Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najlepszy Serwis Zarobkowy Polski - Szuwary 2012

• Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Najlepszy serwis zarobkowy polski (70 użytkowników oddało głos)

Najlepszy serwis zarobkowy polski

1. 3ziko.pl (3 głosów [4.29%])

Procent z głosów: 4.29%

2. adbiznes.com (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

3. bezminimum.pl (0 głosów [0.00%])

4. biznesmails.com (4 głosów [5.71%])

Procent z głosów: 5.71%

5. bogacz.info (2 głosów [2.86%])

Procent z głosów: 2.86%

6. centrumreklamy.com (6 głosów [8.57%])

Procent z głosów: 8.57%

7. click.mail.pl (2 głosów [2.86%])

8. dukacik.com (3 głosów [4.29%])

Procent z głosów: 4.29%

9. ekasa.org (2 głosów [2.86%])

10. ekasiorka.pl (1 głosów [1.43%])

Procent z głosów: 1.43%

11. ekspon.com (0 głosów [0.00%])

12. forsapl.info (0 głosów [0.00%])

13. imperiumreklamy.com (17 głosów [24.29%])

Procent z głosów: 24.29%

14. inscrit.eu (0 głosów [0.00%])

15. luckymails.info (0 głosów [0.00%])

16. neoads.net (1 głosów [1.43%])

17. pulsreklamy.pl (0 głosów [0.00%])

18. sejfik.com (19 głosów [27.14%])

Procent z głosów: 27.14%

19. swiat-reklam.net (2 głosów [2.86%])

20. v24.biz (best-click.pl) (0 głosów [0.00%])

21. wasza-reklama.pl (0 głosów [0.00%])

22. web-ads.pl (1 głosów [1.43%])

23. wizyt.eu (0 głosów [0.00%])

24. zielonymail.com (2 głosów [2.86%])

25. zlotoweczka.com (4 głosów [5.71%])

Procent z głosów: 5.71%

26. zdrapper.pl (1 głosów [1.43%])

Głosuj

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów
Najlepszy serwis zarobkowy polski - Głosowanie

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Sleeppy

Sleeppy

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 600 postów
  • GG:5270511
Wierze ,że moje serwisy będą najlepsze :D ,
ale zagłosowałem obecnie na zlotoweczke bo w tym serwisie najlepiej mi się reklamują strony.

pampers

pampers

Adnox.pl

• Root Admin
  • 201 postów
Sejfik - w 2011 sporo wypłacone, w sumie pewnie Marek oddawał mi to co zarobił u mnie ;)
Betatester systemu MorphOS. W wolnej chwili możesz założyć darmowe forum.

michalx2008x

michalx2008x

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 15 postów
Sejfikowi najeży się głosik bo co najważniejsze mają ciągłość finansową i co cieszy ciagle możemy liczyć na jakieś nowości a niestety u innych stagnacja ;(

Markonix

Markonix

Maniak

• Użytkownik
  • 1375 postów
  • GG:3195122
Ś-r - wg sumy wypłat. Troszkę boli czas oczekiwania ale nie ma porównania do innych programów.

szakalle

szakalle

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów
Moim zdaniem zlotweczka :D

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów
Mój głos na Sejfik :icon_biggrin:
Długi staż, ciągłość pracy, płynność finansowa, serwis trzyma poziom i fason, chociaż nie ma lekko.

Guest_Miroka_*

Guest_Miroka_*
  • Gość
A ja głosuję na NeoAds.

Tu każdy klik ma swoją wartość, a zarobki z poleconych są większe niż w innych serwisach.
I do tego niskie minimum oraz bardzo szybkie wypłaty.

Może w tej chwili ilość reklam nie rzuca na kolana, ale zdarzały się już okresy gdy było ich ponad 30, co dawało ekspresowe zarobki.

Lubię ten program i dobrze mi się tu zarabia.

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów

A ja głosuję na NeoAds.

Tu każdy klik ma swoją wartość, a zarobki z poleconych są większe niż w innych serwisach.
I do tego niskie minimum oraz bardzo szybkie wypłaty.

Może w tej chwili ilość reklam nie rzuca na kolana, ale zdarzały się już okresy gdy było ich ponad 30, co dawało ekspresowe zarobki.

Lubię ten program i dobrze mi się tu zarabia.

Cześć Miroka, myślę że podobnie niedocenianym (jak NeoAds) polskim serwisem jest: Wasza-Reklama - też jest tam codziennie sporo linków do wyklinania (każdy ma swoją wartość pieniężną, żadnych linków punktowych, coddziennier15 - 20 płatnych linków).

z kolei patrząc obiektywnie na statystyki wypłat w tych programach to są daleko w tyle poza programami firmy Adnox i Netele.

NeoAds : "Wypłaciliśmy: 303 zł"
Wasza-Reklama : "Wypłaciliśmy: 1813 zł".

Neobux <<- PTC / Bux -  płaci od 2008 roku w trybie instant (błyskawicznie) - wypłaty na konta Skrill, Neteller, od 2 $ 
ClixSense <<- Płatne ankiety Online - program płaci od 2007 roku l Najlepsze konto bankowe <<- Produkty finansowe.

Guest_Miroka_*

Guest_Miroka_*
  • Gość

z kolei patrząc obiektywnie na statystyki wypłat w tych programach to są daleko w tyle poza programami firmy Adnox i Netele.

NeoAds : "Wypłaciliśmy: 303 zł"
Wasza-Reklama : "Wypłaciliśmy: 1813 zł".

W kwestii "obiektywnych statystyk" - wymyśl dowolną kolejność programów, a dorobię do tego takie statystyki, które będą tę kolejność "obiektywnie" potwierdzać.

Trudno porównywać sumę wypłat programów mających wiele tysięcy użytkowników z małymi serwisami. To oczywiste że im więcej użytkowników i im dłużej program jest na rynku tym więcej wypłacił.

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów

Trudno porównywać sumę wypłat programów mających wiele tysięcy użytkowników z małymi serwisami. To oczywiste że im więcej użytkowników i im dłużej program jest na rynku tym więcej wypłacił.

No ale liczba użytkowników w programie jest również wyznacznikiem jakości tego programu. Logicznym wydaje się zjawisko, że najlepsze programy skupiają najwięcej użytkowników. Te gorszej jakości - zawsze będą miały ich mniej.

Mój głos powędrował na program w którym najszybciej mi się "zarabia" :)

Użytkownik Klik edytował ten post 23 January 2013 - 18:34

Neobux <<- PTC / Bux -  płaci od 2008 roku w trybie instant (błyskawicznie) - wypłaty na konta Skrill, Neteller, od 2 $ 
ClixSense <<- Płatne ankiety Online - program płaci od 2007 roku l Najlepsze konto bankowe <<- Produkty finansowe.

Guest_Miroka_*

Guest_Miroka_*
  • Gość

No ale liczba użytkowników w programie jest również wyznacznikiem jakości tego programu. Logicznym wydaje się zjawisko, że najlepsze programy skupiają najwięcej użytkowników. Te gorszej jakości - zawsze będą miały ich mniej.

I tu się nie zgodzę - programy które są obecne od lat zawsze będą miały więcej użytkowników od tych które są od niedawna. Tu większy wpływ ma czas niż jakość serwisu.
Poza tym w jednych serwisach kasuje się nieaktywne konta, w innych nie. I nawet kiepski program do którego ludzie się zapisują i szybko rezygnują, ale figurują w statystykach, będzie pod względem ilości użytkowników wyglądał lepiej od takiego, gdzie nieaktywne konta są systematycznie usuwane.
Na liczbę użytkowników ogromny wpływ ma również reklama serwisu - programy lepiej reklamowane mają więcej użytkowników, choć wcale nie muszą być lepsze. Bardzo ładnie to nieraz widać w zagranicznych buxach, gdzie do scamu potrafi się w krótkim czasie zapisać kilka tysięcy użytkowników.
No i nie bez znaczenia jest też "renoma" admina - jeśli znany od lat admin uruchomi kolejny program, to od razu zyska znacznie więcej użytkowników niż nawet znacznie lepszy serwis nikomu nie znanego admina.

Tak więc byłabym ostrożna z ocenianiem programu po ilości użytkowników.

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów

I tu się nie zgodzę - programy które są obecne od lat zawsze będą miały więcej użytkowników od tych które są od niedawna. Tu większy wpływ ma czas niż jakość serwisu.

To raczej nie podlega dyskusji. "Obecność od lat" - to dodatkowy atut. Programy które nie cieszą się dobrą opinią użytkowników raczej nie doczekają się wieloletniej obecności w sieci i wielu tysięcy użytkowników (chociaż pewnie znajdą się wyjątki, np: 20dollars2surf)

Poza tym w jednych serwisach kasuje się nieaktywne konta, w innych nie. I nawet kiepski program do którego ludzie się zapisują i szybko rezygnują, ale figurują w statystykach, będzie pod względem ilości użytkowników wyglądał lepiej od takiego, gdzie nieaktywne konta są systematycznie usuwane.

Często podawana jest ogólna liczba użytkowników i liczba aktywnych użytkowników.

Na liczbę użytkowników ogromny wpływ ma również reklama serwisu - programy lepiej reklamowane mają więcej użytkowników, choć wcale nie muszą być lepsze.

Tak, ale te dobre programy - do których przekonają się użytkownicy reklamują się praktycznie same. Najlepszą reklamą jest dobra opinia użytkowników.

Bardzo ładnie to nieraz widać w zagranicznych buxach, gdzie do scamu potrafi się w krótkim czasie zapisać kilka tysięcy użytkowników.
No i nie bez znaczenia jest też "renoma" admina - jeśli znany od lat admin uruchomi kolejny program, to od razu zyska znacznie więcej użytkowników niż nawet znacznie lepszy serwis nikomu nie znanego admina.

Zgadzam się - renoma admina jest bardzo ważna.

Tak więc byłabym ostrożna z ocenianiem programu po ilości użytkowników.

Jestem ostrożny w ocenianiu i zgadzam się, że na ocenę programu wpływa wiele czynników.
Statystyki może i można bardzo łatwo "obiektywnie" zmanipulować. Bardzo wiele można dowiedzieć się tutaj : http://www.szuwi.com/forum/26-zapaciy/ i z podobnych działów na innych forach. Tam mniej - więcej widać z których programów użytkownicy najczęściej wypłacają ;)

Użytkownik Klik edytował ten post 23 January 2013 - 22:00

Daniel820

Daniel820

Praktyk

• Użytkownik
  • 114 postów
A ja tam głosuję na sejfika, dużo opcji i modyfikacji wypłacalność no i czat..

pabloss

pabloss

Dyskutant

• Użytkownik
  • 329 postów
Mój głos poszedł na Imperium, wprawdzie powoli wycofywuję się z GPTR, ale tam wciąż mam niezłe zarobki.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

iwonkar

iwonkar

Znawca

• Użytkownik
  • 444 postów
Ze względu na zarobki zdecydowanie Imperium.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych