Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowy Mbank

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

Wawawu

Wawawu

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów
Od pewnego czasu można mówić o małej rewolucji w mbanku. Serwis przeszedł gruntowny lifting wizualny, a także udostępniono nowe usługi (przelew na FB, czy na numer telefonu). Jednocześnie wiele osób nadal boi się tych rozwiązań i pozostają wierni starej wersji banku, choć serwis zbiera pochwały z ust renomowanych serwisów:
http://wyborcza.biz/...e_w_Polsce.html

Co wy na to? Korzystacie z nowego mbanku:? Czy może wszyscy przenieśli się już na Alior Sync?

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów
  • Zainteresowania:Programy partnerskie

Od pewnego czasu można mówić o małej rewolucji w mbanku. Serwis przeszedł gruntowny lifting wizualny, a także udostępniono nowe usługi (przelew na FB, czy na numer telefonu). Jednocześnie wiele osób nadal boi się tych rozwiązań i pozostają wierni starej wersji banku, choć serwis zbiera pochwały z ust renomowanych serwisów:
http://wyborcza.biz/...e_w_Polsce.html

Co wy na to? Korzystacie z nowego mbanku:? Czy może wszyscy przenieśli się już na Alior Sync?

Ja korzystam jeszcze ze starej wersji mBanku. Ciągle nie mam czasu, żeby przyjrzeć się nowej odsłonie serwisu. W starej wersji podoba mi się właśnie prostota, nie ma tam nic więcej, poza tym co jest najbardziej potrzebne.

ySense <<- Płatne ankiety Online - program płaci od 2007 roku l Najlepsze konto bankowe <<- Produkty finansowe.

Neobux <<- PTC / Bux -  płaci od 2008 roku w trybie instant (błyskawicznie) - wypłaty na konta Skrill, Neteller, od 2 $ 

shejk

shejk

Praktyk

• Użytkownik
  • 156 postów
Ja nie mam konta w mbanku ale z tego co słyszałem jest tam bardzo dobrze. Ja mam obecnie konto w pekao i nie jestem zadowolony, praktycznie za wszystko trzeba płacić, przelewy, wypłaty z innych bankomatów, obsługa konta itp. Uciekam z tego banku..

Amandaa

Amandaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów
Jestem aktualnie na etapie zmiany banku i poważnie zastanawiam się nad mbankiem.

Szabrownik

Szabrownik

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów
  • Zainteresowania:Ogromnie lubię moją pracę, gdyż bankowości szkoliłem się od lat, więc mam zamiar to ciągle kontynuować. Obecnie jestem w sektorze kont studenckich.

Jestem aktualnie na etapie zmiany banku i poważnie zastanawiam się nad mbankiem.

Z Allegro też tak było, że narzekali na wygląd, a i tak każdy korzysta. Prawdą jest, że nowy mbank jest ładniejszy, łatwiejszy w obsłudze itd.

aniajarnicka

aniajarnicka

Nowicjusz

• Zbanowany
  • 8 postów
Jak najbardziej polecam mbank.

trak

trak

Początkujący

• Użytkownik
  • 35 postów

Z Allegro też tak było, że narzekali na wygląd, a i tak każdy korzysta.

Nie da się dogodzić wszystkim. Zawsze ktoś będzie narzekał, a ktoś inny będzie zadowolony.
Tarnowskie Góry Informacje z miasta, firmy, wydarzenia.
Kalkulator zużycia paliwa - kotroluj spalanie Twojego samochodu.

maciej88

maciej88

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 20 postów

Mbank jest dość dziwną instytucją, nic tam nie idzie załatwić.

Informacje o gwiazdach, plotki i ciekawostki z życia sportowców - czytaj i odkrywaj.

pokasala

pokasala

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Chcę założyć konto w mbank, ponieważ słyszałam same pozytywy na temat tego banku.

Użytkownik strusp edytował ten post 01 September 2014 - 09:16

shejk

shejk

Praktyk

• Użytkownik
  • 156 postów

Kiedyś było lepiej. Bardziej intuicyjny panel klienta mieli. Teraz wg mnie jest gorzej, chociaż więcej bajerów.

shejk

shejk

Praktyk

• Użytkownik
  • 156 postów

Wkurzam mnie trochę ten nowy mBanku. Zastanawiam się nad przeniesieniem do innego banku. Które ewentualnie mają porównywalną lub lepszą ofert?

kysy

kysy

Praktyk

• Użytkownik
  • 147 postów

Wyglad nie jest taki już nowy bo jednak ma kilka lat ale przyznaję Ci rację .Mbank probuje być taki nowoczesny i te sprawy ale tak naprawdę taki wyglad banku jest po prostu niewygodny oraz czasami ciężko jest się przez to dokopać do tego co CIę akurat interesuje. Zerknij sobie na ofertę konta w banku pko bp:

http://www.tanie-kon.../konto-za-zero/

Maja tam obecnie dobre konto za zero. Wszystko jest tam darmowe. Nie płacisz za kartę pod warunkiem jeśli dokonasz płatności kartą na kwote 300 zł miesiecznie co nie jest takim dużym ociąeniem finansowym. 

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów

Osobiście już przyzwyczaiłem się do nowego panelu mBanku i podejrzewam, że ciężko byłoby mi teraz wrócić do panelu starego.

mBank też posiada darmowe konta, darmowe przelewy, jedyna opłata to oplata za kartę (4 zł), ale karta nie jest obowiązkowa, więc bez karty koszt utrzymania konta w mBanku to 0 zł. 

ySense <<- Płatne ankiety Online - program płaci od 2007 roku l Najlepsze konto bankowe <<- Produkty finansowe.

Neobux <<- PTC / Bux -  płaci od 2008 roku w trybie instant (błyskawicznie) - wypłaty na konta Skrill, Neteller, od 2 $ 

kysy

kysy

Praktyk

• Użytkownik
  • 147 postów

Szkoda, tylko że mBanku już dawno nie jest najtańszym bankiem.

KRAKUS

KRAKUS

Znawca

• Oczekujący
  • 437 postów

A który jest najtańszy?

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów

Szkoda, tylko że mBanku już dawno nie jest najtańszym bankiem.

A które usługi w mBanku są droższe od konkurencji?

Na chwile obecną w mBanku wygląda to tak:

• 0 zł za krajowe przelewy internetowe
  • 0 zł za wypłaty w złotych z ponad 9 000 bankomatów Euronet, BZ WBK S.A., Planet Cash w całej Polsce
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku
  • 0 zł za BLIK: płatności bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów
  • 0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą
  • 0 zł za kartę debetową przy 5 transakcjach w miesiącu. Jeśli wykonujesz mniej transakcji to koszt obsługi karty wynosi 4 zł - 6 zł / na miesiąc (zależnie od posiadanego rachunku).

Użytkownik Milten edytował ten post 05 March 2016 - 15:27

Bot Name

Bot Name
  • Advert

wlad

wlad

Stażysta

• Użytkownik
  • 60 postów

Stary interfejs był wg mnie zdecydowanie lepszy. Ale to tylko moja opinia.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych