Skocz do zawartości

Zdjęcie

Get-Paid.com - Opłacalny Seriws

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

ciekma

ciekma

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów
Witam serdecznie wszystkich. Mam nadzieję, że dobrze trafiłem ale przeglądałem forum wzdłuż i wszerz i nie znalazłem akurat tego. Jeśli to mój błąd proszę Adminów o informację :)/>

A teraz do sedna sprawy. Dla wszystkich forumowiczów mam tutaj w zupełności wypłacalną stronkę get-paid.
Jest ona bardzo interesująca gdyż w porównaniu z innymi, podonymi serwisami gdzie płacą nam za klikanie możemy zarobić tutaj dużo więcej :D/>
Sam się przekonałem a szukałem długo takich serwisów gdzie za spędzenie godziny czasu nie dostawałbym marne 20c klikając w reklamy po 0,001$ za jedną.
Minimum do wypłaty to 0,5$ a czas realizacji do 48h
Poniżej zamieszczam dowód wypłaty sprzed 2 dni:
Dowód wypłaty

Zarabianie polega na wykonywaniu zadań z listy, za które dostajemy wynagrodzenie uwaga - 0,3$ za zadanie
Całość jest bardzo prosta a ilość praktycznie nieograniczona.

Za rejestrację z reflinka przesyłam poradnik dokładnie tłumaczący krok po kroku co powinnismy zrobić. Zawiera również kilka wskazówek ;)/>/> Chętnych po rejestracji proszę o wpis w temacie oraz PW z mailem na który mam wysłać poradnik.
Zachęcam gorąco i bierzmy się za zarabianie :D/>/>

reflink: wymoderowano {anta]
czysty link: http://www.get-paid.com

Bot Name

Bot Name
  • Advert

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów
Szkoda, że przejrzałes forum pobieżnie.
Sugeruje zacząć od Regulaminu.

Reflinki wolno podawać jedynie w sygnaturkach i łańcuszkach czyli w dzialach budowy sieci poleconych.
I tam nalezy sprawdzać, czy jest już łańcuszek.
Pozostałe działy przeznaczone są jedynie do dyskusji i informacji, a nbie do promocji i podawanie w nich reflinków interpretowane jest jako spam.

ciekma - 2/6
spam na forum
09.12.2012

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych