Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cashobarre

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

crissu90

crissu90

Początkujący

• Użytkownik
  • 101 postów

hej mam problem, a mianowicie mam nabite ponad 1700 punktow a na banerze i stronie pokazuje mi, że mam niespelna 1300, nie wiem dlaczego, pisałem do nich ale nie odpowiedzieli mi. macie tez taki problem czy tylko ja? aaa  i punkty zniknely mi jak klikalem w te kliki PTC

:)

Bot Name

Bot Name
  • Advert

benek1

benek1

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 957 postów

Zapewne kliknąłeś w cheat banner i odjęło ci 500 pkt.

PS.

Ja z tego surfbaru zrezygnowałem. Za dużo oszustw i kombinowania.

kusmider

kusmider

Rekin forum

• Użytkownik
  • 716 postów

Kombinowania w surfie ciąg dalszy. Nie dość, że zmienił się punkt w regulaminie dotyczący wypłat (praktycznie wypłaty można zlecać, o ile będzie kasa, w pierwszej i ostatniej dekadzie miesiąca), to jeszcze drastycznie zmniejszyli przelicznik. Ja tu już się cieszyłem, że wreszcie zlecę skromną wypłatkę, bo niewiele mi brakowało do minimum, a tu nagle ciach i zrobiło się 0,06$ za 1000 pkt.  :icon_twisted:

Na zlecenie wypłaty poczekam więc jeszcze miesiąc (oby nie ruski)...

LANDOFBITCOIN- Centrum pozyskiwania darmowej kryptowaluty BTC :)  |||  Klasyka GetPaid - CLIXSENSE  |||  MXWORLD - coś bardziej dla ryzykantów ||| Packbarre - rzetelny surf, swoisty Neobux pośród surfbarów |||

Emsi

Emsi

Dyskutant

• Użytkownik
  • 202 postów

właśnie jest kilka wypłat dostępnych

kusmider

kusmider

Rekin forum

• Użytkownik
  • 716 postów

Kilka wypłat do wzięcia na Paypal (najwięcej na 5€). Łapać! :)

LANDOFBITCOIN- Centrum pozyskiwania darmowej kryptowaluty BTC :)  |||  Klasyka GetPaid - CLIXSENSE  |||  MXWORLD - coś bardziej dla ryzykantów ||| Packbarre - rzetelny surf, swoisty Neobux pośród surfbarów |||

kusmider

kusmider

Rekin forum

• Użytkownik
  • 716 postów

Hm, jestem na VIP 0, a na innym forum czytałem, że (chyba) dla darmowych userów nie realizują wypłat? Czy to prawda? Ktoś coś wie?

portsmouth0x

portsmouth0x

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 9 postów

Na jakiej zasadzie działają te programy? Czy da się zarobić na nich realne pieniądze? Ile czasu dziennie trzeba poświęcić, żeby mieć z tego konkrretny zysk?

Bot Name

Bot Name
  • Advert

miarin

miarin

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

hej

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych