Skocz do zawartości

Zdjęcie

"gdzie Po Konto Premium?"

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: KONTO PREMIUM - w jakim programie najlepiej to się opłaca? (9 użytkowników oddało głos)

W którym programie najbardziej się to opłaca?

1. Neobux (1 głosów [11.11%])

Procent z głosów: 11.11%

2. Clixsense (4 głosów [44.44%])

Procent z głosów: 44.44%

3. Wad.Ojooo (4 głosów [44.44%])

Procent z głosów: 44.44%

4. BiznesMails (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

5. DonkeyMails (0 głosów [0.00%])

6. WordLinx (0 głosów [0.00%])

7. PTCSolution (0 głosów [0.00%])

8. RefBan (0 głosów [0.00%])

9. Clicksia (0 głosów [0.00%])

10. CashnHits (0 głosów [0.00%])

11. Incentria (0 głosów [0.00%])

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów
  • Zainteresowania:Programy partnerskie
Hej, mam pytanie dotyczące kont premium. Do tej pory nie korzystałem z kont premium w programach (PTC/Buxy/GPTR). Może trochę z nieufności (bo programy padają jak muchy albo jak firmy budujące polskie autostrady :) Chciałbym jednak spróbować i zainwestować kilka dolarów. Interesują mnie tylko programy podane w ankiecie więc proszę mnie nie namawiać do inwestowania w HYIPy) . Chciałbym kupić konto premium w dwóch rzetelnych programach. Moje pytanie brzmi: w których z wymieniowych programów najbardziej się to opłaca? Zapraszam do głosowania w ankiecie, oraz dodawania swoich uwag w tym temacie. Bardzo mi się one przydadzą, a może i inne osoby też skorzystają. Ja nie będę udzielał się w tym temacie, ale chętnie przeczytam wszystkie uwagi, Pozdrawiam!

Niżej lista programów oraz cena za ulepszenie konta (dane z 19-06-2013)

Neobux 90$ na rok (konto Golden)
Clixsense 17$ na rok (konto Premium)
Wad.Ojooo 39$ na rok (konto premium - tutaj jest ciekawa i niespotykana w innych bux'ach opcja: jeśli Twój polecony także wykupi konto Premium - otrzymasz 10$. Premia jest nieograniczona, otrzymujesz bonus za każdego poleconego który wykupi konto Premium! Co więcej, jeżeli konto Premium po roku wygaśnie i Twój polecony je przedłuży - znowu otrzymujesz premię 10$!)
BiznesMails Od 118.80 zł na rok (konto Brązowy VIP) do 219.60 zł na rok (konto Złoty VIP - w pakietach są dodatkowe płatne kliki oraz pakiety reklam do wykorzystania raz w miesiącu, odnawiają się co miesiąc)
DonkeyMails od 10$ na rok (konto Baby Donkey) do 150$ na rok (konto Super HUGE Donkey Clicker) Nie wczytywałem się dokładniej, co jest w ofercie.
WordLinx 15$ na rok lub $69 dożywotnio (?) oraz konto Pro Membership 25$ na miesiąc Nie wczytywałem się dokładniej, co jest w ofercie.
PTCSolution 29$ na rok (konto Premium)
RefBan (Referral Banners) - nie jest to program typu PTC, i tutaj nie ma typowego konta Premium. Po zakupie najtańszego pakietu reklam, koszt 15 $ za 50 tysięcy wyświetleń banera otrzymujemy status "reklamodawca" na 1 rok. Otrzymujemy 2 X powiększoną prowizję od poleconych oraz 2X powiększone zarobki dzienne za wyświetlanie banerów na swoich stronach. Minimum do wypłaty zmniejsza się ze 100$ do 50$.
Clicksia 49,95 $ na rok (konto Clicksia Elite, w pakiecie są dodatkowe kliki oraz reklamy do wykorzystania)
CashnHits - dosyć wiele opcji i wersji konta premium, od $3.2 za miesiąc do $50.2 na rok (najdroższe), ale nie wczytywałem się dokładniej
Incentria 49,95 $ na rok (konto Incentria Elite, w pakiecie są dodatkowe kliki oraz reklamy do wykorzystania)

Od konta premium oczekuję głównie zwiększenia zarobków, ale jeśli w pakiecie są reklamy, to tez ok.

Użytkownik Klik edytował ten post 19 June 2013 - 23:18

ySense <<- Płatne ankiety Online - program płaci od 2007 roku l Najlepsze konto bankowe <<- Produkty finansowe.

Neobux <<- PTC / Bux -  płaci od 2008 roku w trybie instant (błyskawicznie) - wypłaty na konta Skrill, Neteller, od 2 $ 

Bot Name

Bot Name
  • Advert

mks22

mks22

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów
Ja zakoupiłem konto Premium w Ojooo.com watching ad i nie żałuję decyzji :) Od kilku refów uzyskałem już wspomniany bonus 10$, jednocześnie procenty z zarobków refów również dla nas wzrastają w porównaniu z kontem standard. Poza tym mamy znacznie więcej reklam do wyklikania i o wyższych wartościach. Naprawdę warto!

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów
Trzeba było może jeszcze dopisać ceny.

Ja trzeci raz z rzędu mam Premium w ClixSense.
Serwis solidny, wyplaty regularne.
Inwestycja zwróciła się bardzo szybko.
Cena naprawdę przystępna ($17) jak na to co upgradowane konto oferuje.

Mnie dzięki uzyskanym poziomom poleconych fajnie się zarabia, bo trafiło mi się dwoje refów-promotorów ( :cmok: )i nie mam zludzeń - bez nich nie byłoby takich efektów.
Do tego kilka osób solidnie klika.
Ale mając Premium - nawet z niewielką siatką refów da się zarobić.

Duży atut, że reklam sporo, ale nie w nadmiarze.
Stały, gwarantowany zestaw to 4 linki jednocentowe.
Dochodzą do tego jakieś półcentówki i 0,001 , ale ogólnie 'obowiazkowe' klikanie zajmuje zaledwie kilka minut.
Dlaczego to podkreślam?
Bo kupiłam upgrade w Twickerz, najtańsze, za $10.
Zarobek dzienny około 10c, wiec niezły, ale...

Zaklikać sie idzie :(
Do wyklikania za te 10c - kilkadziesiąt linków, zajmuje to od pół godziny do - w porywach i z grą - pełnej godziny.
Więc w porównaniu z takim nakładem pracy i czasu (a kto może w ogóle godzinę poświęcić na jeden serwis?)- ClixSense to luksus, cud, miód i orzeszki :icon_lol:

Patrzyłam kiedyś na ceny upgrade w Clicksia i Incentria, wydały mi się zbyt wysokie w stosunku do ewentualnych profitów i w ogóle jakieś te upgrade zdały mi się skomplikowane.
Może lepiej oceniłby ktoś, kto juz je wykupił.

WordLinx - o ile pamiętam, koszt to $15, z czego (tak jak poprzednio w Clixsense) część chyba $5 się zaraz zwraca na konto, po wyklikaniu 500 gwarantowanych jednocentowych linków.
W praktyce zatem koszt upgrade to $10, a $5 to jak pożyczka :)
Nie wiem, ile reklam gwarantuje Premium.
Niemniej serwis dość długo już istnieje, wymieniany wśród elitarnych, więc pewnie jest to oplacalne.

PTCSolution - być może $29 jest to realna cena, nie 'wzięta z sufitu', ale jednak dość wysoka.
Przeciętny user będzie się długo zastanawiał nad taką inwestycją, bo serwis młody, a konkurencja na rynku spora.
Polacy znają admina z przedsiębiorczości i ogólnie z dobrej strony, więc zakupienie upgrade nie jest kwestią zaufania, ale bardziej ceny i tego, że nie zwykli za wiele inwestować.
Inne narodowości - pewnie kilka osób wykupi, ale póki się serwis nie sprawdzi, raczej szału nie będzie.

Natomiast czy oplacalne - okaże się za parę miesięcy.
Bedą reklamodawcy i zlecenia - będzie kasa i inwestycja się zwróci.
Ja kupię :)

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów

Ja zakoupiłem konto Premium w Ojooo.com watching ad i nie żałuję decyzji :)/>/>/> Od kilku refów uzyskałem już wspomniany bonus 10$, jednocześnie procenty z zarobków refów również dla nas wzrastają w porównaniu z kontem standard. Poza tym mamy znacznie więcej reklam do wyklikania i o wyższych wartościach. Naprawdę warto!

Ja właśnie też skusiłem się na konto Premium w Wad.Ojooo za 39$. Mam nadzieję, że program trochę pociągnie zanim padnie ;) Pozdrawiam i dzięki za opinie :)

Użytkownik Klik edytował ten post 19 June 2013 - 23:07

ySense <<- Płatne ankiety Online - program płaci od 2007 roku l Najlepsze konto bankowe <<- Produkty finansowe.

Neobux <<- PTC / Bux -  płaci od 2008 roku w trybie instant (błyskawicznie) - wypłaty na konta Skrill, Neteller, od 2 $ 

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów

Trzeba było może jeszcze dopisać ceny.

Ja trzeci raz z rzędu mam Premium w ClixSense.
Serwis solidny, wyplaty regularne.
Inwestycja zwróciła się bardzo szybko.
Cena naprawdę przystępna ($17) jak na to co upgradowane konto oferuje.

Mnie dzięki uzyskanym poziomom poleconych fajnie się zarabia, bo trafiło mi się dwoje refów-promotorów ( :cmok:/>/>/> )i nie mam zludzeń - bez nich nie byłoby takich efektów.
Do tego kilka osób solidnie klika.
Ale mając Premium - nawet z niewielką siatką refów da się zarobić.

Duży atut, że reklam sporo, ale nie w nadmiarze.
Stały, gwarantowany zestaw to 4 linki jednocentowe.
Dochodzą do tego jakieś półcentówki i 0,001 , ale ogólnie 'obowiazkowe' klikanie zajmuje zaledwie kilka minut.
Dlaczego to podkreślam?
Bo kupiłam upgrade w Twickerz, najtańsze, za $10.
Zarobek dzienny około 10c, wiec niezły, ale...

Zaklikać sie idzie :(/>/>/>
Do wyklikania za te 10c - kilkadziesiąt linków, zajmuje to od pół godziny do - w porywach i z grą - pełnej godziny.
Więc w porównaniu z takim nakładem pracy i czasu (a kto może w ogóle godzinę poświęcić na jeden serwis?)- ClixSense to luksus, cud, miód i orzeszki :icon_lol:/>/>/>

Patrzyłam kiedyś na ceny upgrade w Clicksia i Incentria, wydały mi się zbyt wysokie w stosunku do ewentualnych profitów i w ogóle jakieś te upgrade zdały mi się skomplikowane.
Może lepiej oceniłby ktoś, kto juz je wykupił.

WordLinx - o ile pamiętam, koszt to $15, z czego (tak jak poprzednio w Clixsense) część chyba $5 się zaraz zwraca na konto, po wyklikaniu 500 gwarantowanych jednocentowych linków.
W praktyce zatem koszt upgrade to $10, a $5 to jak pożyczka :)/>/>/>
Nie wiem, ile reklam gwarantuje Premium.
Niemniej serwis dość długo już istnieje, wymieniany wśród elitarnych, więc pewnie jest to oplacalne.

PTCSolution - być może $29 jest to realna cena, nie 'wzięta z sufitu', ale jednak dość wysoka.
Przeciętny user będzie się długo zastanawiał nad taką inwestycją, bo serwis młody, a konkurencja na rynku spora.
Polacy znają admina z przedsiębiorczości i ogólnie z dobrej strony, więc zakupienie upgrade nie jest kwestią zaufania, ale bardziej ceny i tego, że nie zwykli za wiele inwestować.
Inne narodowości - pewnie kilka osób wykupi, ale póki się serwis nie sprawdzi, raczej szału nie będzie.

Natomiast czy oplacalne - okaże się za parę miesięcy.
Bedą reklamodawcy i zlecenia - będzie kasa i inwestycja się zwróci.
Ja kupię :)/>/>/>

Dzięki Anta za szczegółowe informacje i sugestie dopisania cen za konto Premium (właśnie dopisałem). Czytałem już wcześniej, ze chwalisz sobie konto Premium w ClixSense. Program jest rzetelny, i z pewnością tez skuszę się na konto Premium w tym programie (w najbliższym czasie). Na chwile obecną już się zdecydowałem na konto premium w Wad.Ojooo oraz w RefBan (Referral Banners), Pozdrawiam! :)

Użytkownik Klik edytował ten post 19 June 2013 - 23:18

Tobi

Tobi

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 14 postów
Zaglosowalem na Wad.Ojooo bo jestem zadowolony ze wspolpracy z nimi. Sa rzetelni, to co jest napisane w regulaminie jest pozniej wdrazane w zycie. Ponad to jest z nimi dobry kontakt.

mks22

mks22

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów
No i wygląda na to, że sewrwis wad.ojooo się zescamił... Trochę szkoda zainwestowanych pieniędzy, ale cóż, człowiek na błędach się uczy.

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów

No i wygląda na to, że sewrwis wad.ojooo się zescamił... Trochę szkoda zainwestowanych pieniędzy, ale cóż, człowiek na błędach się uczy.

Cześć, ale na jakiej podstawie piszesz, że się zeskamił? Wczoraj (24-07-2013) wypłaciłem 26,93 USD (wypłata na drugi dzień od zlecania była już na koncie PayPal). Chyba, że nie jestem w temacie, ale przecież program działa, doszły nowe metody zarabiania: virool, matomy (?)

Dowód wypłaty Wad.ojooo <<--

Użytkownik Klik edytował ten post 25 July 2013 - 13:41

mks22

mks22

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów
Edytowałem tego posta wczoraj, ale widać, że ktoś go przywrócił. Chodzi o to, że wczoraj od rana przez kilka godzin nie działała strona, dzisiaj znowu to samo... Mam nadzieję, że to jednak tylko przejścioe problemy.

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów

Edytowałem tego posta wczoraj, ale widać, że ktoś go przywrócił. Chodzi o to, że wczoraj od rana przez kilka godzin nie działała strona, dzisiaj znowu to samo... Mam nadzieję, że to jednak tylko przejścioe problemy.

Może wykonywali jakieś prace konserwacyjne, tym bardziej, że ostatnio wdrażali dodatkowe metody zarabiania :)

Użytkownik Klik edytował ten post 02 August 2013 - 23:44

mks22

mks22

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów
Miałeś rację, były wykonywane pracy konserwacyjne i serwer od czasu do czasu się zawieszał. Teraz już jest wszystko tak jak być powinno, a strona serwisu zyskała nowy, jeszcze estetyczniejszy i bardziej funkcjonalny wygląd :)

mks22

mks22

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów
Pojawiła się w serwisie Wad.ojooo opcja wypożyczenia poleconych? Jak myślicie, warto?

agawaga

agawaga

Praktyk

• Użytkownik
  • 119 postów
w ptcsolution kupiłam przy 17 refach aktywnych nie jestem zadowolona:))

Tylko tutaj minimum 300 euro dziennie http://www.learnmoneystrategy.com/kot
bez ściemy , wejdz i przeczytaj

50 zł minimum i 8 zł za poleconego - zapraszam   https://www.moneymilioner.pl/7537

mks22

mks22

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów
Z jakiego powodu nie jesteś zadowolona jeśli można zapytać? Prosiłbym też innych o podzielenie się swoimi doświadczeniami z wynajmu poleconych w PTC Solution i Wad.ojooo

Użytkownik mks22 edytował ten post 01 November 2013 - 19:47

bakkerek123

bakkerek123

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów

Ja właśnie też skusiłem się na konto Premium w Wad.Ojooo za 39$. Mam nadzieję, że program trochę pociągnie zanim padnie wink.gif Pozdrawiam i dzięki za opinie smile.gif

Ja właśnie też skusiłem się na konto Premium w Wad.Ojooo za 39$. Mam nadzieję, że program trochę pociągnie zanim padnie wink.gif Pozdrawiam i dzięki za opinie smile.gif

Mam to konto Premium w Wad Ojooo juz od dobrych kilku miesięcy, i naprawdę nieżle to działa, kasa dociera a to jest najwazniejsze:)Pozdrawiam!

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów

Mam to konto Premium w Wad Ojooo juz od dobrych kilku miesięcy, i naprawdę nieżle to działa, kasa dociera a to jest najwazniejsze:)Pozdrawiam!

Bakkerek123, zgadzam się z Tobą. Ja w Wad.Ojooo zainwestowałem w konto Premium i w poleconych (mam 360). Wszystko zwróciło mi się kilka razy. Miło się patrzy, gdy któryś z poleconych kupuje konto Premium, i  kolejne 10$ wpływa na konto ;) Pozdrawiam!

Bot Name

Bot Name
  • Advert

bakkerek123

bakkerek123

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów

Dokładnie:) jak dla mnie to Ojooo Wad obecnie jest najlepszym PTC i nie tylko bo z tego co widziałem mają tez inne serwisy, co ciekawe z korzeniami w Hamburgu:D co sugeruje dobry niemiecki produkt:D.

Pozdrawiam!

Użytkownik bakkerek123 edytował ten post 04 December 2013 - 09:06

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych