Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sejfik-Aukcje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

werner

werner

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów
Usiłowalem wystwić aukcję-sprzedam konto20$2surf.Dwukrotnie nadęty moderator odrzuca aukcję.Powód po znaku $ jest kropka a on życzy sobie myślniki(jeśli treść nie narusza regulaminu jemu chyba nic do tego jak ją zredaguję).Za trzecim razem aukcja przechodzi.Po5minutach dostaję maila-aukcja odrzucona przez admina-powód wg niego bar nie płaci.Przesyłam scren zPay pal z ostatnią wypłatą zbarra,scren z programu z ostatnią wypłatą.Odpowiedż- straszenie banem w20$ i The bux który wystawiłem na aukcję 4 dni temu.Jakoś nie przeszkadza to adminowi w sprzedaży surfpasów(sam kupiłem 20)W programie powinien obowiązywać regulamin a nie widzimisię admina czy moderatora.Nie złamałem regulaminu,ani nie mam możliwości oszustwa(kasa od kupującego wpływa na moje konto dopiero ponad 20dni po kupnie)Po kilku latach w ten sposób pożegnałem się z sejfikiem.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Markonix

Markonix

Maniak

• Użytkownik
  • 1375 postów
  • GG:3195122
Co do pierwszego powodu odrzucenia był jak najbardziej słuszny.
Jest pełno stron, które udają jakieś większe serwisy i występuje różnica w adresie.
Taki przypadek już był i sprawa się ciągła i była trudna do rozwiązania.

Co do drugiego powodu nie przypominam sobie żadnych screenów.
Chyba widzisz w wiadomościach, że nie piszesz z adminem tylko moderatorem?

Poza tym nie rozumiem - mówisz o 20$, a screen wypłaty wysłałeś z innego programu?

Trzecia sprawa jeżeli ktoś uważa, że moderacja reklamy / aukcji itp jest niesłuszna to można napisać do mnie..

alanek16

alanek16

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 15 postów
Akurat adminie nie ma sensu do Ciebie pisać bo nie odpisujesz każdemu lub wręcz wciskasz że nie dostałeś wiadomości. Moderatorzy to w 50% dzieciaki co nie mają pojęcia

Bot Name

Bot Name
  • Advert

werner

werner

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów

Co do pierwszego powodu odrzucenia był jak najbardziej słuszny.
Jest pełno stron, które udają jakieś większe serwisy i występuje różnica w adresie.
Taki przypadek już był i sprawa się ciągła i była trudna do rozwiązania.

Co do drugiego powodu nie przypominam sobie żadnych screenów.
Chyba widzisz w wiadomościach, że nie piszesz z adminem tylko moderatorem?

Poza tym nie rozumiem - mówisz o 20$, a screen wypłaty wysłałeś z innego programu?

Trzecia sprawa jeżeli ktoś uważa, że moderacja reklamy / aukcji itp jest niesłuszna to można napisać do mnie..

1Wysłałem dwa screny z konta pay pal a drugi z20$zpotwierdzeniem wypłaty 2Aukcja zThe Bux była kilka dni i nagle zaczeła przeszkadać3Wyplata za aukcję nie wpływa na moje konto,w razie bana kasa wraca do kupującego4Nie mam ochoty użerać się z matołem który został moderatorem i myśli że może wszystko wolno,zreszta obserwowaleś dyskusję i wtrąciłeś się ze straszeniem w pewnym momencie5Napisz regulamin to ja wtedy nic nie powiem na każde zarządzenie jeśli będę w takim programie6Jak sprzedawałem polskie konta Pampersa nikomu to nie przeszkadzało choć pisałeś żeby uważać bo jest niewypłacalny(konkurencja)6Napisz na jaki cel przeznaczyłeś kasę z mojego konta(przy wypisie prosilem o wpłatę na cel charytatywny)7Sejfik traktowałem jako fajną zabawę ani razu nie prosilem o wypłatę tylko dopłacałem no ale zdanie zwykłego refa co znaczy10 Jeżeli twierdzisz że20$ to scam to czemu sprzedajesz surfpassy i naciągasz ludzi.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych