Skocz do zawartości

Zdjęcie

Clikz4Freakz.com

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

bd161153

bd161153

Stażysta

• Użytkownik
  • 55 postów

Adminka clikz4freakz.com jest złodziejką i oszustką.

Zablokowała konta użytkownikom standard, podobno z powodu multikont, ale to nieprawda.

Na pytania o konto wysłane do supportu nie odpowiada. Napisałam dwie wiadomości w tej sprawie, w żadnej nie ma ani słowa odpowiedzi, chociaż minęły już dwa tygodnie, za to obie mają status "closed".

Ostrzgam przed tym buxem.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów
  • Zainteresowania:Programy partnerskie

Ja z kolei (jak na razie) jestem zadowolony z tego bux'a. Odebrałem już 10 wypłat, kolejną - 11 mam zleconą. Czas oczekiwania na wypłaty nigdy nie przekroczył  5 dni.

Zastanawiam się jaki cel miałaby adminka w kasowaniu kont standardowym użytkownikom? Przecież każdy użytkownik to potencjalny reklamodawca, potencjalny nabywca poleconych czy konta premium.

Konta zawieszane są zwykle za złamanie regulaminu: Za stosowanie wspomagaczy (autoklikaczy), za multikonta, za podawania fałszywych danych przy rejestracji, za zakładanie sporów na PayPal: na przykład wymuszanie zwrotu pieniędzy za reklamy.

Moja ostatnia wypłata z Clikz4Freakz

Edycja (28-03-2014), do autorki watku:

Moje konto też zostało wczoraj zawieszone. Podczas klikania w reklamy wylogowało mnie i już ponownie nie mogłem się zalogować. Przy próbie logowania pojawiał się napis: "Your account is suspended.".

Taką otrzymałem odpowiedź od adminki:

"Hello,
Your suspension is a bug in the script. We are currently working on solving the problem.
Do not panic and be patient, your account will be reactivated.
I'm apologizing for the inconvenience.

Ralitsa "

Czyli w skrócie - To jest błąd w skrypcie - właśnie nad nim pracują, twoje konto zostanie odwieszone - nie panikuj i bądź cierpliwy - Przepraszamy za niedogodności...

Moje konto zostało odwieszone. Więc jeśli nie masz konta odwieszonego to spróbuj teraz napisać do admina jeszcze raz kontakt <<--

Użytkownik Milten edytował ten post 29 March 2014 - 00:03

ySense <<- Płatne ankiety Online - program płaci od 2007 roku l Najlepsze konto bankowe <<- Produkty finansowe.

Neobux <<- PTC / Bux -  płaci od 2008 roku w trybie instant (błyskawicznie) - wypłaty na konta Skrill, Neteller, od 2 $ 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych