Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kurs Języka Angielskiego - Zarabianie Na Kursach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Kielbasa

Kielbasa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 7 postów
  • Zainteresowania:Jestem z okolic województwa Mazowieckiego, ale nie powiem Wam dokładnie skąd, bo i po co:p
Wpadłem na pomysł, żeby zająć się zarabianiem na kursach z języka angielskiego głównie. Na początku chciałbym zrobić kilka takich filmików (jak się uczyć angielskiego: ), a później na przykład sprzedawać jakieś kursy. Myślałem też żeby połączyć to z afirmacjami mp3 jak te afirmacje do nauki języków (tutaj), bo podobno są bardzo skuteczne.
Co o tym sądzicie? Będzie dobry biznes?

PiMo

PiMo

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 20 postów
  • Zainteresowania:Komputery, Internet, podróże

Pytanie, czy jest zapotrzebowanie na kolejne kursy do nauki angielskiego, których jest chyba sporo?

Kielbasa

Kielbasa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 7 postów
  • Zainteresowania:Jestem z okolic województwa Mazowieckiego, ale nie powiem Wam dokładnie skąd, bo i po co:p

Moim zdaniem to tak jak z innymi branżami. Jak jest gdzieś duża konkurencja i każdy Ci mówi "nie warto", to wejdź w to i zrób coś fajnego, coś nowego, bo przemiał jest tam ogromny, ale też i zapotrzebowanie jest ogromne.

A jak już mowa o niekonwencjonalnych rozwiązaniach, to tak jak już wspomniałem powyżej - Afirmacje mp3 do nauki języków obcych, proszę - sam korzystam z tego i wiem, że popyt na takie wspomagacze jest ogromny. Kwestia odpowiedniej formy i prezentacji rozwiązywania problemów, jakimi w tym przypadku są problemy z nauką języka:

- płynną,

- szybką,

- i praktyczną.

A czy nie lepiej by się było uczyć takiego języka przyjemnie?

- słuchasz ludzi, uczysz się podczas rozmowy,

- sam dobierasz sobie techniki i metody,

- masz niesamowitą chęć na naukę języka obcego.

Takie coś mnie interesuje.

Użytkownik Kielbasa edytował ten post 22 November 2013 - 12:44

joki

joki

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 20 postów

Myślę, ze warto uczyć się języków bo one dają szersze perspektywy jeżeli chodzi o rynek pracy. Jeśli potrzebujecie dobrych kursów to ja polecam ich https://lincoln.edu....ezyk-angielski/ . Według mnie mają nauczania na wysokim poziomie i na pewno będziesz zadowolona.

kuba334

kuba334

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 11 postów

Ostatnio przeczytałam o metodzie nauki języka angielskiego metodą wielorakich inteligencji H. Gardnera. Macie z nią jakieś doświadczenia?

Bella

Bella

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 18 postów

Ostatnio wpadłyśmy na pomysł z koleżankami podczas spotkania przy kawie, żeby trochę się poduczyć angielskiego i wybrać na jakąś ciekawą wycieczkę za granicę. Wpadła nam w oko oferta szkoły NES - angielski lublin. Myślicie, że to dobry wybór, jeżeli chodzi o Lublin? Lokalizacja szkoły bardzo by mi nawet odpowiadała.

mutex/ocfipreoqyfb/mutex

Dzoanna

Dzoanna

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Dokształcanie się jest we współczesnym świecie bardzo ważne. Rynek pracy jest tak szeroki i elastyczny, że osoby mające na koncie "więcej niż pracę" mają większe szanse na wyższe zarobki. Oczywiście, nie chodzi tu o kolekcjonowanie dokumentów, ale o angażowanie się w takie rzeczy, które są powiązane z naszą pracą i zainteresowaniami. Pracodawcy, którzy co jakiś czas organizują takie szkolenia pomagają swojej kadrze w utrzymaniu jakości i wydajności pracy. Dotyczy to zarówno obowiązków biurowych jak i prac fizycznych. Bowiem nawet w takiej branży jak budowlana pracownicy potrzebują takich kursów jak np. opracowanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. Znajomość języka angielskiego jest bardzo ważna, ale powinniśmy pomyśleć również o innych kursach.

joki

joki

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 20 postów

Ja sama wybieram się na kurs bo muszę nieco odświeżyć język https://speak-up.pl

Taki nieużywany język gdzieś umyka i sporo słów się zapomina. Jak się potrafi język to trzeba z niego po prostu korzystać.

Teraz w pracy bardzo go potrzebuję więc musiałam iść na taki szybki kurs. A jak to było z Wami?

skakos

skakos

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

hej

Melmis

Melmis

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 8 postów

Jak jesteś dobry z języków, albo już wystarczy, że z jednego jezyka to można fajnie dorobić sobie jako tlumacz. Firmy takie jak https://euro-tlumaczenia.pl czyli biura tłumaczeń zatrudniają wielu specjalistów z przeróżnych języków. Pracujesz zdalnie kiedy chcesz, a wydaje mi się, że tłumacze wcale źle nie zarabiają.

Fionnka009

Fionnka009

Początkujący

• Użytkownik
  • 32 postów

W sumie spoko opcja chyba. Teraz bardzo często ludzie dokształcają się w językach, a w angielskim na pewno najwięcej. Jednak myślę, że najczęściej wybieramy szkoły jezykowe. Sama planuje zapisać  swojego dzieciaka do szkoły językowej w Tychach http://landers.pl mają tam fajną opcje darmowego transportu na zajęcia.

Merksens

Merksens

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 8 postów

W sumie to nie jest chyba taki zły pomysł. Jak ogarniasz dobrze jezyki to może zainteresujesz się pracą jako tłumacz? To już można spokojnie robic zdalnie. Pooglądaj oferty takich firm jak https://euro-tlumaczenia.pl może zakręcisz się przy biurze tłumaczeń i będziesz miał na pewno stałe zlecenia.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych