Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ptcsolution.com - Uwagi, Opinie...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
95 odpowiedzi w tym temacie

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów
Pampers tym razem wypuścił na rynek serwis na skrypcie ptcevolution, anglojęzyczny o zakresie międzynarodowym.
No cóż, trza iść z duchem czasu...

Nie wiem, jak tam komu się serwis Ptcsolution podoba, ale jeśli ktoś ma jakieś uwagi, warto dać znać, może Wiktor je uwzględni.
Bo w supporcie Adnox raczej tematu nie będzie, jako, że serwis ma własne forum supportowe.

Moja pierwsza uwaga - niby 5 poziomów poleconych, ale widać tylko jeden.
O obecności innych poziomów można wnioskować jedynie na podstawie premii.
Albo skrypt takiego systemu referencyjnego nie przewiduje, albo zabrakło jakiegoś moda?

A w ogole jak myslicie - sprawdzi się to na rynku?
O zagranicznych reklamodawców pewnie nie będzie łatwo?

Bot Name

Bot Name
  • Advert

adi1982

adi1982

Maniak

• Użytkownik
  • 1421 postów
no to może tak
- oglądanie reklam i tylko reklam - dobrze że surfbary nie przeszkadzają w zaliczeniu kliku. :bloodyputer:
- ssl działa a może jednak nie działa jest nie ma nie wiadomo ;]
- reklamy nie odświeżają się po 24h tylko po północy
- puki co reklamy żebrających stron - chcesz wyjśc napewno może jednak nie a może tak

Guest_Miroka_*

Guest_Miroka_*
  • Gość
Wprawdzie nie zapisałam się do tego cuda, ale z tego co widzę w FAQ, owe 5 poziomów poleconych dotyczy jedynie % od zakupów dokonywanych przez poleconych, a jeśli chodzi o kliki to jest tylko 1 poziom. No chyba że "w środku" są jakieś inne zapisy na ten temat, dostępne tylko dla zalogowanych.

Czy to wypali?
Biorąc pod uwagę obecną sytuację finansową pozostałych programów firmy Adnox, uważam to za mocno ryzykowne posunięcie.
Nie twierdzę że ryzyko jest złe - często jest wręcz konieczne żeby coś sensownego osiągnąć.

Nie wiem czym się kierował Pampers uruchamiając ten serwis.
Jeśli ma to być recepta na kłopoty finansowe, to kiepsko to widzę. Obserwowałam już sporo zagranicznych programów, których admini stawiali nowe serwisy w celu ratowania "starych" i zwykle odsuwało to tylko w czasie upadek.
Ale jeśli jest to coś z rozsądną i nowatorską koncepcją, co nie będzie powielać błędów setek buxów które albo już padły albo zrobią to w najbliższej przyszłości - to oby się udało.

Mnie osobiście ta strona do zapisu nie zachęca.
I zapisu w ciągu najbliższych kilku miesięcy nie planuję.
I jestem sceptyczna.
Ale Pampersowi życzę żeby się udało i żeby coś fajnego z tego wyszło.

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów
  • Zainteresowania:Programy partnerskie
Jak dla mnie ok. Zaufany admin (ciągle chyba jeszcze zaufany), podoba mi się skrypt, szata graficzna i nawigacja po stronie. Skoro serwis z aspiracjami na rynek międzynarodowy i szerokie wody, to szkoda, że nie przetłumaczony od razu na kilka języków, tak jak na przykład na Ojooo.com czy niepopularnym już 20dollars2sur. Niskie minimum i stawki też chyba ok, (jak na polskie warunki) Życzę powodzenia adminowi i mam nadzieje, że jak najdłużej będzie trzymał się terminów wypłacania pieniędzy, które podane są w regulaminie.

Użytkownik Klik edytował ten post 13 June 2013 - 21:26

ySense <<- Płatne ankiety Online - program płaci od 2007 roku l Najlepsze konto bankowe <<- Produkty finansowe.

Neobux <<- PTC / Bux -  płaci od 2008 roku w trybie instant (błyskawicznie) - wypłaty na konta Skrill, Neteller, od 2 $ 

tomi135

tomi135

Uzależniony||Uzależniona

• Przyjaciel Forum
  • 3144 postów
Na dzień dzisiejszy cacy, ale znając życie z biegiem czasu znacznie zmniejszy się ilość linków tych dobrze płatnych i wówczas klikanie może okazać się zbyt żmudne. Jak na razie to największa zaletą serwisu jest to iż wszyscy go chętnie promują i jest co robić w innych programach :).

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów

...ale znając życie z biegiem czasu znacznie zmniejszy się ilość linków tych dobrze płatnych i wówczas klikanie może okazać się zbyt żmudne...

W dużym stopniu masz rację.
Zazwyczaj na czas promocji serwisu admini dają wszystkim userom wszystkie dostępne linki.
W miarę wzrostu liczebności serwisu jednak nie wystraczy ich dla wszystkich, więc wiadomo, że w pierwszej kolejnosci dostana je userzy Premium, a reszta będzie do podziału :)
User kupujący Premium dostaje gwarancję zarobku, który bez trudu może obliczyć i stwierdzić, czy mu się to opłaca.
Nawet w najlepszych serwisach tak jest.
Znamy realia.

Ale znamy też pampersa jako admina.
Przez tych kilka lat działalności nabrał doświadczenia, jest przy tym ambitny i przedsiębiorczy.
I nigdy nie zaliczał się do chytrych czy skąpych adminów, nawet w ostatnim czasie, gdy dopadł go kryzys.
Ponadto w jego własnym interesie jest duży obrót.
To dobrze rokuje :)
Sądzę, że user ze standardowym kontem jednak na parę centów na dobę bedzie mogł liczyć.

A inna rzecz - przykladowo - Cliksia, Incentria, Scarlet-Clicks, Twickerz i pewnie wiele innych - są juz zaliczane do elit, chwalone po wszystkich odpustach, a zarobek dzienny w standarcie nędzny.

Cliksia, Incentria - pół centa, rzadko cent
Scarlet-Clicks - cent, rzadko powyżej
Twickerz - cent, czasem powyżej, w porywach może dojdzie do 3 centów

ClixSense - ostatnio podawał user - średnia dla standard 2 centy z ułamkiem i dużo wyższe minimum :)

iwonkar

iwonkar

Znawca

• Użytkownik
  • 444 postów
Co do minimum...pierwsza wypłata - 2$ , druga - 4$,a zobaczymy ile będzie przy następnej...

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów

Co do minimum...pierwsza wypłata - 2$ , druga - 4$,a zobaczymy ile będzie przy następnej...

Minimum jest stopniowane? :icon_eek:

Wiem tylko, że zlecać można raz na 7 dni.

iwonkar

iwonkar

Znawca

• Użytkownik
  • 444 postów
Też tak sądziłam i dlatego zaskoczeniem był napis przy próbie zlecenia drugiej wypłaty -
You do not have enough funds in your account to complete this operation.
Your minimum cashout is $4

Elxx

Elxx

Początkujący

• Użytkownik
  • 36 postów

Też tak sądziłam i dlatego zaskoczeniem był napis przy próbie zlecenia drugiej wypłaty -
You do not have enough funds in your account to complete this operation.
Your minimum cashout is $4

Czy możesz prosze napisać jak długo czekałaś na 1 wypłate??

adi1982

adi1982

Maniak

• Użytkownik
  • 1421 postów

Czy możesz prosze napisać jak długo czekałaś na 1 wypłate??

2h

qczyn

qczyn

Praktyk

• Użytkownik
  • 190 postów
Czy Wam też nie działa strona?

DobryDreem

DobryDreem

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów
  • Zainteresowania:Muzyka, podróże, rowery, kino
No mnie również nie działa :/

iwonkar

iwonkar

Znawca

• Użytkownik
  • 444 postów
Przed chwilą działała...w większości programów Pampersa są (mam nadzieję) chwilowe problemy..

agawaga

agawaga

Praktyk

• Użytkownik
  • 119 postów
wszytskie polskie maja jakieś dziwne problemy.... jak nie działa to są jakieś dziwne komunikaty

Tylko tutaj minimum 300 euro dziennie http://www.learnmoneystrategy.com/kot
bez ściemy , wejdz i przeczytaj

50 zł minimum i 8 zł za poleconego - zapraszam   https://www.moneymilioner.pl/7537

Ancietejka

Ancietejka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów
Mnie się nawet ta nowa (no już nie taka nowa) strona Pampersa podoba. Klików dużo nie jest, ale jest gra AdGrid, gdzie wygrałam już 0,40$. No i niedawno pojawiło się Traffic exchange, gdzie można promować swoje strony. Na razie stron do oglądania mało, mało się więc kredytów zdobywa, ale myślę, że się to niedługo zmieni.

agawaga

agawaga

Praktyk

• Użytkownik
  • 119 postów
nie ma problemów z płatnościami
częste wygrane i dzis dość dużo reklam za 0,1c

Tylko tutaj minimum 300 euro dziennie http://www.learnmoneystrategy.com/kot
bez ściemy , wejdz i przeczytaj

50 zł minimum i 8 zł za poleconego - zapraszam   https://www.moneymilioner.pl/7537

Okil

Okil

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów
  • Zainteresowania:Muzyka, podróże, sport, kino, wycieczki
Wczoraj bratu strona nie działała, dzisiaj spróbowałam ja - działa :)

RedHead

RedHead

Praktyk

• Użytkownik
  • 114 postów
A ja sie zapisalem i po jakims czasie mi konto se wyparowalo:

Your account is suspended.

Napisalem w supporcie, dlaczego i nigdy nie uzyskalem zadnej odpowiedzi. Zaczalem ja nawet troche promowac, na swojej stronie nawet stworzylem specjalnego newsa dotyczacego tej strony.
Dzisiaj juz mi nie zalezy, obejdzie sie. Mialem zamiar nawet troche zainwestowac w adnoksie w reklamy, bo musze cos rozreklamowac dla polakow, ale po tym incydencie nie mam najmniejszego zamiaru.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów

Przykra sprawa :(

PayPal zablokował konto, i - co gorsze - zamroził na nim sporą kwotę pieniędzy, bez których zachwieje się ciągłość wypłat.

Admin wciąż się nie poddaje i ponownie odwoluje.

Userzy doradzają alternatywne opcje rozliczeń i równolegle ślą petycje do Paypal z nadzieją, że może wplyną na ostateczna decyzję.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych