Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ptcsolution.com - Uwagi, Opinie...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
95 odpowiedzi w tym temacie

megi11

megi11

Początkujący

• Użytkownik
  • 36 postów

Każdy ma swoje granice wytrzymałości na obrzucanie błotem. Nie jest to pierwszy raz i zapewne nie ostatni ale jestem tylko człowiekiem.

Tak, każdy ma, okradziony też. Poprosiłam żeby pan napisał ile zarobiłam na ptc, podsumowal pan Tezeusza to może i mnie też.

Pamiętam ze miałam 90 dolarów zleconych wypłat. Konto premium w promocji-29dolarów plus wykupienie przynajmniej części poleconych z własnych prywatnych środków.

Użytkownik megi11 edytował ten post 25 July 2014 - 14:13

Bot Name

Bot Name
  • Advert

mks22

mks22

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów

Ty się akurat w przeciwieństwie do Tezeusza wypowiadasz w kulturalny sposób, on grubo przesadził. Myślę, że akurat masz prawo czuć się okradziona - podobnie jak jak - wiele (?) innych osób nie odzyskałaś włożonego depozytu jeszcze sprzed przejęcia PTCS przez nową firmę. W świetle faktów, które sam przytoczył tu Pampers, właśnie o to możemy go spokojnie oskarżać. Mam nadzieję, że zostanie tu przyblizona ta kwota o którą wyżej proszę, przynajmniej w większym przybliżeniu.

Użytkownik mks22 edytował ten post 25 July 2014 - 12:14

megi11

megi11

Początkujący

• Użytkownik
  • 36 postów

Na Twoim miejscu nie liczyłabym na to.

Kiedyś dla mnie synonimem uczciwości było nazwisko- Głowacki.

Teraz jest to synonim złodzieja.

I wątpię żeby kiedykolwiek to się zmieniło.

To se ne wrati.

mks22

mks22

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów

Widzę, że strony serwisów już nie są na sprzedaż :P Niezły cyrk z tymi zmianami decyzji co 5 minut :D

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów

Widzę, że strony serwisów już nie są na sprzedaż :P Niezły cyrk z tymi zmianami decyzji co 5 minut :D

Może ktoś już kupił? ;)

Neobux <<- PTC / Bux -  płaci od 2008 roku w trybie instant (błyskawicznie) - wypłaty na konta Skrill, Neteller, od 2 $ 
ClixSense <<- Płatne ankiety Online - program płaci od 2007 roku l Najlepsze konto bankowe <<- Produkty finansowe.

mks22

mks22

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów

Wierzysz sam w to, co piszesz? :D

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów
Najbardziej wierzę właśnie sobie :D

Neobux <<- PTC / Bux -  płaci od 2008 roku w trybie instant (błyskawicznie) - wypłaty na konta Skrill, Neteller, od 2 $ 
ClixSense <<- Płatne ankiety Online - program płaci od 2007 roku l Najlepsze konto bankowe <<- Produkty finansowe.

iwonkar

iwonkar

Znawca

• Użytkownik
  • 444 postów

Najbardziej wierzę właśnie sobie :D

To jest właściwe podejście :hysterical:

mks22

mks22

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów

Mnie się wydaje, że ta akcja z zamknięciem serwisów była celowo spowodowana, aby rozkręcić to forum :D :D :D Wcześniej było ono martwe, a teraz nagłe ożywienie :D Jakby nie patrzeć to Pampers jest tutaj właścicielem :P :P

Użytkownik mks22 edytował ten post 26 July 2014 - 13:57

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów

Spodziewałam się od dawna takiego końca PTCSolution.
Właściwie od chwili powstania serwisu miałam spore wątpliwości, a utwierdziłam się w nich gdy przeczytałam na forum ptcs o płatnym wypożyczaniu refów i formach zarabiania obcych na naszym rynku, czyli o zmianie serwisu PTC w Buxa.

Dlaczego?

Wrócę do przeszłości.
Na tym forum swego czasu walczyłam z promocją serwisów-piramidek, w których wysokość zarobków uzależniona jest od wpłat własnych.
Wykupywanie coraz droższych kont premium dla zwiększenia stawki za klik i wynajmowanie refów, to pseudoinwestycja.
Ale tez realna gra na pieniądze.
Prawdziwe, nie wirtualne.
Gra, w której zawsze są przegrani.

Naczytałam się wtedy uwag od forumowiczów.
Był ich cały wachlarz, od wyważonych do obraźliwych i agresywnych.
Dowiedziałam się z nich, że ograniczam ludziom dostęp do zarabiania, że uważam ich za niezdolnych do myślenia i podejmowania samodzielnych decyzji, że to ich prywatna sprawa, czy i w co chcą inwestować.
Mimo tego, postawiłam na swoim, wprowadzając zakaz promowania na forum hyipow i surfów.
Znakomita większość z nich padła.
Po nich przyszły 'nieszkodliwe' i witane entuzjastycznie buxy.
Niestety.
Bux to nie perpetum moblile.
Nie nakręca się sam, nie wytwarza też zysku, obraca tylko kasą pozyskaną od reklamodawców i uczestników. Prędzej czy później suma wpłat nie pokryje wypłat.
Ktoś powie, że są takie, które działaja kilka lat, nieźle prosperują i placą.
Może należy się zastanowić w jaki sposób generują zysk.                                                             
Być może taki serwis zarobkowy jest tylko jednym, z trybików większej maszyny, przykrywką dla innych interesów, lub admin grywa w kasynach, obstawia zaklady, albo jest graczem giełdowym, który obraca wpłatami z serwisu, powiela wartość i dzięki temu utrzymuje płynność finansową.

Pampers wziął duzy rozmach, tworząc PTCSolution wielu spraw nie uwzględnił, nie przewidział, do wielu problemów nie był przygotowany.
Wypuszczając serwis bazował na doświadczeniu zdobytym na polskim rynku, bez rozeznania rynku zagranicznego i praw nim rządzących.
Jest zdolny, szybko się uczy, wyciąga właściwe wnioski, ale na wszystko potrzeba czasu.
A tego czasu nie miał.
PayPal skomplikował mu działalność na tyle, że priorytetem stało się utrzymanie serwisu w aktywności, a wszystko inne przeszło na drugi plan.
Wejśćie w spółkę wydawało się dobrym rozwiązaniem, niestety, ubezwłasnowolniło go jako admina.
Echa wszystkich problemów i sytuacji słychać było na forum ptcs.
Wiktor nie ukrywał problemów i robił wszystko co mógł, by serwis utrzymać i userów nie zawieść.
Każdy uzyskany lub odzyskany z PP pieniądz przekierowywał na wypłaty.
Zasilał tez kasę serwisu prywatnymi pieniędzmi.

Nie wyszło, a kolejny rok szarpaniny i huśtawki emocjonalnej mu nie posłużył.
Wspomniał o tym, ja tylko mogę potwierdzić, że płaci wysoki rachunek za niespełnione nadzieje swoje i Wasze.

A tak na marginesie - jestem chyba jedyną osobą, która dostrzega dobrą stronę w tej całej sytuacji.
Przez PTCSolution Pampers odpuścił sobie trochę polskie serwisy, czyli to, na czym się zna i co robi dobrze.
Widzę teraz szansę na ich rozwój...

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów

Generalnie zgadzam się z tym co napisałaś - wszystkie bux'y, które wynajmują sztucznych poleconych-boty w dłuższej perspektywie skazane są na porażkę, co widać po statystykach powstających i upadających serwisów tego typu.
A czy "Pampers" wyciągnął wnioski? Obawiam się, że być może nie wyciągnął wniosków. Na przykład w CentumReklamy jest możliwość kupna konta Premium z takimi warunkami:

Płatne członkostwo VIP (nowość w programie), które umożliwia:

• Podwojenie stawek za reklamy dla VIPów
  • Zwiększenie zarobków za osoby polecone z 25% do 50%.
  • Szansa na uzyskanie darmowych poleconych
  • Brak minimum do wypłaty.
  • Dostęp do płatnych zadań VIP.
  • Reklama 1000 wejść o wartości 1gr za każdy miesiąc trwania członkostwa VIP.

mks22

mks22

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów

Ja tam Pampersowi - po ostygnięciu silnych emocji - wybaczam stratę swoich kilkuset złotych, jesli faktycznie zakładamy, że:

1. Przeprosił

2. Robił co mógł

3. Do samego końca widział szanse, że da się uratować sytuację zakładając nową stronę clixters.net i wprowadzając awaryjne zmiany

Strata pieniędzy jest oczywiście bolesna, ale tak jak jest napisane powyżej, wszystkie systemy oparte na schemacie piramidy finansowej są obarczone bardzo dużym ryzykiem inwestycyjnym. Można się złościć, mieć żal i pretencje, ale zasada jest jedna:

"Inwestuj tylko te pieniądze, które jesteś gotów stracić".

Ja trzymałem się tej zasady, dlatego teraz nie rozpaczam z powodu straconych pieniędzy. Jest przykro, ale żyjemy dalej bogatsi o doświadczenie :) Widocznie taki kosz musiałem ponieść, żeby w przyszłości nie stracić większej sumy na nieprzemyślnanych inwestycjach. Edukacja też najczęściej kosztuje :)

Z postu anty płynie jeden bardzo trafny wniosek:

Ale tez realna gra na pieniądze.
Prawdziwe, nie wirtualne.
Gra, w której zawsze są przegrani.

Niestety to prawda - każda osoba, która uczestniczy i promuje programy zarobkowe oparte na piramidzie finansowej przyczynia się pośrednio do straty pieniędzy wielu tysięcy ludzi. W buxach zawsze są wygrani i przegrani - inwestując w nie miejmy na sumieniu tych, którzy z własnej niewiedzy utracą wlasno zarobione pieniądze. Nigdy nie wiemy, jak bardzo dana osoba tych pieniędzy potrzebowała, chociażby na życie. Można mówić, że to wyłącznie ich głupota, ale sami promując buxy obiecujemy najczęściej gruszki na wierzbie...

Wybacz Wiktor, jeśli użyłemw emocjach może zbyt mocnych słów wcześniej, już pewnie wystarczająco płacisz za swoje błędy... Kasa to nie wszystko, a buxy to zło :D

P.S. Serwisy poniżej nie są oparte - z tego co wiem - na wypożyczaniu robotów, więc póki co można je promować ;)

Użytkownik mks22 edytował ten post 26 July 2014 - 17:35

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów

Niestety to prawda - każda osoba, która uczestniczy i promuje programy zarobkowe oparte na piramidzie finansowej przyczynia się pośrednio do straty pieniędzy wielu tysięcy ludzi. W buxach zawsze są wygrani i przegrani - inwestując w nie miejmy na sumieniu tych, którzy z własnej niewiedzy utracą wlasno zarobione pieniądze. Nigdy nie wiemy, jak bardzo dana osoba tych pieniędzy potrzebowała, chociażby na życie. Można mówić, że to wyłącznie ich głupota, ale sami promując buxy obiecujemy najczęściej gruszki na wierzbie...

Wybacz Wiktor, jeśli użyłemw emocjach może zbyt mocnych słów wcześniej, już pewnie wystarczająco płacisz za swoje błędy... Kasa to nie wszystko, a buxy to zło :D

P.S. Serwisy poniżej nie są oparte - z tego co wiem - na wypożyczaniu robotów, więc póki co można je promować ;)

Dlatego staram się nie promować agresywnie programów. Informuję potencjalnie nowych użytkowników o istniejącym ryzyku, o ostrożności w inwestowaniu w konta premium czy poleconych. Nie obiecuję nigdy nie wiadomo jakich zarobków. Być może zdobywam a ten sposób mniej poleconych, ale za to bardziej długodystansowych i wytrwałych ;)

mks22

mks22

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów

Spodziewałam się od dawna takiego końca PTCSolution.

Takiego końca PTCSolution raczej każdy się spodziewał, ja też nie liczyłem, że odzyskam pieniądze z tego serwisu. Liczyłem jednak, że odbiję sobie wszystko z nawiązką ( a wszystko na to wskazywało) dzięki nowemu serwisowi Clixters.net, na który przeznaczałem wszystkie zarobione środki z PTCS. Miały to być podobno dwie niezależne strony, a okazało się, że nic z tego. Trochę się przejechałem, ale już trudno :) Gdyby padło tylko PTCS to szczerze mówiąc nawet bym się cieszył :P

Użytkownik mks22 edytował ten post 26 July 2014 - 20:26

megi11

megi11

Początkujący

• Użytkownik
  • 36 postów

Dużo czasu upłynie zanim p Głowacki odzyska swoją twarz.

Ja osobiście nie byłabym taka zła gdybym nie zainwestowała swoich prywatnych pieniędzy. Nie mam zwyczaju inwestowac w tego typu  stronkach, Ci co mnie znają dobrze o tym wiedzą. Tu zainwestowałam bo wiedziałam że jestem u uczciwego człowieka.

On płaci wysoką cenę, ale Ci co zainwestowali prywatne pieniądze- też płacą wysoką cenę.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

mks22

mks22

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów

Płacimy - to fakt. Również włożyłem w to własno zarobione - prywatne pieniądze, dobre kilkaset złotych. Jesteśmy jednak bogatsi o pewne doświadczenie, na przyszłość nie bęðziemy już w inwestycjach nikomu ufać bezgranicznie :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych