Skocz do zawartości

Zdjęcie

Płatne Ankiety Internetowe Hiving Już W Polsce!

ankiety hiving zarabianie w internecie zarabianie online ankiety internetowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Hiving

Hiving

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów
Jesteśmy francuską spółką specjalizującą się w badaniach rynku i opinii konsumentów. 
Badania Hiving obejmują szeroki zakres tematów związanych z  z usługami i produktami codziennego użytku. Niedawno uruchomiliśmy nową polską platformę, która pozwala swoim użytkownikom zarabiać pieniądze, wypełniając płatne badania internetowe.

Oto strona opisująca naszą działalność:

Zapraszamy serdecznie!
Hiving POLSKA

Bot Name

Bot Name
  • Advert

net-praca.ovh.org

net-praca.ovh.org

Praktyk

• Użytkownik
  • 197 postów
  • GG:6695332
  • Zainteresowania:Kiedyś praca w domu, klikanie w emaile reklamowe i takie tam... teraz zupełnie na poważnie AdSense oraz pisanie treści na zlecenie.

Ile średnio w miesiącu macie ankiet?

Blog na temat zdrowia zdroweblogowanie.wordpress.com

vissal

vissal

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Jestem młodą, niepracującą mamą, i z pewnością zdecydowałabym się na taką dodatkową formę zarabiania pieniędzy. Obawiam się jednak, że moje zaangażowanie nie zostanie docenione.

DominikaPanelistka

DominikaPanelistka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów

Zapraszam na http://www.iwadi.pl. To nowy portal badawczy. Płacą za wypełnianie ankiet online, do 12 zł za jedną ankietę. Pieniądze wypłacane są po uzbieraniu kwoty 40 zł, przez konto PayPal. Wkrótce możliwe będzie przekwazywanie za ich pośrednictwem środków na cele charytatywne. 

JCDenton

JCDenton

Początkujący

• Użytkownik
  • 69 postów

Ja przetestowałem już co nieco hiving. Moim zdaniem stawki oferowane za wypełnienie ankiety są zbyt niskie. Jestem już pół roku mam kilku poleconych i uzbierałem ze dwa złote. Są lepsze panele zarówno do samodzielnego zarabiania, jak i zarabianiu dzieki zdobywaniu poleconych.

chincyk

chincyk

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 10 postów

Zgadzam się z przedmówcą  przelicznik pkt na zł działa zniechęcająco ale jedyny plus jest taki że punkty zarabia dla nas zaproszony z linku referencyjnego (ja mam około 30 i niewiele wpada mi tych pkt) ale to też kiepsko wychodzi... poczekamy zobaczymy może sie bardziej rozkręcą :icon_cool:

nunek33

nunek33

Początkujący

• Użytkownik
  • 46 postów

Serio da się na tym zarobić ? Szukam czegoś takiego.

rexu12

rexu12

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 16 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo,Piłka nożna

Jakie macie wyniki w tych ankietach ? 

mrobert15

mrobert15

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 24 postów
  • Zainteresowania:Interesuję się gospodarką, bankowością, ekonomią, polityką. Lubię podróże, pływanie, tenisa. Moje nowe hobby to strony internetowe i blogi finansowe.

niestety Hiving raczej przestał działać parę miesięcy temu ...

nie polecam

Witryna finansowa Kredyty Lokaty Konta. Informacje gospodarcze, oferty bankowe, np. pożyczki online, kredyty gotówkowe i hipoteczne, oferta dla firm, ubezpieczenia - np. ubezpieczenie OC oraz inne usługi finansowe. Można też założyć konto, lokaty bankowe albo konto oszczędnościowe. Dostępny ranking kredytów gotówkowych.

celiro

celiro

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

czesc

bitcoiny10

bitcoiny10

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów

serio da się zarobić?

Bot Name

Bot Name
  • Advert

natkaszka

natkaszka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

hej

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ankiety, hiving, zarabianie w internecie, zarabianie online, ankiety internetowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych