Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak Rozkręcić Firmę

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

Marko80

Marko80

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów
  • Zainteresowania:Muzyka,podróże,sport,samochody,kino,rowery
Witam, czy macie jakiś ciekawy pomysł na DOBRĄ,CIEKAWĄ I SKUTECZNĄ reklamę? nie chodzi mi o ulotki, bilbordy itp..

Bot Name

Bot Name
  • Advert

kelevra

kelevra

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Zarabianie w Internecie za pomocą pozycjonowania :)
Wątpię, aby ktoś zdradził swoje skuteczne metody promocji.

Adwords, tworzenie darmowych kursów i zbieranie bazy mailowej, udzielanie się na forach internetowych itp.
Sygnaturki - obowiązują najwyżej 2 linie tekstu (w rozdzielczości ekranu 1024x768) o maksymalnej wielkości określanej jako [size=5]

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów
kelevra - 1/6
nieregulaminowa sygnaturka + grafika
12.09.2013

Cuthbert

Cuthbert

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów

Przede wszystkim pozycjonowanie w google. Dodatkowo może być jeszcze reklama kontekstowa i linkowanie na forach. Dodatkowo dardzo dobrym i popularnym w ostatnich latach sposobem na reklamę jest profil na FB.

Fancy

Fancy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów

Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią, lecz żeby zacząć pozycjonować stronę w googlach, należy na początku zadbać o jej wygląd, ponieważ będzie ona reprezentować oraz stanowić wizytówkę naszej firmy. Najlepiej jest więc zainwestować w agencję reklamową, taką jak ##### która zajmuję się projektowaniem odpowiedniej identyfikacji wizualnej przedstawiając świadczone przez nas usługi. Dzięki temu zapewnimy naszym klientom proste i szybkie poruszanie się po domenie, gdzie zawarte będą wszystkie niezbędne informacje.

Użytkownik Thanatos edytował ten post 05 June 2014 - 12:49
spam

avio

avio

Początkujący

• Użytkownik
  • 31 postów

Obecnie bardzo ważną rolę spełniają portale społecznościowe. Zarówno w pozyskiwaniu klientów, jak i jako element pozycjonowania - warto je wziąź pod uwagę w promocji firmy.

Moje podróże po Polsce witajpolsko.pl oraz po Europie www.weuropie.pl

loyton

loyton

Stażysta

• Użytkownik
  • 221 postów

Polecam firmę www.eurokadra.com.pl która profesjonalnie pomoże znaleźć pracę lub otworzyć franczyzę. 

Szukasz pracy! Polecam Agencje Pracy Tymczasowej Eurokadra! 

logo.png

krisuuu

krisuuu

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 8 postów

Pozycjonowanie oraz budowanie marki w internecie, w razie czego jestem do dyspozycji.

archauboli1988

archauboli1988

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 21 postów

Najlepszym sposobem jest stosowanie działań, dosłwonie wszystkich działań jakie mogą spowodować, że twoja firma będzie rozpoznawalna lub produkt trafił do grupy odpowiednich odbirców. Najlepiej jest budować pozycję eksperta w branży... ogólnie łap się wszystkich mozliwych form reklamy, a będzie dobrze..

NeoHos

NeoHos

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 24 postów
  • Zainteresowania:Programowanie, WebDesign, Grafika Komputerowa, Muzyka Elektroniczna, Rozwój Osobisty

Dużo z Was napisało o mediach społecznościowych. Na pewno się przydadzą ale nie każde się nadają do konkretnej branży. Wyselekcjonuj te które rzeczywiście Ci się przydadzą i będziesz miał czas na ich prowadzenie.

Z ciekawostek. Pewien koleś jednocześnie opublikował artykuły sponsorowane na większych portalach informacyjnych. Był to artykuł promujący jego usługę. Jakimś sposobem inne portale jak zauwazyły, że informacja ta się wielokrotnie powtarzała to sami zaczeli o tym pisać. I takim sposobem zrobił sobie autoreklame. Zawsze jakiś pomysł :)

neoBANK - Wielkopolski Bank Spółdzielczy. Na prowadzonym prze ze mnie blogu firmowym znajdziesz najkorzystniejsze lokaty. Pozdrawiam

starska

starska

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów

W sumie pozycjonowanie oraz ogólnie cały marketing internetowy najlepiej zlecić dobrym agencją takim jak np.: seo.zgred.pl

Użytkownik Thanatos edytował ten post 19 July 2015 - 21:32
wycięto sma - wstawiłem swoje :)

kaska2909

kaska2909

Nowicjusz

• Zbanowany
  • 4 postów

Pewnie jest wiele trików na dobra i skuteczną reklamę. Wszystkie te chwyty znają profesjonalne firmy. Jedną z nich jest [spam] W zakładce rezultaty widać efekty pracy. Nie pozostaje nic innego jak oddać kwestię reklamy w ręce fachowców. Wydaje mi się, że może nam to wyjść jedynie na dobre.

rafek34

rafek34

Nowicjusz

• Zbanowany
  • 5 postów

Ja bym jeszcze postawiła na marketing mobilny, bo chyba każdy ma dzis telefon. Wiadomości rozsyłane poprzez nowoczesne syetmy do obsługi jak [spam] pozwalają na wiele konfiguracji, więc dobra i przemyslana strategia, plus określenie grupy odbiorców przyniesie efekty i to nawet chyba większe, niż przy mailingu.

kuczanna

kuczanna

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów
  • Zainteresowania:moda, biznes, sport, film, muzyka, gotowanie...

Reklama typu ogłoszenia, też jest ich sporo i mozna pomysleć, żeby lokalnie dawać informacje o swoich usługach.

Użytkownik kuczanna edytował ten post 25 September 2015 - 09:33

oglos

oglos

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów

Odwieczny dylemat. Możliwości jest przecież wiele. Ich wybór zależny od dostępnego budżetu.

ksiechowa

ksiechowa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów
  • Zainteresowania:Księgowość, muzyka, sport, kultura i sztuka, informatyka, grafika, bloggi

Najskuteczniejszą reklamą jest pozycjonowanie i social media. Internet brnie na przód pozostawiając tradycyjne reklamy w telewizji powoli w tyle.

Zbig

Zbig

Początkujący

• Użytkownik
  • 49 postów
Zgadzam się z ludźmi którzy piszą o pozycjonowaniu, tanie i dobre a przede wszystkim długotrwałe efekty.

ladymagbet

ladymagbet

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Poczytaj sobie tego bloga:http://blog.posperit...amowe-z-tektury Podczas lektury na pewno znajdziesz jakieś inspiracje dotyczące reklamy.Ja jestem zaskoczona ogromem ich form.

Użytkownik ladymagbet edytował ten post 29 January 2016 - 15:25

Ambross

Ambross

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów

Obecnie bardzo ważną rolę spełniają portale społecznościowe. Zarówno w pozyskiwaniu klientów, jak i jako element pozycjonowania - warto je wziąź pod uwagę w promocji firmy.

Według niektórych media społecznościowe w e-commerce są koniecznością, polecam przeczytać ciekawy art o tym: http://alterweb.pl/-...we-w-e-commerce. Skłaniam się do tej tezy, choć może nie dotyczy ona wszystkich biznesów i firm. Niemniej prowadząc działalność wyosce nierozważne byłoby zlekceważyć potęgę social media, nie wykorzystując ich potencjału.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Hedonia

Hedonia

Początkujący

• Użytkownik
  • 25 postów

Zacznę od tego, że obecnie prowadzę 4 sklepy internetowe z odzieżą sportową. Zaczynałam od jednego, ale po 2 latach postanowiłam otworzyć jeszcze trzy. Sklepy mają różną ofertę. Od 3 lat strony moich sklepów pozycjonuje jedna firma, która osiąga dobre wyniki. Niedawno zaczęłam też inwestować w reklame Adwords, ale nie przynosi mi ona dużych zysków. Być może jest źle prowadzona... Myślę o zleceniu zrobienia pliku produktowego, dzieki któremu moje sklepy mogłyby istnieć w porównywarkach cenowych. Przeglądając oferty firm, które zajmują się tworzeniem takich plików trafiłam na tą firmę http://feedink.com/ . Sprawdzałam opinię na jej temat i wszystkie były bardzo pozytywne. Chciałabym się jednak dowiedziec, czy ktoś z Was zainwestował w pliki produktowe i jesli tak to jak bardzo zwiększyła się sprzedaż w Waszych sklepach?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych