Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy Warto Coś Zakładać?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

house

house

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 12 postów
Ostatnio zastanawiam się, czy warto coś założyć własnego. Może delikatnie innego niż to co mamy obecnie na rynku. Czy jest jeszcze sens zakładania czegoś prawdziwego w prawdziwym stylu paid to read? Czy Waszym zdaniem strony nie zamieraja delikatnie? :(

Bot Name

Bot Name
  • Advert

pionas

pionas

Praktyk

• Użytkownik
  • 142 postów
  • Zainteresowania:Konkursy :)

Widziałem ten temat zaraz po założeniu, ale ja w getpaidzie już prawie nie siedzę dlatego czekałem aż wypowiedzą się czynni użytkownicy :)

Jak sam widzisz zero odzewu, czy się opłaca?

To pojęcie względne, wcześniej każdy zakładał (nawet ja miałem kasapionasa.com), ale teraz to bez firmy ani rusz, do tego rejestracja bazy do GIODO, dużo papierkowej roboty (przynajmniej tak mi się wydaje), dlatego jeśli ktoś nie ma konkretnego biznes planu, założeń programowych to raczej marne szanse na wybicie się, w końcu chodzi o coś więcej niż sekcje klikania, maili czy PTP, bo to standard, chociaż jak przeglądam czasami niektóre serwisy to oferują ściąganie plików, zdobywanie fanow na facebook, google+ czy innym portalu społecznościowym...

bawię się w konkursy, działam jako samotny rodzic

house

house

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 12 postów

Te forum umiera, jak i cały getpaid :(

pionas

pionas

Praktyk

• Użytkownik
  • 142 postów
  • Zainteresowania:Konkursy :)

Kiedyś rodziny liczyły się z groszem i sami szukaliśmy sposobu na własne kieszonkowe, a teraz jest niż demograficzny przez co dzieciaki mają lepiej :)

bawię się w konkursy, działam jako samotny rodzic

avio

avio

Początkujący

• Użytkownik
  • 31 postów

Kiedyś rodziny liczyły się z groszem i sami szukaliśmy sposobu na własne kieszonkowe, a teraz jest niż demograficzny przez co dzieciaki mają lepiej :)

Ja bym tego nie wiązał ze sobą :)

Inne były czasy, trzeba było zadbać, zapracować... Ale czy niż demograficzny jest powodem, że dzieciaki mają lepiej :wink:

Może trochę więcej grosza dostają, niż gdyby mieli więcej rodzeństwa ...

Moje podróże po Polsce witajpolsko.pl oraz po Europie www.weuropie.pl

ferencadam

ferencadam

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów

Dokładnie tak, czasy się bardzo zmieniły i ciężko je teraz porównywać. Osobiście myślę nad rozkręceniem czegoś własnego jeszcze, dlatego tu zaglądnąłem. Ten wątek nie zachęca, ale z drugiej strony... kto wie :D

pampers

pampers

Adnox.pl

• Root Admin
  • 201 postów

Te forum umiera, jak i cały getpaid :(

Nie utożsamiaj słabej formy forum z całym get paidem. Wprawdzie w polskim get paidzie nie dzieje się za wiele, oprócz solidnego funkcjonowania kilku firm na rynku ale na świecie wiele się dzieje.

Betatester systemu MorphOS. W wolnej chwili możesz założyć darmowe forum.

house

house

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 12 postów

Nie utożsamiaj słabej formy forum z całym get paidem. Wprawdzie w polskim get paidzie nie dzieje się za wiele, oprócz solidnego funkcjonowania kilku firm na rynku ale na świecie wiele się dzieje.

No dobra, okej. Z tym że wiele się niestety nie dzieje. Na świecie, ale żyjemy w Polsce i miłoby było, gdyby coś ciekawego się odbywało.

avio

avio

Początkujący

• Użytkownik
  • 31 postów

Nie utożsamiaj słabej formy forum ....

Tak to niestety bywa. Patrząc na różne fora, mają one lepsze czasy i gorsze. Bywa, że jakieś forum mocno żyje a potem jakby wymiera. Taka pewnie kolej rzeczy. Zawsze trochę szkoda.

Moje podróże po Polsce witajpolsko.pl oraz po Europie www.weuropie.pl

rufin

rufin

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 8 postów

Czy warto udowodniła Strefa Klików. Zapotrzebowanie jest ale jak tu wierzyć w uczciwość nowo powstałych serwisów?.

pampers

pampers

Adnox.pl

• Root Admin
  • 201 postów

Czy warto udowodniła Strefa Klików. Zapotrzebowanie jest ale jak tu wierzyć w uczciwość nowo powstałych serwisów?.

To nie kwestia wiary tylko zdrowego rozsądku. Niestety żadna firma (mam na myśli prawdziwą firmę a nie jakiegoś krzaka) nie jest w stanie zapewnić tego, że kiedyś nie zakończy działalności - nie tyczy się to tylko rynku get paid.

Jeżeli masz pomysły, masz reklamodawców to można pokusić się o otwarcie własnego serwisu. Przestrzegałbym jednak otwierania serwisu z zamysłem "jakoś to będzie, reklamodawcy pewnie się znajdą".

Betatester systemu MorphOS. W wolnej chwili możesz założyć darmowe forum.

erazms

erazms

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Według mnie warto. Grosz do grosza, a będzie... A sami sobie dodajcie :P Ja polecam :P

erazmus

erazmus

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów
  • Zainteresowania:Rower, bieganie, gry

Mi tez wydaje sie ze warto sprobowac :)

oberl

oberl

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

NIe dowiesz się dopóki nie spróbujesz. Zapotzrebowanie jest chyba duże, bo przecież reklama jest dźwignią handlu.

PomocOlus

PomocOlus

Nowicjusz

• Zbanowany
  • 3 postów

Zawsze fajnie mieć dodatkowe fundusze w kieszeni. Ale ja wiem z własnego doświadczenia, że ludzie po prostu boją  się takich rzeczy.

cpumedic

cpumedic

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 8 postów
  • Zainteresowania:prowadzenie działalności gospodarczej - teoria i praktyka

W kwestii światowego rynku get paid, czy jest jakiś serwis, z którego można czerpać newsy na ten temat?

Mam na myśli zagraniczny, ale jak tak się zastanowię, to w kwestii e-commerce czy innych rodzajów marketingu internetowego również funkcjonują polskie serwisy tematyczne, agregaty blogów itd., dzięki którym branża kręci się szybciej.

Darus

Darus

Początkujący

• Użytkownik
  • 39 postów

No pewnie że warto zakładać nową firmę. Zwłaszcza jeśli mamy innowacyjny pomysł który zaskoczy wszystkich i okaże się nowy na naszym rynku. Szczególnie jest to ważne przy staraniu się o dofinansowanie na rozwój firmy z funduszy Unijnych. Unia Europejska bardzo chętnie wspiera takie własnie rozwiązania. Zresztą wystarczy że zajrzymy na stronę http://dotacjenainno...undusze-unijne/ Tam zapoznamy się z bardziej szczegółowymi informacjami. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam :)

jurekkapusta

jurekkapusta

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów
  • Zainteresowania:książka, copywriting, bieganie

zawsze warto spróbować, od tego świat się nie kończy

kasin

kasin

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów
  • Zainteresowania:piłka nożna

Zawsze warto próbować. 

Bot Name

Bot Name
  • Advert

tedekmen

tedekmen

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów
  • Zainteresowania:Granie na konsoli

Zakładać to zawsze warto. Gorzej żę jest ogromna konkurencja w każdej dziedzinie i ciężko wyrwać coś dla siebie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych