Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy Warto Coś Zakładać?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

Jodkar100

Jodkar100

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów

Jasne, że warto zakładać. Należy jednak działać mądrze.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

hodor09e

hodor09e

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów

nie wiem czy to dobry pomysł??to jest godne uwagi

Unitrel5

Unitrel5

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów

ja już w te programy nie wierze;/ każdy upadnie

praszka

praszka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów

jeśli się na tym nie znasz. to może lepiej nie

Adrian2

Adrian2

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 9 postów

Musisz mieć dobry pomysł i dobry produkt. Teraz warto stawiać na jakość. W przypadku działalności w sieci, warto skorzystać z  kampanie seo z Aurora Creation . Dzięki temu masz pewność, że z Twoją stroną jest wszystko w idealnym porządku. I wiesz, co trzeba zmienić i poprawić. 

Inatka93

Inatka93

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 8 postów

A wybierasz się można na Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2017 ? Wiem, że mówić ma dr Blikle czy Macierewicz. Sądzę też że wiele możesz wynieść z wykładów jeśli chodzi o własny biznes. 

nastilec

nastilec

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów

;dd;d;d

jjusti18

jjusti18

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 17 postów

Byłam na Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkim 2017 i się  niezawiodłam sporo się dowiedziałam o biznesie. Wykłady były inspirujące, mowa Macierewicza faktycznie też mnie zaciekawiła.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

petrus2

petrus2

Początkujący

• Użytkownik
  • 45 postów

Zawsze uważam, że jeśli ktoś ma dobry pomysł na firmę, to warto zaryzykować i nie bać się, że biznes nie wypali. Nie popełnia błędów tylko ten, co nic nie robi - taka jest moja dewiza, którą staram się sukcesywnie wcielać w życie. Już działam ładnych kilka lat na rynku biznesowym i jeśli mogę coś podpowiedzieć, to warto starać się o outsourcing części firmowych zadań. Dzięki temu możemy stricte poświęcić się działalności. Ja tam zrobiłem i z perspektywy czasu wiem, że to była dobra decyzja. Ponadto, ostatnio zdecydowałem się wdrożyć system kontroli wydatków - http://www.edenred.p...zanie-wydatkami

i mam nadzieję, że to pozwoli mi zaoszczędzić trochę grosza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych