Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zarabiaj 100% Prowizji

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

rangerwalker36

rangerwalker36

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów
Witajcie

Chcę Wam przedstawić firmę która płaci 100% prowizji od sprzedanych pakietów

W tej firmie używa się jej produktów do reklamy innych biznesów, oraz dodatkowo można je sprzedawać i traktować to jako własny biznes (dwa w jednym) i w ten sposób się zarabia.
Co mogę powiedzieć to ze Empower Network jako jedni z nielicznych oferują 100% prowizji od sprzedaży, co oznacza ze po pierwszej sprzedaży wychodzimy "na zero dodatkowo na zarobki wpływają następujące aspekty:
- ilość czasu
- kapitał
- środowisko i przekonania (jeżeli nie wierzy się w swój sukces nie osiągnie się go w żadnej firmie)
- doświadczenie
- solidność działania oraz starania ( jak ze wszystkim - jeżeli się nie pracuje to nie osiągnie się odpowiednich rezultatów. Nie ma gwarancji na nic)
- nastawienie (szukamy osób, które już wiedza i chcą osiągnąć sukces, szukają jedynie odpowiednich narzędzi lub ludzi do współpracy żeby to osiągnąć)
Co można osiągnąć? Po pierwsze: wspaniale rezultaty jeżeli traktuje sie ten biznes poważnie i jeżeli sie go rozumie - co mam przez to na myśli?
Zawsze znajdzie sie ktoś kto nic nie zrobi i po miesiącu powie, ze firma to oszustwo lub jakieś inne bzdury, tak jak jest w każdym biznesie. Dzieje się tak ze względu na to, ze ludzie chcieliby wszystko od razu i od razu chcieliby mięć efekty, a z biznesem jak ze wszystkim - trening czyni mistrza. W zależności od doświadczenia potrzebne jest odpowiednia ilość czasu poświęconej na naukę (chociażby komunikacji z ludźmi). Nikt po tygodniu, czy po kilku miesiącach nie staje dobrym biznesmenem (oczywiście są wyjątki, niektórzy maja naturalne predyspozycje).
Co jest gwarancja sukcesu jest wytrwałość i systematyczność, oraz nie traktowanie pojedynczych porażek jako "totalnej porażki", czyli tego, ze biznes cały kompletnie się nam nie udał (w każdym momencie można wszystko odmienić).
Chwilowe porażki oraz trudności są częścią nauki i to właśnie dzięki nim wiemy jaki powinniśmy zrobić następny krok.
Więcej info oraz plan zarobków ( OD RAZU)wyślę na maila .

Bot Name

Bot Name
  • Advert

tetrus97

tetrus97

Praktyk

• Użytkownik
  • 127 postów
pachnie mi to klonem Amwaya:(

Ból w kręgosłupie? Pomoże http://sanitas.wroclaw.pl/ i wyjazd do domku letniskowego do Dolina Baryczy wczasy. Nieudany skok do wody i złamanie kręgosłupa. Masz przestarzały system ogrzewania? Kotłownie gazowe

loko11

loko11

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 14 postów
jeżeli jesteś osobą ktora chce zarabiać na programamch partnerskich to musisz skupić się na takich co są wypłacalne i oferują duża prowizję mam na myśli prowizje nawet 100 procentową jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej i dołączyć do ludzi którzy osiągneli w tych programach duży sukces i dzisiaj jak tylko chcesz pomogą ci osiągnąć również sukces wybór należy do ciebie Zapraszam do darmowej rejestracji a otrzymasz pomoc i szkolenia jak krok po kroku zacząć zarabiać i już niedługo cieszyć się życiem więc zapraszam i prosze o kontakt w celu dowiedzenia się jakie to są najlepsze programy i otrzymania do niego linku. Prosze o kontakt na email mateusz.zgajewski@onet.pl. Więc zdecyduj się czy chcesz osiągnąć sukces i juz niedługo cieszyć się życiem bez ograniczeń czy ciągle pracować na etacie i bać się zwolnienia i na dodatek pracować za marne grosze. Więc naprawde warto do mnie napisać

Użytkownik loko11 edytował ten post 23 September 2013 - 23:38

nunek33

nunek33

Stażysta

• Użytkownik
  • 52 postów

Hmm ciekawa opcja. Sprawdzał ktoś ?

Bot Name

Bot Name
  • Advert

bitcoin

bitcoin