy ich klientów też mizerne. Tak więc jak już powyżej pisano refleksja przychodzi gdy trzeba zapłacić za serwer lub domenę.

moneygrabbing

moneygrabbing

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 9 postów

Żeby naprawdę zarabiać przy pomocy bloga lub na blogu, trzeba  temu poświęcić sporo czasu i wysiłku. Nic nie przychodzi łatwo i nie ma żadnego magicznego środka.

Zgadza się blog należy traktować jak biznes, który wymaga sporo czasu oraz inwestycji. Bez tego dzisiaj ciężko coś osiągnąć w Internecie.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

tedekmen

tedekmen

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów
  • Zainteresowania:Granie na konsoli

To jak z tymi systemami MLM wszyscy ci ludzie zachwalają ile to kasy można zarobić ale sami jakoś tej kasy nie mają. Łatwo się piszę o zarabianiu w internecie ale już gorzej się w nim zarabia (w sensie żeby się udało)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych