Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie Założyć Lokatę?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

mkiep

mkiep

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów
Witam
Gdzie polecacie założyć dobrą lokatę? macie jakieś swoje ulubione banki? gdzie jest najwyżej oprocentowana lokata?
Mając sieć sklepów cropp trzeba umieć rozszerzyć działalność, a to nie jest takie proste w branży odzieżowej.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

dymionczyk

dymionczyk

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 21 postów

Witam
Gdzie polecacie założyć dobrą lokatę? macie jakieś swoje ulubione banki? gdzie jest najwyżej oprocentowana lokata?

Obecnie najlepsze procenty są w Getinbank i Ideabank. Niestety oprocentowanie spada z miesiąca na miesiąc. Polecam lokatę na start w getinbank - wyższego oprocentowania nie ma nigdzie.

O jakiej kwocie myślisz i na jaki termin chcesz "mrozić" pieniądze?
Tłumaczenie maszynowe w Google lub profesjonalne biuro tłumaczeń?

meon

meon

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Obecnie najlepsze procenty są w Getinbank i Ideabank. Niestety oprocentowanie spada z miesiąca na miesiąc. Polecam lokatę na start w getinbank - wyższego oprocentowania nie ma nigdzie.

O jakiej kwocie myślisz i na jaki termin chcesz "mrozić" pieniądze?

Getin i IdeaBank to holding dlatego lokaty będą takie same :))) tzn ich oporcentowanie.

dymionczyk

dymionczyk

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 21 postów

Getin i IdeaBank to holding dlatego lokaty będą takie same :)/>)) tzn ich oporcentowanie.

A nie prawda, zwykle mają najwyższe ze wszystkich i podobne, ale oferta banków jest różna.
Tłumaczenie maszynowe w Google lub profesjonalne biuro tłumaczeń?

strusp

strusp

Struś Pędziwiatr

• Root Admin
  • 4510 postów
  • Zainteresowania:trening, ogrodnictwo, gry cRPG
Polecam bloga APPFunds. Co miesiąc robi zestawienie najkorzystniejszych lokat, zwracając uwage na haczyki.
Michalkiewicz.pl -Pierwsze pióro Rzeczpospolitej
"It's not about who's right, but who's left"

jamik

jamik

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 508 postów
Po wczorajszej decyzji RPP banki zetną oprocentowanie i będzie coraz trudniej znaleźć lokatę, która da zarobić chociaż 3 % (po odjęciu inflacji)

20$2Surf WYPŁATY $4334,30: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 Było fajnie...
Wypłacalne PTC: Clixsense

Nowość: http://mini-surf.com...ion.php?r=jamik

Ariadna

Ariadna

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów
By wybrać odpowiednią lokatę, trzeba na bieżąco sprawdzać oferty

Użytkownik Thanatos edytował ten post 31 August 2013 - 18:04
spam z linkiem

felicjana007

felicjana007

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów
Aktualny ranking i porównywarka: lokaty.portal-bankowy.pl/

Użytkownik Thanatos edytował ten post 30 July 2013 - 21:55
spam

intro

intro

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów
Sprawdź na comperia.pl - porównywarka finansowa. Można wyszukać i porównać najlepsze lokaty, a potem je założyć.

Użytkownik Thanatos edytował ten post 01 August 2013 - 18:49
spam

jimmy

jimmy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 8 postów

Czy to musi byc lokata? Rzeczywiste oprocentowanie jest o wiele niższe niż to podaja banki. Wiele osób odchodzi od tego typu rozwiązań, bo one są po prostu nieopłacalne. Jest wiele innych bardziej rentownych rozwiązań na rynku. Godne uwagi są inwestycje w obligacje korporacyjne. Polskie spółki dysponują naprawdę pokaźnym kapitałem np. obligacje Orlenu rozeszły się jak świeże bułeczki.

Mateusz432

Mateusz432

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 20 postów

W zasadzie to wszystkie bankimają podobne oprocentowania w danymkraju. Zależy wszystko, jak wiele masz pieniędzy, tak żeby mieć z lokaty dochód to 100 000 złotych trzeba mieć minimum.

kysy

kysy

Praktyk

• Użytkownik
  • 151 postów

A mi udało się ostatnio wyhaczyć lokatę bankową na 50 tys zł oprocentowaną na 3,5% w skali roku. Przy obecnych niskich stopach procentowych i perspektywie ich dalszej obniżki to całkiem dobry wynik.

W maricu założenie 3% lokaty będzie sukcesem - zobaczycie :) Odsyłam jeszcze do tego wątku: http://www.forum-kre...psza-44427.html tam ludziki dyskutują o lokatach bankowych, czasami komuś udaje się wyłowić coś korzystnego.

NeoHos

NeoHos

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 24 postów
  • Zainteresowania:Programowanie, WebDesign, Grafika Komputerowa, Muzyka Elektroniczna, Rozwój Osobisty

Najwyżej oprocentowane są oczywiście krótkoterminowe lokaty powitalne - tylko dla nowych klientów. Niestety posiadają też często niską górną granice dla kwoty do ulokowania. Tak więc dla bardziej majętnych klientów ta opcja jest nie satysfakcjonująca.

Dla lokat bez haczyków teraz na topie są lokaty od Idea Bank, Getin Online i Bank Smart. 

W przypadku Idea bardzo często można zaobserwować wymianę ofert więc żeby wyhaczyć perełkę trzeba być na bieżąco. Na prowadzonym prze ze mnie blogu firmowym dla neoBANKU publikuje każdą zaobserwowaną zmianę na polskim rynku depozytów.

neoBANK - Wielkopolski Bank Spółdzielczy. Na prowadzonym prze ze mnie blogu firmowym znajdziesz najkorzystniejsze lokaty. Pozdrawiam

virtualna

virtualna

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 7 postów

Zgadzam się z przedmówcą - Idea Bank ma bardzo fajne lokaty, na fajnych warunkach, wysoko oprocentowane. Tutaj można sobie zerknąć i przejrzeć całą ich ofertę, jeśli chodzi o ten konkretny produkt finansowy: https://www.ideabank...lokat-bankowych. Fajna jest na pewno lokata strukturyzowana RIO, jednak tam trzeba dysponować kwotą minimum 10.000 zł. Ale jeśli ktoś ma, to jak najbardziej ;). Ja zastanawiam się na lokatą HAPPY - 4% w skali roku, nie trzeba kupować dodatkowo żadnych innych produktów bankowych, no i przy okazji można tę lokatę założyć on-line, także szybko i wygodnie. Jest to jednak oferta dla nowych klientów banku. 

Darus

Darus

Praktyk

• Użytkownik
  • 115 postów

Jakiś czas temu też zastanawiałem się gdzie założyć lokatę. Musze przyznać że nie było to takie proste a to dlatego że na naszym rynku jest cała masa takich ofert i nie łatwo się zdecydować. Ja osobiście polecam zajrzeć na stronę https://www.santande...-premium,6.html Gdzie jak dla mnie były przedstawione najlepsze warunki. Wiadomo że ten bank jest na samym szczycie jeśli chodzi o nasz rynek w Polsce. A co Wy o tym sądzicie ?

Qusa

Qusa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 7 postów

Najlepiej w tym banku, w którym ma się konto :zeby:

GreenDartM

GreenDartM

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów

Najwięcej dobrze oprocentowanych lokat pojawia się już od dawna w Idea Banku. Ale trzeba się liczyć, że i tak obecnie to mowa o oprocentowaniu poniżej 3 procent. Nie wspominam tutaj o lokatach dla nowych klientów oprocentowanych na 4 proc., które są w Idea Banku, Aliorze czy Nest Banku.

http://greendart.media/

Użytkownik GreenDartM edytował ten post 25 January 2017 - 16:38

tammam

tammam

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 11 postów

Dla nowych to Happy ma do 4%, jeżeli dobrze pamiętam. Niestety nie załapałam się, bo mam tam jakiś czas już konto firmowe. Ale od czasu do czasu korzystam, aktualnie kończy mi się powoli Cloud i zastanawiam się na jaką przerzucić co wezmę.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Hedonia

Hedonia

Stażysta

• Użytkownik
  • 98 postów

Witam

Ulubionego banku nie mam, ale podam Ci stronę dzięki której podjęcie decyzji będzie znacznie łatwiejsze. Zajrzyj na stronę http://www.inwestuj-online.pl/ W przypadku lokaty na pewno trzeba zwrócić uwagę na oprocentowanie. Od niego w dużym stopniu zależy to, ile dzięki niej zarobimy. W przypadku wielu lokata oprocentowanie nie przekracza obecnie trzech procent i takie lokaty znajdują się w ofercie wielu banków. Poza tym zastanawiając się nad tym, jaka byłaby najlepsza lokata, trzeba wziąć pod uwagę czas jej trwania. To bardzo istotna sprawa. Kiedy posiada się odpowiednie rezerwy finansowe, nie ma to aż tak dużego znaczenia.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych