Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zarabianie Na Wypełnianiu Ankiet?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

rocks

rocks

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów
Witam
Co sądzicie o zarabianiu na wypełnianiu ankiet? Czy ktoś z Was wie coś na ten temat?
Pozdrawiam

kuleczka

kuleczka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów
Próbowałem, nawet w serwisach w USA. Zarobek niski jak wynagrodzenie nauczyciela :D

staryniedzwiedz

staryniedzwiedz

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów
Jeżeli odpowiednio do tego podejdziemy - da się zrobić z tego fajne dodatkowe pieniązki. Chodzi o to aby podejść z innej strony niż wszyscy. Podpowiem - nie chodzi o ankiety a o telefony ;-).
Ciężkapraca.pl - metody zarabiania w iternecie bez wkładu finansowego. Zapraszam.

doktor

doktor

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów
Na lokatach też można przecież zarabiać niezłe pieniądze :)

mariakow12

mariakow12

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów
racja ehehe :) tylko ze lokata musi jakis czas sie utrzymywac bo inaczej nic sie praktycznie nie zarobi... :)

mariasz12

mariasz12

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów

racja ehehe :)/> tylko ze lokata musi jakis czas sie utrzymywac bo inaczej nic sie praktycznie nie zarobi... :)/>

hrhr to fakt... jest wiele sposobow na zarabianie...

Edward

Edward

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 11 postów
  • Zainteresowania:Capoeira, internet, zdjęcia, marketing
Ciężko nawet na piwo zarobić kiedyś próbowałem ale często mieli już info z mojej grupy wiekowej albo z danego regionu.

marzenkakpcz

marzenkakpcz

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów
Zarabianie przez wypełnianie ankiet jest bardzo pracochłonne i nie przynosi dużych zysków. Musiałabyś pracować na kilku stronach.

Kowalewski47

Kowalewski47

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 13 postów
na ankietach... hmmm zbierają dane a później i tak kasy brak:(( na kilku stronach próbowałem...

JCDenton

JCDenton

Początkujący

• Użytkownik
  • 69 postów
W ciąhu nicałych dwóch lat zarobiłem kilkaset złotych (dokładnie niestety nie policzyłem). Z całą pewnością więcej niż 200 zł a mniej niż 500 zł. Kilka stron umożliwia jednorazowy zarobek za rejestrację poleconego z reflinka lub przez zaproszenie wysłane na e-mail (np marketagent.com) Temat opisuję na wymoderowano spam . Ogólnie naharować się trzeba ale coś tam uciułać też można. Jak ktoś za bardzo nie wie jak pozyskiwać sieć klikaczy to będzie lepsze wyjście.

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów
JCDenton - 2/6
spam na forum
11.06.2013

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 257 postów
Widzę, że ktoś odświeżył stary wątek o ankietach. Jeśli chodzi o zarabianie na wypełnianiu ankiet to bawię się w MarketAgent oraz MyPay. Na jakieś wielkie pieniądze nie ma co liczyć w tych programach, ale na przysłowiowe "piwo", a nawet na całą zgrzewkę tego piwa, można spokojnie zarobić. Z tych dwóch programów, które wymieniłem wyżej, zdecydowanie bardziej podoba mi się Market Agent, chociaż MyPay tez ma swoich zwolenników :)

Użytkownik Klik edytował ten post 12 June 2013 - 16:09

Neobux <<- PTC / Bux -  płaci od 2008 roku w trybie instant (błyskawicznie) - wypłaty na konto PayPal, Payza od 2 $ 
ClixSense <<- Płatne oglądanie reklam - program płaci od 2007 roku l Najlepsze konto bankowe <<- Produkty finansowe.

JCDenton

JCDenton

Początkujący

• Użytkownik
  • 69 postów

Widzę, że ktoś odświeżył stary wątek o ankietach. Jeśli chodzi o zarabianie na wypełnianiu ankiet to bawię się w MarketAgent oraz MyPay. Na jakieś wielkie pieniądze nie ma co liczyć w tych programach, ale na przysłowiowe "piwo", a nawet na całą zgrzewkę tego piwa, można spokojnie zarobić. Z tych dwóch programów, które wymieniłem wyżej, zdecydowanie bardziej podoba mi się Market Agent, chociaż MyPay tez ma swoich zwolenników :)/>

Mi tam mypay nie przypadł do gustu

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 257 postów

Mi tam mypay nie przypadł do gustu

Mi też MyPay nie przypadł do gustu, ale zapisałem się kiedyś z ciekawości i tak już zostało, wole MarketAgent, tak jak napisałem, wyżej.
Neobux <<- PTC / Bux -  płaci od 2008 roku w trybie instant (błyskawicznie) - wypłaty na konto PayPal, Payza od 2 $ 
ClixSense <<- Płatne oglądanie reklam - program płaci od 2007 roku l Najlepsze konto bankowe <<- Produkty finansowe.

maras1970

maras1970

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 22 postów
na wypełnianiu ankiet trzeba mieć dużo cierpliwości, troszkę zgłebiam ten temat:)
www.zarobiszdorobisz.pl , www.kreatorzdrowia.vivetia.com/ zapraszam:)

Tobi

Tobi

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 14 postów
Jakie serwisy z wypelnialem ankiet mozecie teraz polecic?

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 257 postów

Jakie serwisy z wypelnialem ankiet mozecie teraz polecic?

Ja poleciłbym MarketAgent. Pierwsze 2 Euro można wypłacić już po otrzymaniu i wypełnieniu pierwszej ankiety. Minusem jest dosyć mala ilość otrzymywanych ankiet (Zaproszenie do udziału w ankietach odbywa się przez system losowy, który wybiera liczbę użytkowników zgodną z zapotrzebowaniem (np. Mężczyzna z miejscem zamieszkania w Warszawie, itp.). Kryteria te sprawiają, że czasami zaproszenia do udziału w ankietach wysyłane są bardzo często, a czasem okresy pomiędzy ankietami są dość długie.} Fajny jest natomiast zarobek z poleconych: Za polecenie nowego użytkownika, który zarejestruje się w serwisie przez Twój baner/link Marketagent przeleje na Twoje konto 1 €. Warunkiem przelewu jest rejestracja i udział nowego respondenta w przynajmniej jednej ankiecie.
Firma jest rzetelna, działa od 2001 roku, realizuje badania internetowe dla takich takich firm jak Coca-Cola, OBI, Nestlé, T-Mobile, L'Oreal, Unilever, Ikea, Bayer, Generali, austriackiego Post AG, A1 Telekom lub Samsung. Wypłaty realizowane są praktycznie w dzień zlecenia, strona przetłumaczona jest na 15 języków.

Użytkownik Klik edytował ten post 21 June 2013 - 03:34

crissu90

crissu90

Początkujący

• Użytkownik
  • 101 postów
hej, ja wypelniam ankiety od jakiegos czasu i jestem zadowolony, co miesiac mam 4 doładowania do tel, przelewy na 150-250zł, bony upominkowe do sklepów, nie wiem dlaczego niektorzy narzekaja, moze zle wypelniacie ankiety :P

:)

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 257 postów

hej, ja wypelniam ankiety od jakiegos czasu i jestem zadowolony, co miesiac mam 4 doładowania do tel, przelewy na 150-250zł, bony upominkowe do sklepów, nie wiem dlaczego niektorzy narzekaja, moze zle wypelniacie ankiety :P/>

A w jakiej to firmie, płacącej za wypełnianie ankiet jest tak wspaniale ? :)

kusmider

kusmider

Rekin forum

• Użytkownik
  • 716 postów
Albo w jakim kraju żyje respondent? ;)

LANDOFBITCOIN- Centrum pozyskiwania darmowej kryptowaluty BTC :)  |||  Klasyka GetPaid - CLIXSENSE  |||  MXWORLD - coś bardziej dla ryzykantów ||| Packbarre - rzetelny surf, swoisty Neobux pośród surfbarów |||

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych