Skocz do zawartości

Zdjęcie

W Co Klikać?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 267 postów

No jestem pod wrażeniem

No to całkiem nieźle można na klikaniu zarobić

"Nieźle zarobić" na klikaniu to też chyba przesada, nie popadajmy w skrajności ;). Podałem te linki wyżej ponieważ wiele jest komentarzy typu: "na klikaniu nie da zarobić się wcale",  "można zarobić ale tylko kilka złotych", itd.
- przy równoczesnym wychwalaniu programów partnerskich z których wypłat niektórzy zachwalający na oczy nie widzieli.

Chodzi mi tylko o to żeby nie wrzucać wszystkich programów do jednego worka, przecież wypłaty po 50 $ to nie jest wcale "kilka złotych".

Neobux <<- PTC / Bux -  płaci od 2008 roku w trybie instant (błyskawicznie) - wypłaty na konta Skrill, Neteller, od 2 $ 
ClixSense <<- Płatne ankiety Online - program płaci od 2007 roku l Najlepsze konto bankowe <<- Produkty finansowe.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

avio

avio

Początkujący

• Użytkownik
  • 31 postów

Nie mam póki co w tej branży żadnego doświadczenia.

Moje podróże po Polsce witajpolsko.pl oraz po Europie www.weuropie.pl

Heniek

Heniek

Stażysta

• Użytkownik
  • 141 postów

szukałem tematu o ojoo i niem ogłem znaleźć. Co z wypłatami czekam już trochę czasu i cisza.

Pozdrawiam

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 267 postów

Ostatnio czekałem 69 dni na 55$ (zlecone 13-02-2014, otrzymałem na konto PayPal 23-04-2014) dowód wypłaty <<--

Neobux <<- PTC / Bux -  płaci od 2008 roku w trybie instant (błyskawicznie) - wypłaty na konta Skrill, Neteller, od 2 $ 
ClixSense <<- Płatne ankiety Online - program płaci od 2007 roku l Najlepsze konto bankowe <<- Produkty finansowe.

bolo

bolo

Dyskutant

• Użytkownik
  • 223 postów

W co klikać by coś wyklikać?
Jaki serwis ma korzystne niskie minimum?
Nie chcę klikać latami  :P

Ja klikam w maile ebesucher i oczywiście włączony surfbar w tym programie, cashnnits i neobux (staruszek z pewną wypłatą - ostatnio koło czterech centów dziennie). Wypłacalne i pewne.

Z nowości to programy btc, czyli przyszłość. Program partnerski coinurl i freebitco.

maciej88

maciej88

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 20 postów

Są już jakieś nowe metody?

Informacje o gwiazdach, plotki i ciekawostki z życia sportowców - czytaj i odkrywaj.

Paulop79

Paulop79

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów

Są już jakieś nowe metody?

witam

Ja polecam sie zarejestrowac w firmie LibertaGia. Na podstawowym koncie (bezplatnym) placa 3 dolary za ogladniecie 15 reklam po 90 sekund kazda. Mozna tak ogladac reklamy 5 razy w tygodniu, wiec placa 15 dolarow tygodniowo. Wyplacaja po uzbieraniu 300 dolarow. Niema zadnego obowiazku szukania innych osob, ale oczywiscie placa za polecone osoby zaleznie od poziomu na ktory sie zakontraktuje.

Użytkownik strusp edytował ten post 29 August 2014 - 06:08
reflink

kusmider

kusmider

Rekin forum

• Użytkownik
  • 716 postów

Zapomnijcie o LibertaGia. Od początku wakacji nie słychać o wypłatach, a miały być co miesiąc.

LANDOFBITCOIN- Centrum pozyskiwania darmowej kryptowaluty BTC :)  |||  Klasyka GetPaid - CLIXSENSE  |||  MXWORLD - coś bardziej dla ryzykantów ||| Packbarre - rzetelny surf, swoisty Neobux pośród surfbarów |||

JCDenton

JCDenton

Początkujący

• Użytkownik
  • 69 postów

Ja jednak polecam polecam clixsense. Mimo, że minimum jest wysokie (8 dolców). Ostatnio trochę podgoniłem wypełniając ankiety  i w tydzień zarobiłem dwa dolary. A i to pisał kolega powyżej CoinURL

Użytkownik JCDenton edytował ten post 22 September 2014 - 21:15

MMR

MMR

Znawca

• Użytkownik
  • 355 postów
  • Zainteresowania:e-commerce, programy partnerskie, marketing wielopoziomowy

Ogólnie programów do klikania od dłuższego czasu już nie polecam, ale z tych w których jeszcze mam konta to na pewno zlotoweczka.com i sejfik.com. Regularnie odbieram z nich wypłaty mimo, że zbyt wiele tam nie robię, no ale też jest to efekt kilku lat promowania tych programów.

JCDenton

JCDenton

Początkujący

• Użytkownik
  • 69 postów

Jeśli chodzi o bitcoiny to dobry jest także btcclicks może samemu klika się tam grosze, ale mamy naprawdę duży procent z poleconych

Mateusz432

Mateusz432

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 20 postów

Najlepiej zainwestować w Paidverts i klikać. Teraz jest okazja, ponieważ kolejny swap będzie za jakieś 6-12 miesięcy albo w ogóle go nie będzie, jak się firma rozwinie.

Użytkownik Mateusz432 edytował ten post 14 January 2015 - 17:01

robertpiechowski

robertpiechowski

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

https://trafficmonso...ref=rpiechowski

2 $ minimum, świetna strona od poleconych zarabiasz 100% więc jeśli masz aktywnych 10 to dziennie masz dolara gwarantowanego.

Napisz na [email protected] jeśli masz pytania, pozdrawiam

RekinyInternetu

RekinyInternetu

Początkujący

• Użytkownik
  • 25 postów

W co klikać by coś wyklikać?
Jaki serwis ma korzystne niskie minimum?
Nie chcę klikać latami  :P

Zamiast klikać za dziesiąte części grosza w reklamy lepiej zarabiać na wyświetlaniu reklam. Np. kontekstowych Google Adsense. Tutaj więcej informacji:

http://www.rekinyint...e-na-reklamach/

sygnatura.png

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 267 postów

Pewnie że lepiej. Tylko żeby zarabiać jakieś sensowne pieniądze na reklamach kontekstowych, to trzeba mieć stronę internetową z bardzo dużym ruchem. A żeby mieć bardzo duży ruch, to trzeba stronę pozycjonować, pisać ciekawe, unikalne teksty, które przyciągną użytkowników, dbać o stronę. Więc przy zarabianiu na reklamach kontekstowych też trzeba się napracować. Nie ma w Internecie zarabiania bez pracy.

Użytkownik Milten edytował ten post 08 February 2015 - 00:12

RekinyInternetu

RekinyInternetu

Początkujący

• Użytkownik
  • 25 postów

Oczywiście, że trzeba się napracować żeby coś zarobić. Tylko, że zamiast tracić czas na klikanie w reklamy za 1/10 centa lepiej zacząć budować własny blog lub portal i za jakiś czas zgarniać dodatkowe kilka stówek miesięcznie.

sygnatura.png

sylwiak

sylwiak

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 17 postów

Zastanawiam się nad opcją zrobienia promocji typu wypłata od 1 zł lub bez minimum dla osób, które posiadają stronę z linkiem/banerem do serwisu, zmobilizuje to może osoby co nie mają stron do promocji , aby je zrobić.

Co o tym myślicie?

Może się to udać.. Zawsze warto próbować :)

wearefuture

wearefuture

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

również uważam, że lepiej znaleść pomysł na ciekawą stronkę internetową niż męczyć oczy klikaniem czy oglądaniem reklam :) klikam codziennie- w pajacyka :) pozdrawiam

korab

korab

Praktyk

• Użytkownik
  • 166 postów

Klikanie to już nie wiadomo czemu słóży i po co ? Z tego zero dochodu. Chcesz zarabiać konkretnie, pewnie to poczytaj na stronie, potem się skontaktuj http://zarabianieodzaraz.pl.tl/   Zajmuję się zarabianiem w necie. Z tego żyję, więc wiem gdzie warto być i zarabiać.

Solidne zarabianie na lata od zaraz -  https://zarabianieodzaraz.pl.tl/

Bot Name

Bot Name
  • Advert

zuzkanac

zuzkanac

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

hej

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych