Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zarabianie Na Wypełnianiu Ankiet?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

karln

karln

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów

Napisaliście to, że na tym wypełnianiu ankiet nie da się zarobić więcej niż kilkadziesiąt złotych. No i prawda, ale jak się połączy kilkanaście już teraz takich serwisów w Polsce jest. Czyli zapisuje się na każdy z nich i się jedzie. Dodatko, wiadomym jest, że każdy z nich jest przybudówką jakiejś firmy zajmującej się badaniami, sondażami, trzeba tylko sprawdzić co do kogo należy. I albo same te strony zapraszają, żeby jeszcze coś podziałać w zakresie badań, albo samemu można się do takiej firmy odezwać. Jak tam wyżej był przykład portalu płatne ankiety, to nikt chyba nie dopisał, że on jest własnie tego rodzaju, czyli można łączyć różne zlecenia. Można być ankieterm, a nie tylko ankietowanym, tajemniczym klientem, ankieterm telefonicznym (wcale nie dzwoni się przez telefon, tylko przez Internet, oprogramowanie dostarcza zleceniodawca), czasem nawet coś z marketingu w innej agencji mi zlecali, ale tyle ich było, że już nie pamiętam. Najważniejsze jest to: praca przez Internet jest coraz popularniejsza i mimo że to jest szczyt marzeń to wielu ludziom odpowiada, zwłaszcza jak równocześnie studiują albo ciągną tzw. parttimy.

tammam

tammam

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 11 postów

Pytanie ile na tym wyciągniesz.

karln

karln

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów

Pytanie ile na tym wyciągniesz.

Możesz sobie wygooglać, są blogi, w których są sprawozdania, to może być nawet kilkaset złotych miesięcznie.

rozanne

rozanne

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów

Te uzupełnianie ankiet wcale nie przynosi realnego zysku. Moim zdaniem to strata czasu. 

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 257 postów

Masz rację, samo wypełnienie ankiet być może faktycznie nie jest zbyt dochodowe, ale np. korzystanie z programów partnerskich, należących do paneli ankietowych, jest już trochę bardziej opłacalne:

Przykładowy mój dowód wypłaty z panelu ankietowego ImasOnline <<-- Zarobek gównie z programu partnerskiego.

Ale i bez programu partnerskiego, da się coś zarobić.

Przykładowy mój dowód wypłaty z panelu ankietowego Epanel <<-- zarobek za wypełnianie ankiet (ten program akurat nie oferuje programu partnerskiego, więc zysk tylko z ankiet).

Jak widać na powyższych przykładach, jest to zysk jak najbardziej realny.

Użytkownik Milten edytował ten post 04 May 2017 - 14:57

Neobux <<- PTC / Bux -  płaci od 2008 roku w trybie instant (błyskawicznie) - wypłaty na konto PayPal, Payza od 2 $ 
ClixSense <<- Płatne oglądanie reklam - program płaci od 2007 roku l Najlepsze konto bankowe <<- Produkty finansowe.

mantra

mantra

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów

Jak chce się trochę dorobić do pensji, bo nie ukrywajmy to nie są duże pieniądze to trzeba zapisać się na kilkanaście portali, warto poczytać o cliksense głównie tam klika się reklamy http://zarabianieprz...dla-nowicjuszy/ ale tez jakiś dodatkowy grosz wpadnie  ;)

star4x5

star4x5

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów

Ja zazwyczaj kilka ankiet wypełniłem i podziękowałem za takie groszowe sprawy :/

galik1

galik1

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 7 postów

Nigdy nie dorabiałem w ten sposób, bo wydawało mi się to tylko stratą czasu. Nie wiem czy faktycznie tak jest, ale jakoś wydają mi się to za łatwe pieniądze. A dla kilku groszy chyba nie warto się nawet za to zabierać. Moi znajomi się w to bawili, ale też nie dorobili się majątku. Może po prostu nie mieliśmy szczęścia? A może faktycznie to tak słabo wygląda?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych