Skocz do zawartości

Zdjęcie

Alior Sync - Czy Warto?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

paintera

paintera

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 10 postów
Witam
Jest tutaj ktoś kto posiada konto w alior syncu?
Warto tam założyć konto?
Pozdrawiam
Najlepsze Kredyty forum - zapraszam serdecznie!

Bot Name

Bot Name
  • Advert

tediboyz

tediboyz

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 588 postów
Ja posiadam konto w Syncu - skusiłem się z powodu CashBacku za płatności kartą i z wykorzystaniem opcji "Płacę z AliorSync" w Internecie. Niestety zgodnie z ostatnią wiadomością przekazaną przez bank od 1 stycznia 2013 r. CashBack będzie dostępny wyłącznie dla klientów banku, którzy spełnią jeden z poniższych warunków:

- przelewają na konto w Syncu pensję/stypendium itd,
- utrzymują na koncie średnie saldo 1500 zł,
- posiadają inne produkty sync na określoną kwotę (chodziło bodajże o kredyt)

Poza CashBackiem niewątpliwą zaletą Sync jest 10 darmowych przelewów ekspresowych w miesiącu. Kolejną zaletą jest też darmowa karta debetowa do konta (MasterCard Debit PayPass).
Generalnie oceniając bank niczym specjalnym się nie wyróżnia, a czasami wręcz wydaje się, że wykorzystuje on archaiczne rozwiązania (dotyczy to przede wszystkim robienie przelewu gdzie musimy zrobić "miliard" kliknięć i wyborów).

Decyzję co do wyboru pozostawiam Tobie, jeśli kusi Cię CashBack to nowe warunki znasz, jeśli natomiast szukasz banku mobilnego, z darmową kartą (akceptowaną min. przez Google Play) to jest to bank dla Ciebie.

gardener

gardener

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów
Nie polecam, bo płacąc kartą przez internet nie zwracają 5% wydatków! Poza tym zaczynają ograniczać ofertę i stawiać warunki aby cash back był przyznawany.
zrzeczenie się spadku - co i jak? Zobacz i przekonaj się!

barteko22

barteko22

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów
Od stycznia trzeba będzie spełnić sporo dodatkowych warunków aby otrzymać cashback.
tmobile to obecnie najlepsza sieć komórkowa w Polsce.

Fajka

Fajka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 16 postów

Od stycznia trzeba będzie spełnić sporo dodatkowych warunków aby otrzymać cashback.

Kultura wyższej bankowości, nachapali się klientów i teraz będą ich golić.
Pytanie czy z gracją czy pod włos :icon_021:

Użytkownik Fajka edytował ten post 05 September 2014 - 15:45

kelevra

kelevra

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Zarabianie w Internecie za pomocą pozycjonowania :)

Jakie to warunki ?

banan

banan

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 10 postów
Ja zastanawiam się nad założeniem sobie konta w tym banku ale nic nie słyszałam o dodatkowych warunkach.. Jakie to sa?

pabloss

pabloss

Dyskutant

• Użytkownik
  • 329 postów
Warunki do Cashbacku, takie jak ktoś powyżej pisał, trzeba spełniac jeden warunek z tych trzech:
- przelewy na konto w Syncu z tytułu pensji/stypendium itd,
- utrzymanie na koncie średnie saldo 1500 zł,
- posiadanie innych produkty sync na określoną kwotę (chodziło bodajże o kredyt)

Ja korzystam z AS i na razie nie narzekam, według mnie ich oferta prezentuję się lepiej niż mBanku, może muszą jeszcze dopracować trochę rzeczy, gdyż ludzie się skarżą na błędy przy logowaniu czy w systemie transakcyjnym, ale jak na pierwsze kilka miesięcy działania moim zdaniem nie jest źle.

Użytkownik pabloss edytował ten post 27 January 2013 - 21:08

shejk

shejk

Praktyk

• Użytkownik
  • 108 postów
Kiedyś warto teraz już nie warto. Zmieniły się zasady gry.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Zdrowy miód manuka z NZ

Użytkownik shejk edytował ten post 13 February 2013 - 10:12

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów
shejk, sygnaturkę ustawia się w profilu, nie w postach.

MMR

MMR

Znawca

• Użytkownik
  • 355 postów
  • Zainteresowania:e-commerce, programy partnerskie, marketing wielopoziomowy
A moim zdaniem mimo tych warunków, które dotyczą refbacku i tak cały czas warto i na pewno cały czas konto w Alior Sync jest lepsze od konta w mBanku. Małe porównanie tutaj -> http://darmowekonto.eu/

Ja zamieniłem konto w mbanku, które też ....nachapało się klientów i zaczeło golić, ale pod włos :/
Co chwile nowe opłaty i warunki. W Syncu warunki dotyczą tylko refbacku, a pozostałe "zera" pozostają bez zmian. Dlatego jeżeli zależy komuś na koncie zupełnie bez opłat, bo na przykład nie ma żadnych wpływów albo znikome to konto w Syncu jest idealne. Poza tym jak ktoś nie ma wpływów to i tak nie robi zakupów przez internet, więc po co niby mu ten cashback?

Ale wiadomo, każdy może mieć swoje zdanie, moje jest takie jak napisałem :)

jamik

jamik

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 508 postów
Ostatnio chyba na wp byl artykul o tym, ze cashbackiem interesuje sie nasz kochany US. Bank traktuje to jako bonus dla klienta, a urzad skarbowy twierdzi, ze to dodatkowy przychod i podlega opodatkowaniu. Teraz wszyscy czekaja co na to MF.
Znajac obecna polityke rzadu, pewnie pojdzie nam po kieszeni za cashback i szybko sie skoncza te wszystkie "akcje" bankow...

http://podatki.wp.pl/

Użytkownik jamik edytował ten post 06 February 2013 - 10:38

20$2Surf WYPŁATY $4334,30: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 Było fajnie...
Wypłacalne PTC: Clixsense

Nowość: http://mini-surf.com...ion.php?r=jamik

justynakos

justynakos

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów
Posiadam i jak najbardziej polecam ! :)

przemek2909

przemek2909

Nowicjusz

• Zbanowany
  • 1 postów

Pewnie, że warto, to najlepsza oferta jaką wideziałem do tej pory :)

Użytkownik Thanatos edytował ten post 12 September 2014 - 18:09
wycięto spam

kysy

kysy

Stażysta

• Użytkownik
  • 99 postów

Oni tam chyba wprowadzili jakiś czas temu opłaty za prowadzenie rachunków bankowych z tego co pamiętam.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

deezy

deezy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów

Raczej nie ale cashback wrócił o ile się nie mylę to max 300zł rocznie za zakupy kartą i przez internet także spoko.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych