Skocz do zawartości

Zdjęcie

Płatne Ankiety Internetowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

JCDenton

JCDenton

Początkujący

• Użytkownik
  • 69 postów
Już niedługo minie dwa lata jak prowadzę swój blog o wypełnianiu płatnych ankiet. Oprócz tego tematy poboczne jak: mystery shopping, kredyty, forex, konkursy itp. Prowadzę go w zasadzie dla rozrywki, ale czytelników traktuję poważnie. Co ciekawe 90 % z czytelników generuje mi jedno zapytanie w czołowej wyszukiwarce. Potwierdza to tylko tezę, że topowe posty należy dopieszczać do granic możliwości a następnymi sądować możliwości odkrywania nowych nisz.
Może kogoś śmieszyć niska ilość odwiedzin, trudno. Myślę, że po powrocie do aktywnego blogowania powinienem dojść do 10 tys. miesięcznie. Wtedy byłbym w miarę zadowolony. W tej chwili jest około 2000, a najlepszy to nieco ponad 4000. W każdym bądź razie nie ma nic za darmo. Warto wyznaczyć sobie dzień lub dni tygodnia przeznaczone na pisanie postów.
Pozdrawiam

Użytkownik JCDenton edytował ten post 11 June 2013 - 11:46

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 267 postów
Blogspot to moja ulubiona platforma, pozdrawiam!

Neobux <<- PTC / Bux -  płaci od 2008 roku w trybie instant (błyskawicznie) - wypłaty na konta Skrill, Neteller, od 2 $ 
ClixSense <<- Płatne ankiety Online - program płaci od 2007 roku l Najlepsze konto bankowe <<- Produkty finansowe.

JCDenton

JCDenton

Początkujący

• Użytkownik
  • 69 postów

Blogspot to moja ulubiona platforma, pozdrawiam!

No chyba, że ktoś zamierza blogować na własnym serwerze. Wtedy pozostaje wordpress. Ale porównanie blogspota z wordpress.com wypada niekorzystnie dla wordpress.com

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 267 postów

No chyba, że ktoś zamierza blogować na własnym serwerze. Wtedy pozostaje wordpress. Ale porównanie blogspota z wordpress.com wypada niekorzystnie dla wordpress.com

Są pewnie plusy i minusy. Z darmowymi domenami jest czasami tak, że pewnego poranka się budzisz, i okazuje się, ze Twojego bloga czy strony już nie ma. Nie masz tej pewności czy administrator Ci jej nie usunie. A tak poza tym, blogger to bardzo fajna platforma, nie trzeba się martwić o aktualizację, hostingi, i tak dalej. Pewnie zbyt profesjonalne to nie jest ...ale za to fajne :icon_thumleft:

Użytkownik Klik edytował ten post 14 June 2013 - 01:09

Neobux <<- PTC / Bux -  płaci od 2008 roku w trybie instant (błyskawicznie) - wypłaty na konta Skrill, Neteller, od 2 $ 
ClixSense <<- Płatne ankiety Online - program płaci od 2007 roku l Najlepsze konto bankowe <<- Produkty finansowe.

Tobi

Tobi

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 14 postów
Zawsze lepiej miec bloga we wlasnej domenie, a skryptow jest wiele ciekawych poza wordpressem jak chociazby sNews. Jak dla mnie Wordpress jest zbyt rozbudowany, przez co staje sie malo przejrzysty. Wlasciwie co wiecej potrzeba w blogu poza mozliwoscia publikowania artykulow i komentarzami?

PS. 2000 to ilosc unikalnych uzytkownikow miesiecznie czy ilosc wyswietlen strony?

JCDenton

JCDenton

Początkujący

• Użytkownik
  • 69 postów
A w zasadzie to nie wiem. Posypało mi się Aanlitics. Mam też kilka innych projektów, jak np. ten, ale na razie to raczej zabawa. Szukam kontrowersyjnych tematów:), aby rozkręcić biznes życia:)

JCDenton

JCDenton

Początkujący

• Użytkownik
  • 69 postów

Nie będę dodawał nowego wątku, a jedynie uzupełnię swój stary. Na blogu przeprowadzam dwie ankiety o 

najlepszych płatnych ankietach (można głosować na maks 5 paneli),

oraz głosowanie na najgorsze panele z ankietami.

Wszystkich, którzy mieli kontakt z zarabianiem na wypełnianiu ankiet zachęcam do głosowania.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

fugazi

fugazi

Początkujący

• Użytkownik
  • 25 postów

Cześć! Zawsze chętnie pomagam także z przyjemnością wypełniam Twoją ankietę :) pozdrawiam!

Przy okazji polecam budowa placów zabaw

Użytkownik fugazi edytował ten post 10 September 2017 - 23:40

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych