Skocz do zawartości

Zdjęcie

Największa Wtopa W Gptr W 2013

Szuwary 2013

• Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Największa wtopa w GPTR w 2013 (38 użytkowników oddało głos)

Największa wtopa w GPTR w 2013

1. Utrata płynności finansowej Ivo-Net (3 głosów [7.89%])

Procent z głosów: 7.89%

2. Utrata płynności finansowej Adnox (2 głosów [5.26%])

Procent z głosów: 5.26%

3. Zniknięcie e-bizo.pl (nowy admin wiele zapowiadał i obiecywał, a tymczasem serwis zniknął) (7 głosów [18.42%])

Procent z głosów: 18.42%

4. Znikniecie e-zarabiaj.net (nie płacił przez cały 2013 rok, zanim zniknął) (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

5. Zniknięcie cashlovers.net (0 głosów [0.00%])

6. Zniknięcie profitads.pl (1 głosów [2.63%])

Procent z głosów: 2.63%

7. Zakonczenie działalności zdrapper.pl (0 głosów [0.00%])

8. Całościowa dzialalność ermail.pl, czeskiego serwisu obiecującego wysokie stawki (14 głosów [36.84%])

Procent z głosów: 36.84%

9. Nadużywanie uprawnień przez Skadi - moderatorkę Sejfika (11 głosów [28.95%])

Procent z głosów: 28.95%

Głosuj

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów

Największa wtopa w GPTR w 2013 - Szuwary 2013

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Sleeppy

Sleeppy

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 600 postów
  • GG:5270511

Kto był nowym właścicielem e-bizo.pl ? bo to największa wtopa :)

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów

Odnośnie nominacji "Nadużywanie uprawnień przez Skadi - moderatorkę Sejfika", to być może narażę się kilku osobom i być może nie powinienem wypowiadać się na ten temat, bo nie udzielam się na tamtym czacie, zaglądam tylko czasami żeby poczytać.  I właśnie kilka razy zauważyłem, że ta znienawidzona moderatorka "Skadi" po prostu kasowała obraźliwe wpisy, tylko czy to jest nadużywanie uprawnień? Uważam, że nie ;)

Neobux <<- PTC / Bux -  płaci od 2008 roku w trybie instant (błyskawicznie) - wypłaty na konta Skrill, Neteller, od 2 $ 
ClixSense <<- Płatne ankiety Online - program płaci od 2007 roku l Najlepsze konto bankowe <<- Produkty finansowe.

machoney

machoney

Początkujący

• Użytkownik
  • 40 postów
  • Zainteresowania:Zarabianie w internecie

Odnośnie nominacji "Nadużywanie uprawnień przez Skadi - moderatorkę Sejfika", to być może narażę się kilku osobom i być może nie powinienem wypowiadać się na ten temat, bo nie udzielam się na tamtym czacie, zaglądam tylko czasami żeby poczytać.  I właśnie kilka razy zauważyłem, że ta znienawidzona moderatorka "Skadi" po prostu kasowała obraźliwe wpisy, tylko czy to jest nadużywanie uprawnień? Uważam, że nie ;)

Milten, z tego co napisałeś wynika, że nie masz pełnego zorientowania w sprawie, więc może faktycznie nie powinieneś był zabierać głosu.

Ja tak tylko jeszcze z ciekawości zapytam o coś. Dlaczego nie udzielasz się na czacie, ale tylko podglądasz? Za bardzo się wstydzisz żeby tam coś napisać, jesteś podglądaczem z natury, a może masz jakąś manię prześladowczą jak Pani moderator z PTC Solution? :zeby:  Trzymaj się chłopie. :zeby:

Użytkownik machoney edytował ten post 02 January 2014 - 13:13

zarabianko.com.pl - Najlepsze serwisy, Poradniki, Refback
machoney.pl.tl - TOP 15 Polskich Serwisów Get-Paid

"Dziwne jest, jak wszyscy ukrywamy, że jednym z głównych motorów naszego życia są pieniądze." Lew Tołstoj

iwonkar

iwonkar

Znawca

• Użytkownik
  • 444 postów

Nie udzielasz się na czacie,nie znasz podłoża problemu,czasami czytasz...kasowanie obraźliwych wpisów,wulgaryzmów i spamu należy do obowiązków moderatora i nikt tego nie neguje. Przez długi okres czasu sama byłam tam moderatorką i wiem co to jest nadużywanie uprawnień,a zapewniam,że jest ich wiele o czy świadczy najlepiej wynik głosowania po pierwszym dniu.Dodam,że dla mnie nie jest to żadną satysfakcją,bo to dziwna konkurentka dla scamerów,a według mnie moderator powinien świecić przykładem :(

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów

Milten, z tego co napisałeś wynika, że nie masz pełnego zorientowania w sprawie, więc może faktycznie nie powinieneś był zabierać głosu.

Ja tak tylko jeszcze z ciekawości zapytam o coś. Dlaczego nie udzielasz się na czacie, ale tylko podglądasz? Za bardzo się wstydzisz żeby tam coś napisać, jesteś podglądaczem z natury, a może masz jakąś manię prześladowczą jak Pani moderator z PTC Solution? :zeby:  Trzymaj się chłopie. :zeby:

Naprawdę nie mam? ;) Przecież właśnie o tym napisałem w swoim komentarzu wyżej. Napisałem o tym co zobaczyłem. Akurat trafiłem ostatnio na czat, i po prostu "znienawidzona moderatorka" kasowała obraźliwe wpisy- i o tym napisałem. Chyba miała prawo kasować takie wpisy? ;) A jeśli jest taka nominacja to może niech ktoś z Was rozszerzy temat i napisze jak wygląda to "nadużywanie władzy" przez moderatorkę. Kilka zdań uzasadnianie bardzo się przyda :)

Na czacie nie piszę ponieważ nie ma tam o czym pisać (już wszystko napisaliście) ;)

Po krótkiej lekturze Sejfikowego czatu można odnieść czasami wrażenie ze siedzi tam banda dzieciaków, poza tym nie mam czasu ;)

Neobux <<- PTC / Bux -  płaci od 2008 roku w trybie instant (błyskawicznie) - wypłaty na konta Skrill, Neteller, od 2 $ 
ClixSense <<- Płatne ankiety Online - program płaci od 2007 roku l Najlepsze konto bankowe <<- Produkty finansowe.

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów

Nie udzielasz się na czacie,nie znasz podłoża problemu,czasami czytasz...kasowanie obraźliwych wpisów,wulgaryzmów i spamu należy do obowiązków moderatora i nikt tego nie neguje. Przez długi okres czasu sama byłam tam moderatorką i wiem co to jest nadużywanie uprawnień,a zapewniam,że jest ich wiele o czy świadczy najlepiej wynik głosowania po pierwszym dniu.Dodam,że dla mnie nie jest to żadną satysfakcją,bo to dziwna konkurentka dla scamerów,a według mnie moderator powinien świecić przykładem :(

Ok, ale na czym polega konkretnie to nadużywanie władzy? ;)

machoney

machoney

Początkujący

• Użytkownik
  • 40 postów
  • Zainteresowania:Zarabianie w internecie

Naprawdę nie mam? ;) Przecież właśnie o tym napisałem w swoim komentarzu wyżej. Napisałem o tym co zobaczyłem. Akurat trafiłem ostatnio na czat, i po prostu "znienawidzona moderatorka" kasowała obraźliwe wpisy- i o tym napisałem. Chyba miała prawo kasować takie wpisy? ;) A jeśli jest taka nominacja to może niech ktoś z Was rozszerzy temat i napisze jak wygląda to "nadużywanie władzy" przez moderatorkę. Kilka zdań uzasadnianie bardzo się przyda :)

Na czacie nie piszę ponieważ nie ma tam o czym pisać (już wszystko napisaliście) ;)

Po krótkiej lekturze Sejfikowego czatu można odnieść czasami wrażenie ze siedzi tam banda dzieciaków, poza tym nie mam czasu ;)

Dalej brniesz w ślepą uliczkę.. napisałeś, że "siedzi tam banda dzieciaków, poza tym nie mam czasu".

Zapytam jeszcze raz, może w bardziej zrozumiałym dla Ciebie języku.. skoro uważasz tak, jak wyżej napisałeś, to po co tam wchodzisz?

p.s. ten Twój sarkazm.. prawie jakbyś się krztusił.. :zeby:

Użytkownik machoney edytował ten post 02 January 2014 - 13:51

zarabianko.com.pl - Najlepsze serwisy, Poradniki, Refback
machoney.pl.tl - TOP 15 Polskich Serwisów Get-Paid

"Dziwne jest, jak wszyscy ukrywamy, że jednym z głównych motorów naszego życia są pieniądze." Lew Tołstoj

adi1982

adi1982

Maniak

• Użytkownik
  • 1421 postów

Ok, ale na czym polega konkretnie to nadużywanie władzy? ;)

Skadi to ty ??

Po co ta rozmowa jak zasłużyła to wygra jak nie to nie i finisz w temacie.

A czy czat na sejfie jest czatem firmowym gdzie piszemy tylko o sejfie i niczym innym jeżeli tak to zmienić regulamin i wypad z czatu. Ale żeby na ogólnym czacie 2 osoby nie mogły nic napisać po to spam to juz przegięcie.

To samo kasowanie wpisów linków (co innego reflinki i strony osobiste)

Co to komunizm wrócił i jego cenzura ?

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów

Dalej brniesz w ślepą uliczkę.. napisałeś, że "siedzi tam banda dzieciaków, poza tym nie mam czasu".

Zapytam jeszcze raz, może w bardziej zrozumiałym dla Ciebie języku.. skoro uważasz tak, jak wyżej napisałeś, to po co tam wchodzisz?

p.s. plujesz sarkazmem nieudolnie, jakbyś się krztusił.. :zeby:

W większości programów, w których uczestniczę zaglądam na fora żeby poczytać opinie uzytkowników, nie ma nigdzie obowiązku udzielania się. Na sejfiku nie ma forum, wiec zaglądam sobie czasami na czat (podejrzewam, że nie tylko ja) Mam do tego prawo czy nie? :)

A napisze ktoś kilka zdań uzasadniania? Na czym polega to nadużywanie władzy przez moderatorkę? :)

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów

Skadi to ty ??

Po co ta rozmowa jak zasłużyła to wygra jak nie to nie i finisz w temacie.

A czy czat na sejfie jest czatem firmowym gdzie piszemy tylko o sejfie i niczym innym jeżeli tak to zmienić regulamin i wypad z czatu. Ale żeby na ogólnym czacie 2 osoby nie mogły nic napisać po to spam to juz przegięcie.

To samo kasowanie wpisów linków (co innego reflinki i strony osobiste)

Co to komunizm wrócił i jego cenzura ?

O, i tutaj już przynajmniej jakieś uzasadnienie jest (kasowanie linków), dzięki :)

Sleeppy

Sleeppy

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 600 postów
  • GG:5270511

Ja bywam na czacie, ale nie mam np. zielonego pojęcia dlaczego po niej jadą... może ktoś napisze dlaczego ? bo nie wiem jak zagłosować? :)

adi1982

adi1982

Maniak

• Użytkownik
  • 1421 postów

Ja bywam na czacie, ale nie mam np. zielonego pojęcia dlaczego po niej jadą... może ktoś napisze dlaczego ? bo nie wiem jak zagłosować? :)

A co byś zrobił jakby ci skasowała co 2 wypowiedz i to nawet nie obraźliwą. Link do niby obrazka +18 i z rozpędu link do gifa z np psem czy kotem :D

Dziwna sprawa bo nasilenie pyskówek jest tylko jak jest ona i jeszcze jeden :D

- kasowanie postów

- kasowane linków (zwykłych)

- oskarżenia o spam (dłuższa rozmowa uczestników)

- zachowanie na czacie - jestem modem skoczcie mi.

- brak reakcji admina na to

i pewnie jeszcze kilka innych

A e-bizo to egolden ostatnio miał.

house

house

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 12 postów

Moim zdaniem działalność "ermail" to największa wtopa 2013.
Nie wierzę, że ludzie biorą wszystko co ktoś napisze w internecie.
Dla mnie wygląda jakby stworzono bux ze stawką 1$ za klik.

michalx2008x

michalx2008x

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 15 postów

Głos na działający na szkodę całego świata get-paid ermail.

A co do czatu sejfika jedna wielka szopka wzajemnej adoracji  :eusa_clap:  Nie będę ukrywał sam nie raz upominałem skadi za jej zachowanie lecz tą dziecinadę którą urządzają userzy w ramach akcja=reakcja należało by nominować do wtopy roku (szkoda że tak późno wbiłem na forum).

Bot Name

Bot Name
  • Advert

pampers

pampers

Adnox.pl

• Root Admin
  • 201 postów

Oczywiście, że ermail. Nie rozumiem jak można zajmować się jakimś moderatorem i nie zauważyć ile złego wnieśli pANOWIE z ermail.pl. Pokazuje to niestety że Polacy nadal wierzą w gruszki na wierzbie a po takich akcjach ta uczciwa strona get paidu dostaje mocno po dupie.

Betatester systemu MorphOS. W wolnej chwili możesz założyć darmowe forum.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Szuwary 2013

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych