Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co Sadzicie O Tej Stronie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Co sadzicie o tej stronie? (4 użytkowników oddało głos)

Podoba wam się czy nie mój blog o młodym ojcu?

1. Tak (2 głosów [50.00%])

Procent z głosów: 50.00%

2. Nie (2 głosów [50.00%])

Procent z głosów: 50.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

JCDenton

JCDenton

Początkujący

• Użytkownik
  • 69 postów
Wziąłem sobie do serca uwagi nietórych użytkowników i postawiłem bloga na CMSie na razie na bezpłatnym hostingu, później być może wykupię domenę i jakiś plan hostingowy. Blog oparłem nie na wordpressie lecz na joomli! Blog należy do kategorii stron parentingowych i mam nadzieję, że nie zabraknie mi tematów i weny żeby go rozwijaćDołączona grafika/>. Oto adres http://mlodyojciec.cloudaccess.net/
Pozdrawiam

Użytkownik JCDenton edytował ten post 10 September 2013 - 23:06

Bot Name

Bot Name
  • Advert

JCDenton

JCDenton

Początkujący

• Użytkownik
  • 69 postów
Stronkę przeniosłem pod adres http://mlodyojciec.besaba.com. Zachęcam do odwiedzania i oceniania.

trak

trak

Początkujący

• Użytkownik
  • 35 postów
A co tu oceniać? Joomlę czy gotowy template?
Tarnowskie Góry Informacje z miasta, firmy, wydarzenia.
Kalkulator zużycia paliwa - kotroluj spalanie Twojego samochodu.

JCDenton

JCDenton

Początkujący

• Użytkownik
  • 69 postów

A co tu oceniać? Joomlę czy gotowy template?

No kurcze, dodałem kilka dingsów. Joomli się dopiero uczę. A poza tym w prostocie siła.
Jeszcze tylko dodam jakiś moduł z likami, jakieś ankiety i będę dodawał treść, bo to jest najważniejsze

A tak poza tym to dzięki za komentarz.
Pozdro

pyza

pyza

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 9 postów
Dobrze ją zabezpiecz, ja w minionym tygodniu 3 joomle odwirusowywałam - co prawda stare bo 1.5

Perfekt

Perfekt

Początkujący

• Użytkownik
  • 27 postów

Dobrze ją zabezpiecz, ja w minionym tygodniu 3 joomle odwirusowywałam - co prawda stare bo 1.5

To jest wada gotowców, spamerom opłaca się szukać w nich lub we wtyczkach dziur. Bo jak się uda coś znaleźć to mają dostęp do dziesiątek tysięcy stron.
Biuro rachunkowe Perfekt - Działamy na terenie Sosnowca i jego okolic. Zapraszamy do współpracy małe i średnie firmy.

mks22

mks22

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów
Widzę, że pośrednio przyczyniłem się do tworzenia treści Twojego bloga, super :)/> Sam pomysł wydaje mi się bardzo dobry, będę tutaj czasem zaglądać.

Na Twoim miejscu jednak wolałbym, żeby każdy wpis można było otwierać w osobnej stronie. Wtedy mógłbyś pod każdym z nich zamieścić reklamę, a i lepiej by się to czytało.

Użytkownik mks22 edytował ten post 31 October 2013 - 18:37

Bot Name

Bot Name
  • Advert

JCDenton

JCDenton

Początkujący

• Użytkownik
  • 69 postów

Kurcze po dotychczasowych doświadczeniach przeniosłem bloga na wordpressa i do nowej domeny. Ciągle nie mam czasu na pisanie, a co dopiero na grzebanie się w joomli. Wordpress jest prostszy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych