Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak Rozkręcić Firmę

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

zysk

zysk

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 12 postów

Warto przykładowo zainwestować w systemy q-matic, które usprawniają działalność firmy.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

ZaneXo49

ZaneXo49

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów

Wiadomo, należy zainwestować w reklamę, by to rozgłosić.

Ale wydaje mi się, że rozkręcenie firmy to wiele czynników. Ważni są dobrzy pracownicy, wiedza w danej branży i uczciwe podejście zarówno do klienta, jak i pracownika.

Program Szef

gospodarka magazynowa

http://gastro.pl/

oligart

oligart

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów

Ładna strona internetowa i reklama w Google na odpowiednie frazy. 

lavakava

lavakava

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 7 postów

Jeśli chcesz rozkręcić swój biznes i nie masz z tym doświadczenia, to na pewno warto pokusić się o jakieś dobre szkolenie dla menadżerów. Zagadnienia rynku pracy, rekrutacji, zarządzania ludźmi czy roli social media poruszane są na przykład na cyklach szkoleń HR na szpilkach. Konferencje odbywają się w całej Polsce, aktualnie w Bydgoszczy, a potem w Rzeszowie i Warszawie. Moim zdaniem, coś takiego, to świetny pomysł nie tylko dla kobiet menadżerek, ale też tych pracujących z ludźmi czy w kadrach.

petrus2

petrus2

Początkujący

• Użytkownik
  • 43 postów

Ja rozkręcam biznes, ale za granicą. Cóż, w Polsce wciąż ciężko jest prowadzić działalność gospodarczą, dlatego jakiś czas temu przeniosłem swoją firmę do Czech. Niby mniejszy kraj, ale system podatkowy i ogólnie „klimat” dla przedsiębiorców jest o wiele bardziej korzystniejszy nad Wełtawą niż nad Wisłą. Jak prowadziłem biznes w naszym kraju, to wciąż musiałem uważać na to, aby nie popełnić żadnego błędu w rozliczeniach, bo mogłoby to grozić nieobliczalnymi konsekwencjami. A u nas do skomplikowanych przepisów dochodzi taki problem, że urząd skarbowy w każdym województwie może po swojemu interpretować te same przepisy! Do biznesowej „przeprowadzki” namówił mnie kolega, który skontaktował mnie też z tmf group. To taka firma, która wspomaga mały i średni biznes m.in. w zakresie księgowości oraz podatków. Pomagają także zakładać firmy za granicą  - https://www.tmf-grou...o-market-entry/ i nie wiem, czy bez nich bym sobie poradził. Pomogli mi zatrudnić personel, znaleźć biuro, a teraz reprezentują mnie przed tamtejszym fiskusem. Działają w ponad 80 krajach, więc to naprawdę doświadczona i międzynarodowa firma. Na razie nie planuję powrotu ze swoim przedsiębiorstwem do Polski...

jjusti18

jjusti18

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 17 postów

Na przykład warto też się wybrać na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017. W pierwszej sesji będzie poruszany temat: Przywództwo i kluczowe kompetencje w epoce IV rewolucji przemysłowej – nowa rola edukacji menedżerskiej.

mniam1785

mniam1785

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów

Jeżeli chcesz rozkręcić działalność w internecie musisz stać się widoczny tam gdzie są Twoi klienci, czyli przede wszystkim google i facebook. Ciężko cokolwiek polecić, ponieważ powinno się ustalić całą strategię rozwoju a to niemożliwe jeżeli jest nieznajoma specyfika biznesu.

Przykładowo jeżeli miałby to być sklep internetowy to przede wszystkim kampanie produktowe google, dobry content marketing, jako dodatek pozycjonowanie i promocja marki na facebooku. Marketing w internecie to droga sprawa, chyba że masz bardzo dużo wolnego czasu i wszechstronnych zdolności.

http://felisposnania.pl

Bot Name

Bot Name
  • Advert

finansistka

finansistka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów

Sporo czasu i sił zaoszczędzi ci system księgowości internetowej https://wfirma.pl/. Umożliwia on szybkie i proste wystawianie faktur, rozliczanie pracowników. Jest bardzo tani a zapewnia profesjonalne wsparcie specjalistów. Warto z niego korzystać.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych