Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak Rozkręcić Firmę

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

Darus

Darus

Początkujący

• Użytkownik
  • 39 postów

Przede wszystkim firmę rozkręca się w oparciu o dobrą reklamę. A z tego co wiem najbardziej skuteczna jest elektroniczna czyli tutaj wchodzimy już w obszary marketingu internetowego. Jeśli to zagadnienie jest dla was obce to polecam najpierw zajrzeć na http://performance360.pl/ Dzięki temu świetnemu poradnikowi będziemy wiedzieli po pierwsze co to jest pozycjonowanie i czemu służy oraz jaka kampania marketingowa będzie dla nas najlepsza. Oraz czy lepiej samemu czy zlecić agencji reklamowej czy seo działania związane z promocją naszej firmy i strony www.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

virtualna

virtualna

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 7 postów

Sposobów ciekawego, skutecznego i innowacyjnego marketingu jest naprawdę mnóstwo. Można tutaj też oprzeć się na przykładzie tradycyjnego biznesu, czyli np. stacjonarnej sprzedaży. Sami wiecie, jak wiele ułatwia zastosowanie materiałów wspierających sprzedaż, takich jak np. ciekawie zaprojektowanych, przyciągających wzrok displayów. Takie rzeczy można też zastosować w przypadku biznesu internetowego. To znaczy promować go nie tylko w sieci, ale właśnie "na zewnątrz" korzystając z dostępnych powierzchni w sklepach, punktach usługowych czy też galeriach handlowych. Zobaczcie sobie na przykład takie nowinki: http://blog.posperita.pl/2589-3-nowe-pomysly-na-wsparcie-sprzedazy-czyli-powiew-swiezosci. Fakt, jest to drogie i przeznaczone raczej dla już bardziej zaawansowanych biznesów, ale innych możliwości jest mnóstwo ;)

Flara

Flara

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów

Według niektórych media społecznościowe w e-commerce są koniecznością, polecam przeczytać ciekawy art o tym: http://alterweb.pl/-...we-w-e-commerce. Skłaniam się do tej tezy, choć może nie dotyczy ona wszystkich biznesów i firm. Niemniej prowadząc działalność wyosce nierozważne byłoby zlekceważyć potęgę social media, nie wykorzystując ich potencjału.

Jak dobrze wszystko wymyślisz, to do każdego biznesu można prowadzić media społecznościowe :).

Guest_rafaal091_*

Guest_rafaal091_*
  • Gość

Proponuję zacząć od pozycjonowania, ale na efekty trzeba będzie sporo poczekać, w między czasie warto wykupić reklamę w AdWords i na Facebooku.

mysc

mysc

Praktyk

• Użytkownik
  • 101 postów

Nie ma to jak odpowiedzieć na pytanie sprzed 3 lat :> Pytający już pewnie dawno swoją firmę rozkręcił :)

Zapraszam serdecznie na mój blog Get Paid 2.0 :)

moneta

moneta

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów

Nie ma to jak odpowiedzieć na pytanie sprzed 3 lat :> Pytający już pewnie dawno swoją firmę rozkręcił :)

Fakt, jednak przyjdą następni. Ja tym, którzy próbują swoich sił w biznesie i są na początkowym etapie polecam zajrzeć tutaj.

foldare

foldare

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 8 postów

No nie wiem Panowie, dzisiaj ciężko rozkręcić firmę - w jaki sposób w ogóle inwestować z głową? Powiem szczerze, że w tych czasach niektóre środki inwestycyjne, w tym właśnie co po niektóre ryzykowne lokaty (nie mówiąc już o słynnych polisolokatach!) to bardziej gry hazardowe, niż zdrowe sposoby na odkładanie pieniędzy. Chyba czasy bezpiecznych, wysoko oprocentowanych metod pomnażania kapitału się już skończyły...

Użytkownik foldare edytował ten post 02 November 2016 - 18:40

werrokkk

werrokkk

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów
Szukacie bardzo dobrych ofert pracy ? Jeśli tak to koniecznie udajcie się na szkolenia google analytics które pomogą wam podnieść wasze kwalifikacje a co za tym idzie znaleźć dużo lepiej płatną pracę czy rozwinąć własną firmę, takie szkolenia to przyszłość !

Chigorodo

Chigorodo

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Witam, a ja zamierzam z żoną kupić firmowe auto z naklejoną reklamą. Chcemy nabyć samochód nowy z salonu, żeby nacieszyć się jak najdłużej brakiem wizyt u mechanika i zostawiania tam ciężko zarobionej gotóweczki. Stąd też mam pytanie, bo czytałem o ubezpieczeniach http://panoramafirm....bowiazkowe.html i nie do końca jestem przekonany co z AC, czy nowe auto ma obowiązkowe AC? A jeśli nie, to jakie są mniej więcej koszta? Czy ktoś potrafi mi określić jakieś widełki cenowe?

zysk

zysk

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 8 postów

Prosto:) działać być aktywnym i być konkurencyjnym na rynku:) Niezależnie czy zajmujesz się produkcją dachówki ceramicznej czy branżą internetową. Kryteria wyboru firmy przez klienta zawsze są podobne cena i jakość, ewentualnie zaufanie do firmy.

andrzej427

andrzej427

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów
Witajcie. Mam małš firmę księgowš i chciałabym jš jako wypromować. Nie chodzi mi o reklamę internetowš, bo tu wiem jak sobie poradzić. Chodzi mi bardziej o reklamę w moim miecie lub rejonie. Macie jakie ciekawe pomysły? Dziękuje z góry za propozycje.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

sknerus

sknerus

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów

moze na forach cy nawer fb warto. wynajmij kogos do teg 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych