Skocz do zawartości

Zdjęcie

Konta Oszczędnościowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

blumarine

blumarine

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów
Jakie polecacie najlepsze konta oszczędnościowe? Zastanawiam się nad ofertą VW Banku w zakresie kont oszczędnościowych, bo mam już tam konto osobiste. Jakieś spostrzeżenia macie?

Bot Name

Bot Name
  • Advert

shejk

shejk

Stażysta

• Użytkownik
  • 90 postów
Z tego co wiem to w M banku mają bardzo korzystne warunki do tego aby zakładać u nich takie konta oszczędnościowe, ja mam w pekao i nie jestem zadowolony. Muszę płacić tu praktycznie za wszystko, przelewy, prowadzenie konta, wypłaty w innych bankomatach i wiele innych. Muszę złapać chcilę i zmnienić sobie konto;)

kanil93

kanil93

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów
ja polecam Mbank :)

pyza

pyza

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 9 postów
Ja ing - konto oszczednosciowe fajnie oprocentowane, szkoda tylko ze przez pierwsze 3 miesiace.

dymionczyk

dymionczyk

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 21 postów
Również mogę polecić ING ewentualnie dobrym rozwiązaniem mogą być lokaty krótkoterminowe, gdzie oprocentowanie zwykle jest wyższe.

Ja ing - konto oszczednosciowe fajnie oprocentowane, szkoda tylko ze przez pierwsze 3 miesiace.

Tłumaczenie maszynowe w Google lub profesjonalne biuro tłumaczeń?

Perfekt

Perfekt

Początkujący

• Użytkownik
  • 27 postów

Bo to tylko chwyt marketingowy.
Konta oszczędnościowe służą do oszczędzania a nie zarabiania. Oprocentowanie ma niwelować straty związane z inflacją. Do zarabiania służą inne instrumenty finansowe.
Biuro rachunkowe Perfekt - Działamy na terenie Sosnowca i jego okolic. Zapraszamy do współpracy małe i średnie firmy.

amadauesz

amadauesz

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów
Tak patrzę na oferty różnych banków i zastanawiam się w ogóle czy konto oszczędnościowe ma dzisiaj sens. przecież te oprocentowanie są dramatycznie niskie.

anja87

anja87

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów

ta oferta która przesłałeś do http://www.vwbank.pl/ jest dość ciekawa. Czy brałeś już u nich pożyczkę lub miałeś konto oszczędnościowe? Potrzebuję porady kogoś kto miał z nimi faktycznie styczność :)

Poemat2014

Poemat2014

Stażysta

• Użytkownik
  • 63 postów

Mnbak wydaje się dobrą firma na oszczędność.

avio

avio

Początkujący

• Użytkownik
  • 31 postów

Generalnie MBank w różnych opcjach jest bardzo korzystny. Pewnie to wynika z usytułowania firmy w internecie (chyba bez oddziałów w naszych miastach)

Moje podróże po Polsce witajpolsko.pl oraz po Europie www.weuropie.pl

star4x5

star4x5

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów

Ja polecam Nestbank stały procent na koncie oszczędnościowym do 50 tysięcy złotych 2% ~

wlad

wlad

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 21 postów

Rzeczywiście na tle konkurencji Nest Bank wygląda więcej niż atrakcyjnie. Przede wszystkim za sprawą tego, że konto które oferują są w podstawowych usługach darmowe. Mam tutaj na myśli przelewy, wypłaty z bankomatów, użytkowanie karty płatniczej. Kolejną interesującą funkcjonalnością jest moim zdaniem możliwość darmowego założenia i użytkowania kont walutowych w euro, dolarach czy frankach szwajcarskich oraz funtach. Tak to wygląda aktualnie w rankingach: http://www.tanie-kon...ont-osobistych/

Moniczka1987

Moniczka1987

Początkujący

• Użytkownik
  • 30 postów

Ja jestem zadowolona z mBanku i póki co nie zamierzam nic zmieniać. 

elabarbara

elabarbara

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 11 postów

Ja mam konto direct w ING i nie mam problemu z ich użytkowaniem. Wszystko co podają w artykule tutaj- http://konto-w-banku.pl/ing-direct/ wszystko jest zgodne z prawdą. Można poczytać opinie innych, mają korzystne warunki. Jak dla mnie ING jest bankiem idealnym, bezkonkurencyjnym. Polecam każdemu.

malgoska19

malgoska19

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 8 postów

Z tego co wiem to w M banku mają bardzo korzystne warunki do tego aby zakładać u nich takie konta oszczędnościowe, ja mam w pekao i nie jestem zadowolony. Muszę płacić tu praktycznie za wszystko, przelewy, prowadzenie konta, wypłaty w innych bankomatach i wiele innych. Muszę złapać chcilę i zmnienić sobie konto;)

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Osk8214

Osk8214

Początkujący

• Użytkownik
  • 25 postów

Ja mam konto oszczędościowe w mBanku i sobie chwalę. Co do innych niestety się nie potrafię odnieść, ponieważ jestem wierny jednemy bankowi. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych