Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki Kredyt Na Spory Remont

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

pejonarska

pejonarska

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów
Witacie drodzy forumowicze,
Potrzebuję kredytu na remont w domu w którym wydzieliłem swoje pokoje (należącym do mojej mamy). Ja chyba nie mogę wziąć hipotecznego (ok.100-120tys.)? Jest jakiś inny kredyt z niskim oprocentowaniem?

Bot Name

Bot Name
  • Advert

amadauesz

amadauesz

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów
Ogromne pieniądze jak na remont. Myślę, że jedyna opcja to pod zastaw domu, ale jak nie jest twój to kłopot.

Perfekt

Perfekt

Początkujący

• Użytkownik
  • 27 postów
Spróbuj wziąć kredyt hipoteczny razem z mamą. Ona da poręczenie w postaci hipoteki, a ty będziesz spłacał. Skoro chcesz mieszkać w jej domu to zakładam, że w dobrych stosunkach żyjecie :)
Biuro rachunkowe Perfekt - Działamy na terenie Sosnowca i jego okolic. Zapraszamy do współpracy małe i średnie firmy.

kaska2909

kaska2909

Nowicjusz

• Zbanowany
  • 4 postów

Myślę, że na tej stronie znajdziesz ofertę dla siebie[edited] Jest tu bardzo dużo aktualnych propozycji różnych banków. Faktycznie duża suma jak na remont, pewnie jakaś dobudówka 

Użytkownik Thanatos edytował ten post 07 July 2015 - 18:07
wyspamowany

net-praca.ovh.org

net-praca.ovh.org

Praktyk

• Użytkownik
  • 197 postów
  • GG:6695332
  • Zainteresowania:Kiedyś praca w domu, klikanie w emaile reklamowe i takie tam... teraz zupełnie na poważnie AdSense oraz pisanie treści na zlecenie.

Słaba szeptanka.

Blog na temat zdrowia zdroweblogowanie.wordpress.com

MMR

MMR

Znawca

• Użytkownik
  • 355 postów
  • Zainteresowania:e-commerce, programy partnerskie, marketing wielopoziomowy

Żeby wziąć kredyt hipoteczny to trzeba kupić nieruchomość, a pieniądze z przeznaczeniem remontu nie spełniają kryteriów dla kredytu hipotecznego. Dlatego możesz spróbować podpisać umowę z mamą na zakup części nieruchomości i wtedy będzie łatwiej dostać kredyt z sensownym oprocentowaniem. Żadnego innego kredytu na tak dużą kwotę bym nie brał, bo procent jest zbyt wysoki. Na tą chwilę najtaniej z tego co kojarzę wychodzi Alior Bank. Jak będziesz zdecydowany na wzięcie kredytu to się odezwij na priv może jeszcze parę złotych przy okazji "uda się urwać".

Pozdrawiam

P.S. Dopiero zauważyłem datę pytania...ale jestem na czas....O_o

Użytkownik MMR edytował ten post 05 July 2015 - 09:56

rafek34

rafek34

Nowicjusz

• Zbanowany
  • 5 postów

A może pozyczka hipoteczna? Działa na podobnej zasadzie, co kredyt hipoteczny - zabezpieczenie stanowi np. mieszkanie będące Twoją własnością, oprocentowanie niskie i warunki ciekawe? Porównaj i poczytaj na ten temat na [spam] - ale wydaje mi sie, że nie powinno byc problemu.

petrus2

petrus2

Stażysta

• Użytkownik
  • 60 postów

Fajnie te dylematy rozwiązuje bank bz wbk. Oferuje bowiem do 30% środków na doposażenie mieszkania w środki trwałe i nietrwałe. Fajna spraw,  bo nie wszędzie można skorzystać z takiego "bonusu". Ja skorzystałem, zdecydowałem się na nowiuśkie mieszkanie w stolicy Dolnego Śląska - https://vantage-sa.p...y-gaj/opis.html

i już tylko czekam na wprowadzkę. Przynajmniej wiem, że będę na "swoim" i będę mógł całkowicie po swojemu zaaranżować wszystkie pomieszczenia. Tyle ode mnie, uciekam z forum, trzymajcie się.

shejk

shejk

Praktyk

• Użytkownik
  • 118 postów

Polecam  kredyt w banku. Najlepiej hipoteczny. Oprocentowanie niektórych ofert jest poniżej 5% w skali roku. Dzieki temu miesięczna rata nie będzie wysoka i nie będziecie jej tak odczuwali

Jesli jednak chcecie wziać pożyczkę w firmie prywatnej to polecam porównać sobie poszczególne oferty w róznego rodzaju porównaniach, których trochę w sieci jest. Najlepiej takich, które biorą pod uwagę opłaty dodatkowe, nie tylko oprocentowanie. 

fashionelka

fashionelka

Początkujący

• Użytkownik
  • 43 postów

Ja generalnie nie brałabym kredytu, ale jak już chcesz wziąć to najlepiej udać się do kilku placówek i porozmawiać tam z doradcami. A co dokładnie zmieniasz u siebie? Bo ja właśnie też jestem w trakcie remontu i teraz przymieszam się do malowania. W przyszłym tygodniu planuje kupić wydajne i intensywne farby dulux, wałki i inne niezbędne akcesoria do malowania.

Darus

Darus

Praktyk

• Użytkownik
  • 106 postów

Może nie jest potrzebne branie od razu całego kredytu? Być może na Twoje potrzeby odpowie rozsądnie dobrana pożyczka hipoteczna? Przemyśl to, bo to może nie być wcale głupi pomysł. Zobacz sobie na przykład ofertę od Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK, niedawno miał miejsce rebranding): https://santander.pl...hipoteczna.html . Ta konkretna oferta jest bardzo elastyczna, bo prowizja i marża są ustalane przez bank dla każdego klienta w sposób indywidualny – dopasują więc ją do Twoich potrzeb jak prawdziwi eksperci, którymi zresztą są.

JoLa

JoLa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 21 postów

Myślę, że przed podjęciem decyzji o wzięciu kredytu warto skonsultować się z doradcą kredytowym. W https://www.habza.co...edyt-gotowkowy/ pomagają w znalezieniu banku i wyborze najlepszej oferty kredytowej na każdy cel.

lukasz1977

lukasz1977

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów

No kredyt jak kredyt, zalezy od czego chcesz zaczac i ile na to przeznaczyc, warto zaczac od lazienki i wanny -> wanny na Ceneo.pl

Bot Name

Bot Name
  • Advert

domi098

domi098

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 18 postów

W banku Raiffeisen jest kredyt gotówkowy na dowolny cel. Banku nie interesuje jak go spożytkujesz. Spłacać można 8 lat a oprocentowanie 4,99.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych