Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak Powiększyć Statystyki Wejść Na Stronę?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

filipq

filipq

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów
Witam
Proszę o odpowiedź, o polecenie jakiegoś serwisu, który pomoże mi zwiększyć statystyki wejść na moją stronę.
Pozdrawiam

Użytkownik filipq edytował ten post 12 November 2012 - 13:54

Bot Name

Bot Name
  • Advert

adrianos

adrianos

Znawca

• Użytkownik
  • 499 postów
http://autohits.dk/

lament

lament

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 21 postów
Możesz wykorzystać którykolwiek z autosurfów. Chociaż do końca nie wiem jaki efekt chciałbyś tym osiągnąć.

L4 - strony www - pozycjonowanie - social media - oprogramowanie dla agencji marketingowych

pampers

pampers

Adnox.pl

• Root Admin
  • 201 postów

Witam
Proszę o odpowiedź, o polecenie jakiegoś serwisu, który pomoże mi zwiększyć statystyki wejść na moją stronę.
Pozdrawiam

Zapraszam do siebie, napisz PM albo na @ z opisem co dokładnie chciałbyś osiągnąć.
Betatester systemu MorphOS. W wolnej chwili możesz założyć darmowe forum.

Sleeppy

Sleeppy

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 600 postów
  • GG:5270511

Witam
Pozdrawiam

Za darmo polecam autosurfy polskie i zagraniczne: http://autosurf.wasza-reklama.pl

Za drobne reklame za pośrednictwem serwisów z http://NETTRA.pl

shejk

shejk

Stażysta

• Użytkownik
  • 90 postów
Podobno mailing daje dobre rezultaty. Gdy jest odpowiednio stargetowany to strona przyjmuje spory ruch.

lament

lament

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 21 postów

Podobno mailing daje dobre rezultaty. Gdy jest odpowiednio stargetowany to strona przyjmuje spory ruch.

Tylko skąd brać dobre listy?

L4 - strony www - pozycjonowanie - social media - oprogramowanie dla agencji marketingowych

brutusik

brutusik

Dyskutant

• Użytkownik
  • 271 postów
Tworzyć samemu ;)

lobbysta

lobbysta

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 8 postów

Tylko skąd brać dobre listy?

sama poszukuje firmy, ktora przedaje wartosciowe listy mailingowe
jakies propozycje???

shejk

shejk

Stażysta

• Użytkownik
  • 90 postów
Jedyne co mi przychodzi do głowy to wykorzystać potencjał FB

_______________________________________________________________________________________________________________

Jezioro Białe w Okunince

steve

steve

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów
FB dobra reklama z tym że trzeba mieć sporo znajomych ;P

trak

trak

Początkujący

• Użytkownik
  • 35 postów

jakies propozycje???

Dobrą listę można stworzyć tylko i wyłącznie samemu. Tylko tak można zdobyć zaangażowanych użytkowników. Listy sprzedawane w sieci to zazwyczaj maile zdobyte za pomocą automatów skanujących strony. I nie masz zgody na wysyłkę mailingów, więc najpierw musisz ją zdobyć. Niestety wiąże się to z wysyłaniem spamu, z zapytaniem o przesłanie oferty.
Lepiej stworzyć stronę o tematyce która nas interesuje i pozwolić użytkownikom się zapisać samodzielnie. Dzięki temu wiemy że interesują się tematem i móżliwe że coś na nich zarobimy.
Tarnowskie Góry Informacje z miasta, firmy, wydarzenia.
Kalkulator zużycia paliwa - kotroluj spalanie Twojego samochodu.

Kowalewski47

Kowalewski47

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 13 postów
Hmm potwierdzam słowa wyżej. Ja ciężko pracowałem na zrobienie pożądnej listy katalogów i precelków, ale to zdecydowanie skutkuje.

zila

zila

Początkujący

• Użytkownik
  • 31 postów
Tylko, trzeba dodać, że aby posiadać własną listę, strona www musi być reklamowana, bez tego nie będzie wejść co = z brakiem zapisów na listę.

Zarabiaj-z-Nami.pl - tylko sprawdzone wypłacalne programy

greatjob

greatjob

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów

jakies propozycje???

Najskuteczniejsze są listy mailingowe, które samemu się stworzyło. Jeśli ktoś zapisał się na Twoją listę, to na pewno nie zrobił tego przypadkiem. Wniosek: będzie bardziej zainteresowany tym, co mu wyślesz. Jesli listę kupisz, to mniej ludzi otworzy Twojego maila i przez to skuteczność będzie słaba.

fimarek76

fimarek76

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów
a ja robilem inaczej i sie udalo. ale tak tez mozna... i dodatkowo promowalem swoja strone w gazetach i telewizji... troche kosztow ponioslem..

Poemat2014

Poemat2014

Stażysta

• Użytkownik
  • 63 postów

Jest o tym napisane dużo na forach nie tylko tutaj.

Mateusz432

Mateusz432

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 20 postów

Najlepiej pozycjonować tak żeby być w top10 na popularne hasła. W zasadzie to znam jeden sposób. Wchodzisz na Adwords, sprawdzasz ile jest wyświetleń nadaną frazę, dajmy na to średnio na miesiąc jest 3 000. To teraz szukasz frazy, która nie ma 1 000 000 wynkików, botaką da się łatwo spozycjonować i msz dzięki temu ruch około 1 000 na miesiąc jeśli jesteś w top 10 na frazę.

Hedonia

Hedonia

Początkujący

• Użytkownik
  • 29 postów

Sposobów masz tak na prawdę wiele. Większość osób poleci Ci na pewno pozycjonowanie. Ja jednak uważam, że nie należy ograniczać się tylko do pozycjonowania i należy próbować różnych sposobów dotarcia do klienta. Ja np. nie tak dawno zaczęłam inwestować w direct mail, który wykonuje mi ta firma http://www.directchannel.pl/oferta/ i już widzę różnicę w swoich zyskach, bo niektórzy moi klienci częściej zaczęli robić zakupy w moim sklepie. Mam też nadzieje, że te zarobki będą rosły z miesiąca na miesiąc.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Darus

Darus

Stażysta

• Użytkownik
  • 52 postów

No to wydaje mi się że tutaj przede wszystkim podstawą jest dobra promocja np w tym przypadku naszego sklepu internetowego. Tylko jakie kroki należy podjąć? Odpowiedź na to pytanie jak i wiele innych znajdziemy już na http://performance36...ci-afiliacyjne/ Jak dla mnie jest to najlepszy blog dotyczący marketingu internetowego jaki kiedykolwiek powstał. Często tam zaglądam i co chwilę znajduję co raz to nowsze informacje dotyczące np reklamy.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych