Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nieszczęsne Podstrony:(

• Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

iwonkar

iwonkar

Znawca

• Użytkownik
  • 444 postów
Rozumiem różnorakie problemy,opóźnienia,wymogi aktywności,ale zaliczanie takich podstron po prostu doprowadza człowieka do szału i zniechęca do klikania - http://www.swiat-rek...ner.php?PA=8223
Podpowie ktoś jak zaliczyć ??

W końcu nieszczęsny link zadziałał :bloodyputer:

Użytkownik iwonkar edytował ten post 29 January 2013 - 15:45

Markonix

Markonix

Maniak

• Użytkownik
  • 1375 postów
  • GG:3195122
Już dawno zauważyłem proceder specjalnego ładowania do WSZYSTKICH linków atrybutu target="_blank" czyli powodującego otwieranie karty w nowym oknie co skutkuje brakiem zaliczenia reklamy. Jest już stała pula reklam w które nie klikam, i na sejfiku te reklamy też się pojawiały lecz po kilku minutach moderatorzy usuwali wymóg podstron. Oczywiście gdy wyłączy się wszystkie dodatki w przeglądarce typu Adblock, NoScript, to wyświetli jakąś tam reklamę o którą chodzi reklamodawcy, ale czy już mu nie lepiej napisać bota żeby mu klikał w tę reklamę?

Dużo reklam z wymogiem podstron służy do zwiększenia kliknięć w reklamy na stronie ale ludzie, miejmy jakiś umiar. Cierpi na tym cały get-paid - wczoraj właśnie miałem rozmowę z właścicielem jednej z większych sieci reklamowych i bezskutecznie broniłem tego typu usługi.
Wymóg podstron to fajna usługa, ma duży potencjał ale nie róbmy z klikaczy "autocilckerów" do reklam.

Użytkownik Markonix edytował ten post 29 January 2013 - 16:19

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów
iwonkar - w tej konkretnej reklamie w prawej kolumnie do kliknięcia jest link 'play'.

Moja obserwacja pokrywa się z wnioskami Markonixa.
Też niektóre reklamy omijam, wkurza mnie już to cwaniactwo.

Prawdę mówiąc czasami czuję się winna, bo to ja swego czasu podsunęłam Pampersowi pomysł wprowadzenia podstron, argumentując, że jego oferta reklamowa będzie bogatsza, takie reklamy będzie mozna sprzedać odrobinkę drożęj, a zapotrzebowanie będzie, bo wielu pozycjonującym webmasterom zależy na podciagnięciu ruchu na stronach.

Kiedyś Pampoers solidnie sprawdzał.
Teraz jest pewnie pod presja zbierania kasy na wypłaty i bierze niemal wszystko, co się trafia, a nie łamie prawa czy zasad.
Tymczasem co się dzieje widać.

Ale może da się przeciwdziałać?
Może zrobić temat i wrzucać linki reklam, które lepiej omijać, lub podawać co w takiej kliknąć.

Przyklad kolejny:
http://www.zielonyma...er.php?PA=12451

Można też postapić konkretniej - przy takich uciążliwościach powiadamiać programy partnerskie o naruszeniu regulaminu. :diabelek:/>

Markonix

Markonix

Maniak

• Użytkownik
  • 1375 postów
  • GG:3195122
No ja się dziwie co to za programy partnerskie, które w ciągu kilku miesięcy jeszcze nie wywaliły tego kogoś..
Adsense to potrafił bana dać za sam ruch z get-paid, a co dopiero gdyby były takie kliki.

Co do przykładu u mnie normalnie zaliczona akurat, chyba że ktoś poprawił.

iwonkar

iwonkar

Znawca

• Użytkownik
  • 444 postów
I kolejny przykład....100 linków na stronie i ciągle inny link do jej zaliczenia :bloodyputer:
http://www.zielonyma...er.php?PA=12451

machoney

machoney

Początkujący

• Użytkownik
  • 40 postów
  • Zainteresowania:Zarabianie w internecie

Może zrobić temat i wrzucać linki reklam, które lepiej omijać, lub podawać co w takiej kliknąć.

- bez sensu.
Linków nie ma co wstawiać, bo przy krótkich kampaniach nikt i tak by się nie dowiedział przez ich zakończeniem.
Informowanie o tym w co klikać też nic nie da, bo "oni", kimkolwiek są, mogą w każdym momencie dołożyć do linku atrybut target="_blank". Właściwie to mam wrażenie, że już mają różne kombinacje.

Kiedyś nawet zdarzyło mi się w podobnej sprawie pisać przez kontakt do Pampersa i było to jeszcze wtedy, gdy nikt nie płakał, że mu nie płacą za faktury.
Odpowiedzi brak i reakcji też oczywiście brak. Ciekawy jestem czy ustosunkuje się do treści tego tematu, czy znów położy na to spoconą trąbę. :evil:
Czasem mam wrażenie, że niektórzy admini są kontaktowi tylko w momencie, gdy proszą o zwrot wysłanej userowi podwójnej wypłaty, obiecując przy tym dozgonną wdzięczność.. :icon_mrgreen:

Co najgorsze część userów pogodziła się z takim cwaniactwem, za niedługo będą klikać nawet w reklamy PTP4Ever z uśmiechem na twarzy.

Ja ze swojej strony apeluję do adminów aby wreszcie trochę się zabrali za cwaniaków, a nie zajmowali się katowaniem tych normalnych userów.

Użytkownik machoney edytował ten post 11 February 2013 - 18:37

zarabianko.com.pl - Najlepsze serwisy, Poradniki, Refback
machoney.pl.tl - TOP 15 Polskich Serwisów Get-Paid

"Dziwne jest, jak wszyscy ukrywamy, że jednym z głównych motorów naszego życia są pieniądze." Lew Tołstoj

pampers

pampers

Adnox.pl

• Root Admin
  • 201 postów

- bez sensu.
Linków nie ma co wstawiać, bo przy krótkich kampaniach nikt i tak by się nie dowiedział przez ich zakończeniem.
Informowanie o tym w co klikać też nic nie da, bo "oni", kimkolwiek są, mogą w każdym momencie dołożyć do linku atrybut target="_blank". Właściwie to mam wrażenie, że już mają różne kombinacje.

To trochę wygląda na manie prześladowczą, tak tajemniczo brzmią Ci ONI ;)

Kiedyś nawet zdarzyło mi się w podobnej sprawie pisać przez kontakt do Pampersa i było to jeszcze wtedy, gdy nikt nie płakał, że mu nie płacą za faktury.
Odpowiedzi brak i reakcji też oczywiście brak. Ciekawy jestem czy ustosunkuje się do treści tego tematu, czy znów położy na to spoconą trąbę. :evil:/

Do czego konkretnie mam się ustosunkować? Możesz też mnie oświecić co to jest spocona trąba?

Czasem mam wrażenie, że niektórzy admini są kontaktowi tylko w momencie, gdy proszą o zwrot wysłanej userowi podwójnej wypłaty, obiecując przy tym dozgonną wdzięczność.. :icon_mrgreen:/

Jak to dobrze, że to tylko wrażenie.

Co najgorsze część userów pogodziła się z takim cwaniactwem, za niedługo będą klikać nawet w reklamy PTP4Ever z uśmiechem na twarzy.

Tutaj przyznaję rację, od dzisiaj odrzucam reklamy francuskich chłamów.

Ja ze swojej strony apeluję do adminów aby wreszcie trochę się zabrali za cwaniaków, a nie zajmowali się katowaniem tych normalnych userów.

Nie wiem jak inni admini ale ja za cwaniaków ostatnio mocno się zabrałem i jak na razie dobrze idzie.
Betatester systemu MorphOS. W wolnej chwili możesz założyć darmowe forum.

iwonkar

iwonkar

Znawca

• Użytkownik
  • 444 postów

To trochę wygląda na manie prześladowczą, tak tajemniczo brzmią Ci ONI ;)/>/>/>/>

Moim zdaniem chodzi o takich reklamodawców - kolejna reklama w Zielonym - http://www.zielonyma...PA=12451&pages=
Wczoraj link do zaliczenia był inny i zapamiętałam....dzisiaj kliknęłam z 10 razy i wszystko pudła...ile razy codziennie można klikać za 0,5grosza ?? :bloodyputer:

Użytkownik iwonkar edytował ten post 13 February 2013 - 18:25

KRAKUS

KRAKUS

Znawca

• Oczekujący
  • 437 postów
Ja nie mam takie kłopotu,bo w takie nie klikam. :hysterical:

machoney

machoney

Początkujący

• Użytkownik
  • 40 postów
  • Zainteresowania:Zarabianie w internecie

To trochę wygląda na manie prześladowczą, tak tajemniczo brzmią Ci ONI ;)

- jak widać jakieś nowe standardy wymagają od Ciebie abyś był jednocześnie adminem i lekarzem, ale niestety diagnoza jest słaba i nawet nie byłeś blisko.
Jeżeli nie dostrzegasz tego, że niektórzy nieuczciwi reklamodawcy celowo doprowadzają do sytuacji, w której praktycznie wszystkie linki otwierają się w nowych oknach, co uniemożliwia zaliczenie reklamy z wymogiem podstron, to może Tobie dolega jakieś schorzenie.

Do czego konkretnie mam się ustosunkować? Możesz też mnie oświecić co to jest spocona trąba?

- odsyłam do zapoznania się z treścią tematu. "Położyć (na coś) spoconą trąbę" oznacza - olać coś.
Czasem nie chce mi się wierzyć, że takie rzeczy trzeba tłumaczyć, no ale świat jest dziwny.

Jak to dobrze, że to tylko wrażenie.

- wiele osób juz się przekonało, że to nie tylko "wrażenie" niestety.

Tutaj przyznaję rację, od dzisiaj odrzucam reklamy francuskich chłamów.

- dobry ruch, lepiej późno niż wcale.

Użytkownik machoney edytował ten post 13 February 2013 - 18:57

zarabianko.com.pl - Najlepsze serwisy, Poradniki, Refback
machoney.pl.tl - TOP 15 Polskich Serwisów Get-Paid

"Dziwne jest, jak wszyscy ukrywamy, że jednym z głównych motorów naszego życia są pieniądze." Lew Tołstoj

pampers

pampers

Adnox.pl

• Root Admin
  • 201 postów
Iwonkar: przyjrzę się tej stronie uważniej, wiem że sprawdzałem ją na samym początku kiedy wstawiłem reklamę i nie było problemów z podstronami. W tym momencie coś reklamodawcy serwer zamula więc sprawdzę to jutro i jeżeli nie znajdę linków do podstron, porozmawiam z reklamodawcą.
Betatester systemu MorphOS. W wolnej chwili możesz założyć darmowe forum.

iwonkar

iwonkar

Znawca

• Użytkownik
  • 444 postów
Na początku nie było większych problemów z jej zaliczaniem,ponieważ pomimo ogromnej ilości linków, ten który zaliczał był w jednym miejsu,a od kilku dni codziennie jest jakiś inny i w tym tkwi problem....nie jestem wrogiem reklam z podstronami,ale na Boga nich będą one widoczne i niech nie zniechęcają do klikania bez sensu,bo zapewne 20 wejść z jednego IP i tak nic nie daje reklamodawcy :( Może warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem jak jest w sejfiku...takie bezsensowne podstrony można zaliczyć po pewnym czasie przez odświerzenie strony ? (Korzystam z tej możliwości w ostateczności)

penx

penx

Praktyk

• Użytkownik
  • 188 postów

W każdym biznesie dużą rolę odgrywa optymalizacja strony internetowej oraz sama jej reklama. Bez tego ciężko jest prowadzić biznes, dlatego ja wybrałem do tego agencję https://solv.pl/opty...y-internetowej/ i dopiero oni zapewnili mi komfort prowadzenia firmy. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych