Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kurs Języka Angielskiego - Zarabianie Na Kursach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Kielbasa

Kielbasa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 7 postów
  • Zainteresowania:Jestem z okolic województwa Mazowieckiego, ale nie powiem Wam dokładnie skąd, bo i po co:p
Wpadłem na pomysł, żeby zająć się zarabianiem na kursach z języka angielskiego głównie. Na początku chciałbym zrobić kilka takich filmików (jak się uczyć angielskiego: ), a później na przykład sprzedawać jakieś kursy. Myślałem też żeby połączyć to z afirmacjami mp3 jak te afirmacje do nauki języków (tutaj), bo podobno są bardzo skuteczne.
Co o tym sądzicie? Będzie dobry biznes?

PiMo

PiMo

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 20 postów
  • Zainteresowania:Komputery, Internet, podróże

Pytanie, czy jest zapotrzebowanie na kolejne kursy do nauki angielskiego, których jest chyba sporo?

Kielbasa

Kielbasa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 7 postów
  • Zainteresowania:Jestem z okolic województwa Mazowieckiego, ale nie powiem Wam dokładnie skąd, bo i po co:p

Moim zdaniem to tak jak z innymi branżami. Jak jest gdzieś duża konkurencja i każdy Ci mówi "nie warto", to wejdź w to i zrób coś fajnego, coś nowego, bo przemiał jest tam ogromny, ale też i zapotrzebowanie jest ogromne.

A jak już mowa o niekonwencjonalnych rozwiązaniach, to tak jak już wspomniałem powyżej - Afirmacje mp3 do nauki języków obcych, proszę - sam korzystam z tego i wiem, że popyt na takie wspomagacze jest ogromny. Kwestia odpowiedniej formy i prezentacji rozwiązywania problemów, jakimi w tym przypadku są problemy z nauką języka:

- płynną,

- szybką,

- i praktyczną.

A czy nie lepiej by się było uczyć takiego języka przyjemnie?

- słuchasz ludzi, uczysz się podczas rozmowy,

- sam dobierasz sobie techniki i metody,

- masz niesamowitą chęć na naukę języka obcego.

Takie coś mnie interesuje.

Użytkownik Kielbasa edytował ten post 22 November 2013 - 12:44

joki

joki

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów

Myślę, ze warto uczyć się języków bo one dają szersze perspektywy jeżeli chodzi o rynek pracy. Jeśli potrzebujecie dobrych kursów to ja polecam ich https://lincoln.edu....ezyk-angielski/ . Według mnie mają nauczania na wysokim poziomie i na pewno będziesz zadowolona.

kuba334

kuba334

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 10 postów

Ostatnio przeczytałam o metodzie nauki języka angielskiego metodą wielorakich inteligencji H. Gardnera. Macie z nią jakieś doświadczenia?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych