Skocz do zawartości

Zdjęcie

Naprawdę Dobre Ptc - Ayuwage

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów
Nie widze tematu o AyuWage, a może się przydać.
Głównie tym, którzy szukają serwisu, w którym można zarobić szybko i bez poleconych.
I równie szybko wypłacić.
Od kilkunastu miesięcy klikam w AyuWage i bywało tam raz lepiej, raz gorzej, ale zawsze bylam zadowolona, bo minimum łatwe do osiagniecia a wypłatyki w 2-3 dni.

Ostatnio w tym serwisie jest naprawde nieźle.
Minimum - $5 - można w pojedynke wyklikać w dwa tygodnie.
Zarobek dzienny od kilkunastu do kilkudziesięciu centów (30c nie należy do rzadkości)

Mankament, że nie da sie kilkać hurtem, często trzeba odświeżać sekcje by pokazaly sie następne reklamy i wyklikanie ich jest trochę czasochłonne.

Niemniej tym, którzy radzi by jeszcze przed gwaiazdką mieć kilka dodatkowych grosików, polecam www.ayuwage.com i jej siostrzaną stronę www.innocurrent.com

Bot Name

Bot Name
  • Advert

adrianos

adrianos

Znawca

• Użytkownik
  • 499 postów
a widac na obu tych stronach ile wyklikal twoj polecony ?

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów
Ze statystykami jest kiepsko, bo serwisy bazuja na jakichś nietypowych i dziwnych skryptach.
Niby są, ale jakieś ogólne.

Przykładowo:

=> http://members.ayuwa...m/myaccount.php
=> REFERRALS
=> ID: 65268 Referred by You to AyuWage on 3/29/2012 278 Earned from this Referral

podobnie w innocurrent

=> http://members.innoc...com/account.php
=> REFERRALS...

Mam wrażenie, że liczba przy Earned albo po jakims czasie staje w miejscu, albo po wyp;lacie środków przez refa naliczana jest od nowa.
Głowy nie dam, nie jestem pewna, nie obserwowałam.

adrianos

adrianos

Znawca

• Użytkownik
  • 499 postów
Zapisalem sie zobacze jak to wyglada od srodka

Sleeppy

Sleeppy

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 600 postów
  • GG:5270511
Ja tam byłem dawno i przed wypłatą wyzerowali mi konto ;/

qczyn

qczyn

Praktyk

• Użytkownik
  • 190 postów

Ja tam byłem dawno i przed wypłatą wyzerowali mi konto ;/

A pisałeś maila w tej sprawie do admina? Czy ktoś z Was użytkowników tego forum miał podobny przypadek w tej firmie?

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów
Ja znam taki przypadek ze słyszenia.
Klikał ktoś, kto albo nie znal angielskiego, albo robił to bezmyślnie, a w tym dniu w trzech sekcjach był cheat-link.
Wyglądal tak, jak pozostałe - czyli przycisk do kliknięcia, tyle, że opatrzony napisem w stylu: BOT D3T3CTION | DO N0T CLICK'
O ile wiem, kiedyś za jeden taki klik dostawało się ostrzeżenie i było ono widoczne nad sekcją klików, a ostrzeżenia się kumuluwały.
Z tym, że o ile pamietam, to później stopniowo znikaly, a kara po kilku dniach była wyzerowana.
Później to zmieniono i teraz za kliknięcie cheat-linka odejmowana jest kasa z konta.
(Pojecia nie mam ile, być może wielokrotność wartości jednego klika w danej sekcji?)
Nie jest wykluczone, że kliknięcie wszystkich cheatów w ogóle pozbawia konta, ale nie przysięgnę.

Nie wiem natomiast, czy to akurat było powodem wyzerowania konta Sleepemu.

Ja w AyuWage jestem od maja 2011, nigdy nie miałam problemu, a wypłatki realizowane mialam szybciutko, najdłużej chyba czekalam 4 dni.

W www.innocurrent.com miałam konto, ale wkrótce po moim zapisie zmieniono warunki - obniżono minimum do bodajże $1 i tym samym spadła wartość linków. Do tego strona kiepsko chodziła, często sie zawieszała, reklam było malo.
Przestałam kilkać, teraz zaczęłam ponownie, bo zmieniły się warunki, a dwa dni temu także skrypt i wygląd strony.

mks22

mks22

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów
Genialny ten serwis Ayuwage! Naprawdę chyba nie ma nic lepszego dla samotnego klikacza ;) Tyle linków do wyklikania w ciągu jdnego dnia nie ma chyba nigdzie :)

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Ancietejka

Ancietejka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów
Mnie też się bardzo podoba, dziękuję za polecenie. :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych