Skocz do zawartości

Zdjęcie

W Co Klikać?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

house

house

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 12 postów

W co klikać by coś wyklikać?
Jaki serwis ma korzystne niskie minimum?
Nie chcę klikać latami  :P

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 267 postów

Warto śledzić działy z dowodami wypłat, tam mniej-więcej widać, które programy płacą systematycznie.  Niestety przy programach Paid to Click, bez poleconych, zawsze długo się zbiera do minimum. Ale jeśli już miałbym Ci polecić, to z zagranicznych polecam Neobux (pierwsza wypłata 2 $), uzbierasz ją w miarę szybko, nawet bez poleconych, a z polskojęzycznych to polecam Wad.Ojoo, tez minimum 2$ (pierwsza wypłata).

Użytkownik Milten edytował ten post 02 January 2014 - 11:55

Neobux <<- PTC / Bux -  płaci od 2008 roku w trybie instant (błyskawicznie) - wypłaty na konta Skrill, Neteller, od 2 $ 
ClixSense <<- Płatne ankiety Online - program płaci od 2007 roku l Najlepsze konto bankowe <<- Produkty finansowe.

Sleeppy

Sleeppy

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 600 postów
  • GG:5270511

Zastanawiam się nad opcją zrobienia promocji typu wypłata od 1 zł lub bez minimum dla osób, które posiadają stronę z linkiem/banerem do serwisu, zmobilizuje to może osoby co nie mają stron do promocji , aby je zrobić.

Co o tym myślicie?

agawaga

agawaga

Praktyk

• Użytkownik
  • 119 postów

uderz na pw

słuze reflinkami i pomocą merytoryczną

Tylko tutaj minimum 300 euro dziennie http://www.learnmoneystrategy.com/kot
bez ściemy , wejdz i przeczytaj

50 zł minimum i 8 zł za poleconego - zapraszam   https://www.moneymilioner.pl/7537

house

house

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 12 postów

Zastanawiam się nad opcją zrobienia promocji typu wypłata od 1 zł lub bez minimum dla osób, które posiadają stronę z linkiem/banerem do serwisu, zmobilizuje to może osoby co nie mają stron do promocji , aby je zrobić.

Co o tym myślicie?

Bardzo fajna myśl.
Sam z tego bym skorzystał, przy czym jak długo promocja by trwała?

Sleeppy

Sleeppy

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 600 postów

Jeszcze się nie zaczęła a już pytasz kiedy się kończy? :)

narzie przecież to tylko pomysł, trwała by tyle na ile byloby zapotrzebowanie takie :)

avio

avio

Początkujący

• Użytkownik
  • 31 postów

Mam wrażenie, że przez klikanie niewiele da się zarobić. ale może się mylę. Może są takie serwisy, które pozwalają na więcej.

Moje podróże po Polsce witajpolsko.pl oraz po Europie www.weuropie.pl

AndrzejEko

AndrzejEko

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Zależy na co się nastawiasz - na pewno nie zostaniesz milionerem na klikaniu, ale szczególnie dla uczniów to może być fajny sposób zarobienia własnych pieniędzy. Warto jednak najpierw sprawdzić, jak wygląd awypłacalność, bo jak wiadomo z tym jest różnie.

avio

avio

Początkujący

• Użytkownik
  • 31 postów

No rozumiem dla uczniów, ale gdy mowa o paru złotych to większość uczniów wolałaby większy zarobek

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 267 postów

No rozumiem dla uczniów, ale gdy mowa o paru złotych to większość uczniów wolałaby większy zarobek

Dlaczego o paru złotych? Popatrzcie na sumy z dowodów wypłat (to z programów typu Paid to Clik - czyli zarabianie na klikaniu):

http://forum.zarabia...ght=ptcsolution

http://forum.zarabia...highlight=ojooo

http://forum.zarabia...04444#pid104444

Na czym zarabiacie więcej? Na programach partnerskich? Pochwalcie się dowodami wypłat...

Neobux <<- PTC / Bux -  płaci od 2008 roku w trybie instant (błyskawicznie) - wypłaty na konta Skrill, Neteller, od 2 $ 
ClixSense <<- Płatne ankiety Online - program płaci od 2007 roku l Najlepsze konto bankowe <<- Produkty finansowe.

sbgorka

sbgorka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Hej, Tylko ojooo, pewna sprawdzona niemiecka firma. kilka certyfikatów, dostępna na facebooku od 2009. ładnie płacą, reklamy kilka razy dziennie. Pare złotych można dorobić albo lecisz sytemem to wtedy można zrobić większy dochów dla domu:) 

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 267 postów

Hej, Tylko ojooo, pewna sprawdzona niemiecka firma. kilka certyfikatów, dostępna na facebooku od 2009. ładnie płacą, reklamy kilka razy dziennie. Pare złotych można dorobić albo lecisz sytemem to wtedy można zrobić większy dochów dla domu:) 

W PTCSolution też szybko się zarabia (przy dużej ilości poleconych), szkoda tylko że bardzo wydłużył się czas oczekiwania na wypłaty (do 31 dni według regulaminu). Kliknij wyżej w link z dowodami wypłat z PTCSolution.

mks22

mks22

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów

Nie no, nie przesadzaajmy. Bez problemu można znaleźć w  Sieci osoby, które z programów parterskich wyciągają po kilka tysięcy złotych miesięcznie. Zarobki więc na pewno nie mniejsze, a z całą pewnością znacznie pewniejsze.

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 267 postów

Nie no, nie przesadzaajmy. Bez problemu można znaleźć w  Sieci osoby, które z programów parterskich wyciągają po kilka tysięcy złotych miesięcznie. Zarobki więc na pewno nie mniejsze, a z całą pewnością znacznie pewniejsze.

Z tą "pewnością" zarabiania w programach partnerskich tez bywa różnie. Mało to programów partnerskich zwinęło manatki zanim ktoś doszedł do minimum ?

Zbiera taki blogger kilka lat na minimum w Google Adsense, a krótko przed osiągnięciem minimum Google banuje mi konto.

Albo  marketing wielopoziomowy MLM. Mało osób napaliło się na dobry interes, a skończyło się tylko na wydanych pieniądzach i niepotrzebnych produktach w domu ?

Może i są osoby, które zarabiają po kilka tysięcy w programach partnerskich, ale najpewniejsza to jest praca na etacie (chociaż i tutaj bywa różnie) ;D

Użytkownik Milten edytował ten post 08 February 2014 - 09:19

Sleeppy

Sleeppy

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 600 postów
Zbiera taki blogger kilka lat na minimum w Google Adsense, a krótko przed osiągnięciem minimum Google banuje mi konto.

W Adsense trzeba ściśle przestrzegać regulaminu ,ponadto często sprawdzać pocztę
 , bo na wypadek uchybień z naszej strony mamy tylko 3 dni na usunięcie linka lub procederu łamania regulaminu inaczej po 3 dniach konto zostaje usunięte z powodu braku reakcji.

W okresach bliskich uzyskania minimum wypłaty konto jest szczególnie sprawdzane.

najpewniejsza to jest praca na etacie (chociaż i tutaj bywa różnie) ;D

Praca na etacie w dzisiejszych czasach jest tak samo pewna, że dzisiaj ją

masz a jutro (lub za 30 dni) możesz jej nie mieć.

Najpewniejsze jest chyba mieć głowę na karku i pracować na własny rachunek - moje zdanie ;)

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 267 postów

Najpewniejsze jest chyba mieć głowę na karku i pracować na własny rachunek - moje zdanie ;)

Trudno się z tym nie zgodzić ;)

mks22

mks22

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów

Co do Adsense to moje konto również zostało zawieszone, dlatego przerzuciłem się na inne programy partnerskie. Niestety zarobek z nich marny, więc trzeba sobie dorobić w programach PTC :) Z własną firmą ciekawy pomysł, póki co mam jednak obawy co do zakładania DG.

Użytkownik mks22 edytował ten post 08 February 2014 - 12:33

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 267 postów

Co do Adsense to moje konto również zostało zawieszone, dlatego przerzuciłem się na inne programy partnerskie. Niestety zarobek z nich marny, więc trzeba sobie dorobić w programach PTC :) Z własną firmą ciekawy pomysł, póki co mam jednak obawy co do zakładania DG.

Moje akurat jeszcze nie zostało zawieszone, ale takich opinii o Adsense jest wiele sieci ;)

avio

avio

Początkujący

• Użytkownik
  • 31 postów

No jestem pod wrażeniem

Dlaczego o paru złotych? Popatrzcie na sumy z dowodów wypłat (to z programów typu Paid to Clik - czyli zarabianie na klikaniu):

No to całkiem nieźle można na klikaniu zarobić

Bot Name

Bot Name
  • Advert

mks22

mks22

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów

Na samym klikaniu to raczej niekoniecznie, co innego jeśli połączymy klikanie z inwestowaniem w wymienionych wyżej serwisach :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych