Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ptcsolution.com - Uwagi, Opinie...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
95 odpowiedzi w tym temacie

pampers

pampers

Adnox.pl

• Root Admin
  • 201 postów

Zanim niektórzy zdążą się rozpędzić (chociaż już widzę pojawiają się inwektywy i nawet groźby (?)). Po sprzedaży serwisów firmie NetAdSolution.com LLC nie byłem właścicielem portali. Wystarczy sprawdzić, gdzie jest zarejestrowana firma NetAdSolution.com LLC i do kogo należy. Decyzja o zamknięciu nie należała do końca do mnie, jak widać po ostatnich próbach chciałem dalej prowadzić serwisy, jednak sprawy finansowe (czyli konto PayPal) leżało w kwestii właściciela firmy i on miał decydujące zdanie.

Betatester systemu MorphOS. W wolnej chwili możesz założyć darmowe forum.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

mks22

mks22

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów

Trochę mnie emocje poniosły, chociaż do samego końca mocno Cię wspierałem i broniłem we wszystkich miejscach w Sieci... Niestety mojej inwestycji (za własne pieniądze) w sumie ponad 200$ już mi nikt nie zwróci... Żadne groźby nie mają tu jakiegokolwiek sensu. Po prostu to moja wina, że byłem tak naiwny i zaufałem... Mogę mieć pretensje tylko do siebie.

EDIT: Edytowałem posty, które zostały w emocjach napisane na szybko. Jednak trzeba pewien poziom i kulturę jako człowiek utrzymywać, bez względu na wszystko.

Tak czy inaczej to, co napisałem wcześniej nie miało być groźbą, raczej pisząc o grobie ze świeczką miałem na myśli Twój biznes, a nie Twoją osobę :)

Użytkownik mks22 edytował ten post 24 July 2014 - 16:49

pampers

pampers

Adnox.pl

• Root Admin
  • 201 postów

Uwierz mi (albo pewnie i nie) ale nie czuje się z tym dobrze. W polskich serwisach udało mi się wyjść z opresji, chociaż mocno to wszystko odbiło się na mnie. Niepowodzenie na światowym rynku okupiłem już problemami, o których nie chcę tutaj pisać, bo sięgają mocno w moje osobiste życie. Nie jest tak, że wszystko po mnie spływa.

Próbowałem znaleźć inwestora, kogokolwiek kto pomógłby wyciągnąć serwisy z zadłużenia. Ja sam nie byłem w stanie ratować się pożyczką w takiej wysokości, przekraczałaby ona mój kredyt hipoteczny trzykrotnie.. Do końca starałem się być uczciwy, wszystkie pieniądze, które odzyskałem ze starego PayPala co do centa zostały wypłacone spowrotem, mój zysk na tych serwisach przez ten rok to tylko i wyłącznie doświadczenie. Finansowo jestem na tym mocno do tyłu, ilością pieniędzy, które włożyłem w stworzenie, utrzymanie, rozwijanie etc serwisów mógłbym obdarować pewnie kilkaset osób. Jedyne co mnie "pociesza" to fakt, że udało się wypłacić sporą sumę pieniędzy, patrząc przez pryzmat 90% serwisów ptc które zwijają się po paru tygodniach/miesiącach.

mks22

mks22

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów

No cóż, widać, że nie tylko ja byłem głupi. Nic dziwnego, że to się odbiło na Twoim życiu osobistym, mogę tylko współczuć. Niestety takie życie, że za błędy - szczególnie inwestycyjne - słono się płaci, nic z tym nie zrobimy :) Trzymam kciuki tak czy inaczej za Ciebie, pewnie to wszystko się mocno odbije róœnież na firmie Adnox.Powodzenia!

Użytkownik mks22 edytował ten post 24 July 2014 - 16:59

iwonkar

iwonkar

Znawca

• Użytkownik
  • 444 postów

Na pewno byliśmy za mało informowani o całej sytuacji i do końca byłam przekonana,że to do Ciebie nalezy głos decydujący...nie wiem na ile by pomogło,ale na pewno większość posiadaczy kont premium , dobrowolnie oddałaby zarobki Widziałam jak się starasz i wypłacasz co możesz i dlatego zawsze stawałam w obronie,ale ta ostatnia decyzja była wielkim nieporozumieniem :(

mks22

mks22

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów

Dokładnie - o to mam najbardziej pretennsje. W ogóle nie były jawne tego typu informacje. Po co do ostatniej chwili robiłeś wszystkim nadzieje?

megi11

megi11

Początkujący

• Użytkownik
  • 43 postów

Panie Wiktorze co by pan nie pisał czy mówił został pan złodziejem, i tego pan nie zmieni. Kupiłam u pana konto premium miałam 250 rentali przedłużonych na rok, bo byłam głupia i zamiast  zlecać wypłatę inwestowalam, także że swoich rentowych pieniędzy. Wierzyłam i ufałam panu  bo   pańskie imię i nazwisko było gwarantem uczciwości. Za głupotę zapłaciłam stratą ponad 100 dolarów. W tej chwili jest pan zwykłym złodziejem jak wielu innych. Do ostatniej chwili łapał pan naiwnych, żeby tylko kupowali wyższe konta. To jest złodziejstwo i żadne tłumaczenia tego już nie zmienią.

pampers

pampers

Adnox.pl

• Root Admin
  • 201 postów

Dokładnie - o to mam najbardziej pretennsje. W ogóle nie były jawne tego typu informacje. Po co do ostatniej chwili robiłeś wszystkim nadzieje?

Ja dalej chciałem próbować ratować serwis, po to było to całe "zamieszanie" sprzed paru dni. Decyzja właściciela firmy też mnie dosyć zaskoczyła, chociaż przebąkiwał "że ma już dosyć i nie widzi przyszłości". Bez firmy, która jest włascicielem konta PayPal to już na prawdę nie ma dalej sensu. Znając życie, nawet ostatnie próby ratowania serwisu niewiele by pewnie pomogły. Bez solidnego zastrzyku gotówki (a nie mówimy tutaj o paru złotych), serwis dalej powoli by konał..

Trzymam kciuki tak czy inaczej za Ciebie, pewnie to wszystko się mocno odbije róœnież na firmie Adnox.Powodzenia!

Baza polskich użytkowników nie była zbyt duża. "Starzy" wyjadacze w serwisach Adnox.pl raczej nie zapisywali się. Zakładając ten serwis byłem tego świadom, że może to odbić się na reputacji polskich serwisów. Jednak będę nadal sumiennie je prowadził, tutaj na szczęście udało się odbić od dna..

@megi11: nie zgadzam się z Twoim zdaniem ale je szanuję.

megi11

megi11

Początkujący

• Użytkownik
  • 43 postów

Nie musi pan się zgadzać z moim zdaniem. Jakoś mi na tym za bardzo nie zależy. Fakty są takie że zainwestowałam swoje prywatne pieniądze a pan mnie zwyczajnie okradł. A ludzie, którzy kogoś okradają nazywają się złodziejami, a nie kryształowo uczciwymi osobami. I bardzo się pan myli  właśnie część użytkowników ptc solution to " wyjadacze" z pańskich serwisów.

mks22

mks22

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów

Tego właśnie najbardziej żal. Nie miałbym żadnych pretensji, gdyby każdemu zostało zwrócone tylko to, co zainwestował z zewnętrznych środków i wtedy możnaby z w miarę czystym sumieniem zamknąć serwisy. A tak to niestety ktoś (może i nie Wiktor, tylko firma Netadsolution - nie wnikam) ukradł wielu ludziom ich prywatne pieniądze. Gdyby na świecie panowała sprawiedliwość, to ktoś musiałby za to złodziejstwo odpowiedzieć. Niestety takimi prawami rządzą się inwestycje wysokiego ryzyka, musieliśmy się z tym liczyć. Okrutna i bolesna rzeczywistość.

P.S. Jest sens wysyłać spór do Paypal z prośbą o zwrócenie zainwestowanych pieniędzy?

Użytkownik mks22 edytował ten post 24 July 2014 - 17:51

Averina

Averina

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Ja osobiście nie bardzo rozumiem, jak ktoś na tyle doświadczony jak Pampers, może zakładać jakiś nowy program i nie mieć odpowiedniego zaplecza finansowego na wszelkiego rodzaju kłopoty po drodze. Nie wiem, może zapomniał Pan jak się przelicza złotówki na dolary... :kwasny:

Poza tym ludzie nikt wam nie obiecywał, że PTCSolution będzie istniało wiecznie. Prawda jest taka, że inwestujemy w takie programy na własne ryzyko większe lub mniejsze, ale zawsze ryzyko. 

Mam nadzieję, że mimo wszystko, polskie programy Pampersa będą się trzymały prostej i teraz skupi się Pan, Panie Wiktorze na nich. Chociaż niewątpliwie ta porażka odbije się na Pana reputacji, ale nawet najwięksi popełniali błędy i bankrutowali po kilka razy. 

Co nie zmienia faktu, że nie podoba mi się to co się stało z programami zagranicznymi. 

mks22

mks22

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów

W sumie jak tam myślę, to jednak moje pieniądze w większości zostały przejęte nie przez Netadsolution, ale przez firmę Pampersa. Zainwestowałem przecież środki na samym początku, jak jeszcze właścicielem była firma Adnox. Netadsolution ukradło mi "tylko" prawie 85$ :P

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów
  • Zainteresowania:Programy partnerskie

Ja osobiście nie bardzo rozumiem, jak ktoś na tyle doświadczony jak Pampers, może zakładać jakiś nowy program i nie mieć odpowiedniego zaplecza finansowego na wszelkiego rodzaju kłopoty po drodze. Nie wiem, może zapomniał Pan jak się przelicza złotówki na dolary... :kwasny:

Poza tym ludzie nikt wam nie obiecywał, że PTCSolution będzie istniało wiecznie. Prawda jest taka, że inwestujemy w takie programy na własne ryzyko większe lub mniejsze, ale zawsze ryzyko. 

Mam nadzieję, że mimo wszystko, polskie programy Pampersa będą się trzymały prostej i teraz skupi się Pan, Panie Wiktorze na nich. Chociaż niewątpliwie ta porażka odbije się na Pana reputacji, ale nawet najwięksi popełniali błędy i bankrutowali po kilka razy. 

Co nie zmienia faktu, że nie podoba mi się to co się stało z programami zagranicznymi. 

Nie podoba mi się, jak to zostało zakończone. Admini PTCSolution i Clixters mogli chociaż pozwolić użytkownikom wykorzystać zarobki na reklamę.
Dziwna taka nagła decyzja. Jeszcze wczoraj informacja o kontach premium na 3,6 i 9 miesięcy, a dzisiaj nagłe zamkniecie serwisów. Mało brakowało, a kupiłbym wczoraj konto premium na 3 miesiące w ClixTers. No comment.

ySense <<- Płatne ankiety Online - program płaci od 2007 roku l Najlepsze konto bankowe <<- Produkty finansowe.

Neobux <<- PTC / Bux -  płaci od 2008 roku w trybie instant (błyskawicznie) - wypłaty na konta Skrill, Neteller, od 2 $ 

megi11

megi11

Początkujący

• Użytkownik
  • 43 postów

P.S. Jest sens wysyłać spór do Paypal z prośbą o zwrócenie zainwestowanych pieniędzy?

Jest, pod warunkiem że płatność nie ma 45 dni.

Użytkownik megi11 edytował ten post 24 July 2014 - 18:07

mks22

mks22

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów

Moim zdaniem gbyby Pampers miał honor, to starałby się wyrównać wszystkie depozyty, które zostały złożone przed momentem przejęcia PTCSOlution przez firmę Netadsolution osobom, które ostatecznie nie odzyskały swojego wkładu ze środków zewnętrznych. Nie mówię, że miałoby się to stać od razu, ale poczucie honoru by do tego zobowiązywało... Inwestycji w DR (zakup reklamy w innych serwisach) niie sposób oczywiście zwrócić, bo nie ma metody, aby to policzyć.

Pieniądze do Netasolution 82,88 $ (konto Premium CLixters + paru RR) przelałem 27 maja. Nie ma sensu wysyłać sporu do Paypal?

Użytkownik mks22 edytował ten post 24 July 2014 - 18:30

megi11

megi11

Początkujący

• Użytkownik
  • 43 postów

mks22- nie ma sensu. O honorze można rozmiawiać tylko wtedy kiedy obydwie strony rozumieją to słowo. Ja w clixser kupiłam 50 poleconych-  kolejne 10 dolarów w plecy. :icon_twisted:

mks22

mks22

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów

Wiadomo, że całkowicie nikt się już nie wyczyści, ale skoro pada argument: "Po sprzedaży serwisów firmie NetAdSolution.com LLC nie byłem właścicielem portali. Wystarczy sprawdzić, gdzie jest zarejestrowana firma NetAdSolution.com LLC i do kogo należy"

to należałoby być konsekwentnym i spłacić chociaż te zaległości sprzed przejęcia PTCS przez Netadsolution.
, o których piszę powyżej i cytuje ponownie poniżej. Mogę przyjąć, że ta informacja Pampersa jest zgodna  z prawdą i pożegnać się bez żalu z depozytem włożonym w Clixters skoro to już od początku była inna firma.

Moim zdaniem gbyby Pampers miał honor, to starałby się wyrównać wszystkie depozyty, które zostały złożone przed momentem przejęcia PTCSOlution przez firmę Netadsolution osobom, które ostatecznie nie odzyskały swojego wkładu ze środków zewnętrznych. Nie mówię, że miałoby się to stać od razu, ale poczucie honoru by do tego zobowiązywało... Inwestycji w DR (zakup reklamy w innych serwisach) niie sposób oczywiście zwrócić, bo nie ma metody, aby to policzyć.

Pieniądze do Netasolution 82,88 $ (konto Premium CLixters + paru RR) przelałem 27 maja. Nie ma sensu wysyłać sporu do Paypal?

Była niedawno podobna sytuacja w polskim serwisie Giełda Tekstów. Pierwszy właściciel przekazał własność (serwis) w ręce innego właściciela i przed tym przekazaniem spłacił wszystkie zaległe długi. Po tej zmianie wszystkie kwestie finansowe są już kierowane wyłącznie do nowego właściciela. Patrząc od strony formalnej (zapomnijmy na chwilę o uczciwości), nie możemy już oskarżać  Pana Wiktora Głowackiego o zabranie pieniędzy z Clixters i PTCS po przejęciu serwisu przez nowego właściciela. Pan Wiktor był tylko pracownikiem (administratorem) firmy kierującej serwisami. Tutaj już rozszcenia można by kierować tylko w stronę (zakładam, że Pampers mówi prawdę) firmy NetAdSolution.com LLC. Sprzed momentu przejęcia serwisu PTCS, wszystkie długi powinny zostać jednak spłacone właśnie przez właściciela firmy Adnox wobec WSZYSTKICH użytkowników.

EDIT: Faktycznie już sobie przypominam i Pampers pisze prawdę, pojawiła się swego czasu na forum PTCS wyraźna i jasna informacja, że serwis został przekazany w ręce nowego właściciela inwestora. Pamiętacie?

Użytkownik mks22 edytował ten post 24 July 2014 - 19:16

megi11

megi11

Początkujący

• Użytkownik
  • 43 postów

Problemem jest to że większość rejestrowała się w ptc tylko dlatego  że gwarantem uczciwości było nazwisko jego założyciela.

Ja konto premium kupiłam w grudniu zeszłego roku a wtedy chyba właścicielem był tylko p Głowacki?

mks22

mks22

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów

Wydaje mi się, że jeszcze tak. Trzeba by poznać dokładną datę przejęcia serwisu przez firmę NetAdSolution.com LLC. Szkoda, że już forum zostało zamknięte... Może ktoś ma taką dokładną informację?

Daliśmy się faktycznie nabrać na to, że nazwisko założyciela jest gwarancją bezpieczeństwa. Jest to jednak nasz błąd, mogliśmy zdawać sobie sprawę z tego, że liczy się to, kto jest właścicielem (inwestorem), a nie kto zarządza stroną (pracownik)... To drugie jest naprawdę bardzo mało istotne w biznesie... Pampers był już po przejęciu serwisu zwykłym pionkiem w rękach większego inwestora, od którego zależało praktycznie wszystko. Osobiście nie mam już większego żalu (nie mówię, że Wy macie mieć tak samo) do Pampersa za długi od momentu przekazaniu serwisu. Za wszystko, co było wcześniej, jak najbardziej i uważam, że powinno to zostać uregulowane...

Użytkownik mks22 edytował ten post 24 July 2014 - 19:25

Bot Name

Bot Name
  • Advert

megi11

megi11

Początkujący

• Użytkownik
  • 43 postów

Mnie się wydaje że jeszcze była własnością, bo płatności pożniej robiłam na konto żony jak mu zablokowali pp.

Użytkownik megi11 edytował ten post 24 July 2014 - 19:28

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych