Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nominacje 2013: Największa Wtopa W Gptr W 2013

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów

Nominacje 2013

Kandydatury do ankiety Największa wtopa w GPTR w 2013

- Utrata płynności finansowej Ivo-Net

- Utrata płynności finansowej AdnoX

- Zniknięcie e-bizo.pl (nowy admin wiele zapowiadał i obiecywał, a tymczasem serwis zniknął)

- Znikniecie e-zarabiaj.net (nie płacił przez cały 2013 rok, zanim zniknął)

- Zniknięcie cashlovers.net

- Zniknięcie profitads.pl

- Zakonczenie działalności zdrapper.pl (na początku stycznia; admin zamknął serwis gdy został przyłapany na próbie nieuczciwego nabijania sobie kredytek PTP w kilku programach; miał wypłacić zarobki użytkownikom w terminie 30 dni od zamknięcia serwisu, ale nie ma potwierdzenia wypłat)

- Całościowa dzialalność ermail.pl, czeskiego serwisu obiecującego wysokie stawki, z którego brak wiarygodnych dowodów wyplaty, i który ze względu na ilość użytkowników zdaje się być - kolokwialnie ujmując - dużym przekrętem 

- Nadużywanie uprawnień przez Skadi - moderatorkę Sejfika

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów
  • Zainteresowania:Programy partnerskie

Utrata płynności finansowej Ivo-Net  i polskich programów firmy Adnox (taka nominacja była już w zeszłorocznych Szuwarach, i chyba dalej się nie polepszyło).

Użytkownik Milten edytował ten post 02 December 2013 - 18:20

ySense <<- Płatne ankiety Online - program płaci od 2007 roku l Najlepsze konto bankowe <<- Produkty finansowe.

Neobux <<- PTC / Bux -  płaci od 2008 roku w trybie instant (błyskawicznie) - wypłaty na konta Skrill, Neteller, od 2 $ 

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów

W Adnox w drugiej połowie roku polepszyło się :)

Aktualnie wypłaty u Pampersa szybkie.

agawaga

agawaga

Praktyk

• Użytkownik
  • 119 postów

ile obecnie u pampersa sie czeka( chodzi mi konkretnie o imperium..) zebrała mi się fajna kwota i jestem ciekawa ile bym czekała

Tylko tutaj minimum 300 euro dziennie http://www.learnmoneystrategy.com/kot
bez ściemy , wejdz i przeczytaj

50 zł minimum i 8 zł za poleconego - zapraszam   https://www.moneymilioner.pl/7537

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów

Moje ostatnie:

CentrumReklamy po 15 dniach
Świat-Reklam po 14 dniach

PulsReklamy po 4 dniach

Guest_Miroka_*

Guest_Miroka_*
  • Gość

Jednak ranking powinien być podsumowaniem całego roku, a nie tylko tego co się dzieje na krótko przed głosowaniem. Tak więc pomimo znacznego skrócenia czasu realizacji wypłat w ostatnich tygodniach postuluję pozostawienie w tej kategorii utraty płynności finansowej polskich programów firmy Adnox.

A ze swojej strony dorzucę:

e-bizo.pl (nowy admin wiele zapowiadał i obiecywał, a tymczasem serwis zniknął)

e-zarabiaj.net (nie płacił przez cały 2013 rok, zanim zniknął)

zdrapper.pl (zakończył działalność na początku stycznia i pewnie mało kto o nim pamięta; admin zamknął serwis gdy został przyłapany na próbie nieuczciwego nabijania sobie kredytek PTP w kilku programach; miał wypłacić zarobki użytkownikom w terminie 30 dni od zamknięcia serwisu, ale do mnie ta wypłata jakoś nie doszła)

grosze.net (jeśli wierzyć informacji zamieszczonej na stronie, to ostatnie wypłaty miały miejsce w sierpniu, i wszystkie sierpniowe były na kwoty poniżej 1 zł)

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów

W Adnox w drugiej połowie roku polepszyło się :)

Aktualnie wypłaty u Pampersa szybkie.

To pozytywna informacja. Dawno nie wypłacałem w polskich programach "Adnox", więc jestem widocznie nie w temacie :)

ySense <<- Płatne ankiety Online - program płaci od 2007 roku l Najlepsze konto bankowe <<- Produkty finansowe.

Neobux <<- PTC / Bux -  płaci od 2008 roku w trybie instant (błyskawicznie) - wypłaty na konta Skrill, Neteller, od 2 $ 

Guest_Krygierol_*

Guest_Krygierol_*
  • Gość

Jak już zaczęliśmy temat znikających serwisów to należy też wspomnieć o zniknięciu cashlovers.net oraz profitads.pl

Guest_Miroka_*

Guest_Miroka_*
  • Gość

Był sobie jeszcze pewien bux - kolbux czy jakoś tak. Adminka obiecywała jakiś zawrotne wygrane w konkursie poleconych. Potem szukała naiwnych, którzy kupią od niej sporą ilość poleconych za sporą kasę w celu wygrania w owym konkursie jeszcze większej kasy. I dość szybko bux zniknął - ciekawe czy został zamknięty zaraz po znalezieniu kupca na owych poleconych, czy też dlatego że nikt się na to nie chciał nabrać, a pierwsi użytkownicy osiągnęli już minimum do wypłaty.

agawaga

agawaga

Praktyk

• Użytkownik
  • 119 postów

dziękuje za odpowiedz

Tylko tutaj minimum 300 euro dziennie http://www.learnmoneystrategy.com/kot
bez ściemy , wejdz i przeczytaj

50 zł minimum i 8 zł za poleconego - zapraszam   https://www.moneymilioner.pl/7537

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów

Jednak ranking powinien być podsumowaniem całego roku, a nie tylko tego co się dzieje na krótko przed głosowaniem. Tak więc pomimo znacznego skrócenia czasu realizacji wypłat w ostatnich tygodniach postuluję pozostawienie w tej kategorii utraty płynności finansowej polskich programów firmy Adnox.

.....

grosze.net (jeśli wierzyć informacji zamieszczonej na stronie, to ostatnie wypłaty miały miejsce w sierpniu, i wszystkie sierpniowe były na kwoty poniżej 1 zł)

Co do pozostawienia w tej kategorii serwisów AdnoX - nie ma problemu.

Nie zaszkodzi im to, bo na tle pozostałych nominacji wypadają najlepiej, odzyskały płynność finansową a wszelkie zaległości od dość dawna uregulowane,   :)

Natomiast nie bardzo rozumiem o co chodzi z grosze.net - zescamiony serwis, nie płaci od sierpnia?

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów

Programów (Bux'y, PTC) które pojawiły się i za chwile znikły w roku 2013 było niemało (można by wymieniać i wymieniać).

Myślę, że w tej nominacji nie może zabraknąć programu www.ermail.pl, który był mocno promowany i chyba do dzisiaj zbiera naiwnych. Ciągle jeszcze miga mi ten program w reklamach, na rożnych stronach PTC.

Strona liczy 996 162 uzytkowników (statystyki ze strony głównej), a jeszcze nikt nie pochwalił się w sieci jakimś wiarygodnym dowodem wypłaty z tego systemu.

Dodam, ze jest to firma Czeska. Tam już się na niej poznali (wiele negatywnych opinii), a teraz próbują czy może próbowali zrobić furorę w Polsce. Na Facebooku tez chyba już zlikwidowali konto (było sporo negatywnych opinii). Także zgłaszam ten program do nominacji "Największa Wtopa W Gptr W 2013".

Użytkownik Milten edytował ten post 16 December 2013 - 22:38

Guest_Krygierol_*

Guest_Krygierol_*
  • Gość

Ludzie zobaczyli napis: "otrzymasz do 1 zł za każdy eRmail" i się rzucili na promowanie. Na początku rzeczywiście było parę e-mail'i o takiej wartości. W tej chwili to przychodzi jeden e-mail, co dwa tygodnie za 10 groszy.

Guest_Miroka_*

Guest_Miroka_*
  • Gość

Co do pozostawienia w tej kategorii serwisów AdnoX - nie ma problemu.

Nie zaszkodzi im to, bo na tle pozostałych nominacji wypadają najlepiej

Zawsze mi się wydawało, że organizatorzy konkursów powinni być bezstronni i obiektywni.

W przeciwnym wypadku taki konkurs po prostu nie ma sensu.

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów

Zawsze mi się wydawało, że organizatorzy konkursów powinni być bezstronni i obiektywni.

W przeciwnym wypadku taki konkurs po prostu nie ma sensu.

:icon_eek:  A co wg Ciebie jest nieobiektywnego w stwierdzeniu faktu?

Obiektywne fakty są takie, że Adnox, w przeciwieństwie do wszystkich innych kandydatur wymienionych w tej kategorii, wyszedł z kryzysu, uregulował wszelkie zobowiązania i robi to na bieżąco.
Uważam, że fakt odzyskania płynności finansowej czołówki polskich serwisów GPTR jest wart podkreślania i jest ważny dla wszystkich klikaczy.

A subiektywnie - mam konta we wszystkich serwisach AdnioX, więc nie ukrywam, iż tym bardziej mnie to cieszy, a że Ciebie chyba nie, na to rady nie ma :)

Guest_Miroka_*

Guest_Miroka_*
  • Gość

Subiektywne nie jest stwierdzenie faktu, że wypłaty przyspieszyły. Temu nie zaprzeczam, sama na tym skorzystałam i uważam że warto o tym napisać, żeby i inni się dowiedzieli - zwłaszcza ci, którzy jakiś czas temu przestali klikać, bo stracili nadzieję na wypłatę.

Ale subiektywne jest stwierdzenie: "Nie zaszkodzi im to, bo na tle pozostałych nominacji wypadają najlepiej".

To, kto wypadnie najlepiej czy najgorzej (czyli ranking w konkursie) jest właśnie przedmiotem plebiscytu i o tym powinni zadecydować uczestnicy, a nie organizatorzy. I takie stwierdzenia ze strony organizatorów nie powinny mieć miejsca, bo są objawem stronniczości i mogą wpłynąć na wynik konkursu.

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów

Ale subiektywne jest stwierdzenie: "Nie zaszkodzi im to, bo na tle pozostałych nominacji wypadają najlepiej".

To, kto wypadnie najlepiej czy najgorzej (czyli ranking w konkursie) jest właśnie przedmiotem plebiscytu i o tym powinni zadecydować uczestnicy, a nie organizatorzy. I takie stwierdzenia ze strony organizatorów nie powinny mieć miejsca, bo są objawem stronniczości i mogą wpłynąć na wynik konkursu.

A może zwróć uwagę, że są to nominacje, w których można typować serwisy, lub negować ich wstawienie i  wypowiadać opinie, a nie ankieta, w której się głosuje :)

Podając swoje typy i uzasadniając kandydatury, czym się kierowałaś, jeśli nie subiektywnym  odczuciem i własną opinią?

Guest_Miroka_*

Guest_Miroka_*
  • Gość

Tylko jest jedna różnica: nie jestem organizatorem konkursu. Gdybym była organizatorem, nie wypowiadałabym własnych opinii na temat tego,co jest przedmiotem głosowania.

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów

Przeceniasz moją rolę :icon_biggrin:

Organizacja konkursu polega li i jedynie na stworzeniu wątków nominacyjnych a później ankiet.
Nominują użytkownicy (którym także jestem) i głosują - anonimowo - użytkownicy.
Moim zadaniem jest stworzenie takiej możliwości, ujęcie jej w ramy czasowe, po czym podliczenie głosów i zakończenie.

Swoje opinie wyrażam jako użytkownik, we właściwym czasie i miejscu i nie znajduję powodu, dla którego miałabym się powstrzymywać.
Ty masz swój punkt widzenia, ja swój i trochę się różnią.
Pytanie tylko, czy możemy się różnić ładnie.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Guest_Miroka_*

Guest_Miroka_*
  • Gość

No przecież Cię nie pogryzę za to że masz inne zdanie niż ja. W końcu nie ma nigdzie w regulaminie forum, że administracja ma być obiektywna, a konkursy sprawiedliwe. Każdy może sobie na swoim podwórku robić co chce. I ja się o to nie zamierzam obrażać.

Ale wracając do tematu - poniżej mojej opinii ciąg dalszy.

Napis Root Admin obok postu zaprzecza wyrażaniu opinii jako użytkownik. I niektórzy zwykli użytkownicy (nie piszę tu o starych wyjadaczach, a raczej o młodych stażem i niedoświadczonych użytkownikach) przywiązują większą wagę do opinii administracji forum niż do opinii innych użytkowników. I dlatego uważam, że publiczne ujawnianie swoich "typów" czy "anty-typów" przez administrację forum może wpłynąć na wynik plebiscytu, a więc jest zagraniem nie fair. Poza tym takie zachowanie może skutecznie zniechęcić niektórych do głosowania czy do wyrażania własnych poglądów, bo dojdą do wniosku że i tak wszystko jest z góry ustalone (nie wnikam tu w kwestę słuszności takiego wniosku, a jedynie piszę o wrażeniu - spotkałam się już z takimi opiniami, a i mnie samej czasami takie myśli chodzą po głowie).

Zresztą w profesjonalnie przeprowadzanych konkursach nie mogą brać udziału ani organizatorzy, ani ich rodziny, pracownicy czy inne osoby zależne od organizatorów konkursów.

Oczywiście nigdzie nie jest napisane, że szuwary mają być przeprowadzone profesjonalnie. Masz prawo robić to tak jak chcesz, tak samo ja ja mam prawo uznać wyniki za niewiarygodne ze względu na stronniczość organizatora. Przy całym uznaniu dla tego co robisz na tym forum - moja wypowiedź ma na celu wyrażenie opinii dotyczącej tego konkretnego aspektu plebiscytu, i nie miałam ani nie mam zamiaru atakować Twojej osoby.

Użytkownik Miroka edytował ten post 18 December 2013 - 00:53

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych