Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dochody Pasywne Sposobem Na Wolność Finansową

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

Piotr1987

Piotr1987

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów
Witajcie,

Czytając kilkanaście tematow na zarabianie dodatkowe w internecie, postanowilem przedstawić klika z nich w formie 'pigulki':

1) Familo.com / familo.pl

Projekt Całkowicie polski, polska inicjatywa mająca na celu umożliwienie dokonywania zakupow tańszym i wygodniejszym kosztem, z darmową dostawa do domu kurierem.
Cechy głowne:
-bezplatna rejestracja
-rejestracja do nieczego nie zobowiązuje a daje możliwośc koszystania darmowego z programu
-oferta produktów :
-spożywcze pierwszej potrzeby
-chemia osobista
-chemia gospodarcza
-AGD/RTV
-uslugi dla firm i nie tylko
-produkty tansze do 30% niz w standardowych marketach
-Możliwość zapraszania znajomych do programu calelm różnych gratyfikacji
-mozliwosc zarejestrowania swojej firmy jako konto drugie
-dozwolone jedno konto identyfikowane po nr PESEL
-Minimalny zakup na kwotę 50 zł
-zakup na kwotę 150 zl -> darmowy kurier
Możliwości zarobkowe?:
-dla biernych:
-nie robiac nic dodatkowego poza zakupami, bez naszej pracy osoby rejestrowane przez uczestnikow 'wcześniejszych' lądują pod każdym z nas pokolei zapelniając cała matrycę, dzięki temu z każdej takiej osoby mamy profit (1 poziom - 3% z dokonanych zakupów. 2 i 3 poziom 2 % z dokonanych zakupow)
-jeżeli zarejestrujemy minimum 6 osob, otwiera sie kolejne 6 poziomów prowizyjnych ( z każdego 1% z dokananych zakupów)
w sumie mając 9 poziomów aktywnych minimalny zarobek wyniesie ok 44 000 zł !!!
Czego chcieć więcej?

2) L-y-o-n-e-s-s:
Powstal w 2003 roku w Austri, założyciel Hubert Friedl.
Program wspólnoty zakupowej oparty na zasadach znanego PayBacku, czyli kupując rejestrujemy zakup kartą CashBack i dostajemy żywą gotowkę na swoje prywatne konto bankowe (nie jakies punkty, kwiatki czy inne duperele) . Każdy zakup zarejestrowany darmową kartą pozwala na odsyskanie od 2 do 20% wydanych pieniędzy w danym sklepie.
Program dosyć skomplikowany, ale poniżej link do filmiku w którym wszytsko jest objaśnione w sposob nawet prosty:
http://www.lyoness.net/pl/video/

3) Banners Broker - opowiem następnym razem :)

Jestem do waszej dyspozycji w razie pytań pod adresem mailowym:

[email protected]

Odpowiem na wszytskie pytania i każdego z osobne poprowadzę ku wolności finansowej, tak jak ktoś poprowadzil kiedys mnie:)
Zachęcam do kontaktu, przecież to nic nie kosztuje, programy zupelnie darmowe poparte moim chociażby doświadczeniem.

Pozdrawiam

Piotrek

Bot Name

Bot Name
  • Advert

fux20

fux20

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów
Polecam Familo, bardzo ciekawa propozycja. W łatwy sposób można zarobić naprawde konkretne pieniądze. Zachęcam do rejestracji, im szybciej to zrobisz tym masz szansę na większy zarobek:).

kochanowicz

kochanowicz

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów
Hmm, nie dziękuję...

kusmider

kusmider

Rekin forum

• Użytkownik
  • 716 postów
Dzięjkujesz za możliwość rejestracji w Familo? :)

LANDOFBITCOIN- Centrum pozyskiwania darmowej kryptowaluty BTC :)  |||  Klasyka GetPaid - CLIXSENSE  |||  MXWORLD - coś bardziej dla ryzykantów ||| Packbarre - rzetelny surf, swoisty Neobux pośród surfbarów |||

wwozniak

wwozniak

Początkujący

• Użytkownik
  • 37 postów
  • GG:1979783
  • Zainteresowania:Zarabianie w Internecie
POlecam też Familo, jestem w nim od początku, od czerwca tego roku. Zapraszam do współpracy!Dołączona grafika/>

zbigniewmalec

zbigniewmalec

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 21 postów
tak, Familo ma niezły program partnerski ale najlepiej połączyć uczestnictwo w Familo z kilkoma dobrymi programami z rynku amerykańskiego.
Sprawdzona Metoda Zarabiania -> AllInOne System

Piotr1987

Piotr1987

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów
Witajcie :)/>/>/> jak mówiłem wcześniej o Banners Broker później, dziś nastała ta chwila.

Długo przekonywałem się do BB, Kanadyjskiej firmy, która z MLM w zasadzie nie ma nic wspólnego.
Zarejestrowałem się pół roku temu za namową kolegi, i tak zostało.
Zmaina nastąpiła po tym jak zacząłem na przeróżnych portalach dostrzegać sporo ogłoszeń ludzi w BB działających, pomyślałem "az tak stało się to popularne i opłacalne"?
Zacząłem szukać więcej info co się z czym je w tym Banners Broker i powiem wam że rewelacja :)/>/>/>

Polega to na tym, że kupujemy od BB powierzchnie reklamowe i ich wyświetlenia i sprzedajemy za pośrednictwem firmy drożej, np kupujemy za 100 $ powierzchnie reklamową, Banners Broker nią handluje, "wypozycza" za nas, i po 4 tygodniach ze 100$ mamy 200$ - to jest deal!!!

Polecam Youtube'a do zgłębienia wiedzy o Banners Broker.

Firma wchodzi na rynek, potencjał ma ogromny.

Nie trzeba nikogo zapraszać, samemu można w tym działać i mieć sporo korzyści.

Pozdrawiam

Użytkownik strusp edytował ten post 15 February 2013 - 07:03

luidor

luidor

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 13 postów
A przypadkiem ostatnio o BannersBroker nie było głośno w związku z poślizgami w płatnościach. Przeglądałem ich stronę ale trochę to zagmatwane zarabianie.

greatjob

greatjob

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów
A czy to familo to jest taki MLM? Nie żebym miał coś do MLMów (uważam, że są OK) :) Bo jeśli jest tak, jak napisał ktoś powyżej (im szybciej się zarejestrujesz, tym więcej zarobisz), to może jest to po prostu piramida? Czy można w tym zarobić więcej niż osoby zarejestrowane wcześniej?

wwozniak

wwozniak

Początkujący

• Użytkownik
  • 37 postów
  • GG:1979783
  • Zainteresowania:Zarabianie w Internecie
Oczywiście,że możesz zarobić więcej niż osoby zarejestrowane wcześniej. Wszystko zależy od tego ile osób zaprosisz do tego programu.Poczytaj sobie na temat FAMILO na mojej stronie. :icon_surprised:/>

sofi

sofi

Dyskutant

• Użytkownik
  • 336 postów

Odkopuję temat, bo warto.

Aktualnie Familo bardzo się zmieniło na dobre, zwiększył się ruch dzięki programowi liniowemu.

Już niedługo ma być wprowadzony bardzo atrakcyjny produkt.

Jak ktos jest zainteresowany kupowaniem tanio to może poczytać w mojej stopce.

prosperita

prosperita

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 7 postów
  • Zainteresowania:e-commerce, zarabianie w internecie

Ja zapisałem się do Lyoness jakieś trzy lata temu, ale widzę, że program nie rozwija się tak jak przedstawili to moi sponsorzy. Myślę, że Familo może być lepszym rozwiązaniem na naszym rynku. Jeżeli ktoś chciałby rozwijać biznes w internecie, a nie posiada niezbędnych do tego narzędzi takich jak hosting, autoresponder, czy generator stron przechwytujących powinien zainteresować się All In One Profits, w którym nie tylko otrzymasz to wszystko, ale również możesz zacząć zarabiać z ciekawym programem partnerskim.

Użytkownik strusp edytował ten post 07 May 2015 - 06:05
reflink

korab

korab

Dyskutant

• Użytkownik
  • 285 postów

Dochód pasywny można budować tez w programach typu 'mlm'  Odpowiednio wybrać i spokojnie zarabiać. Mam swoje 2 i jak na razie idą bardzo dobrze - www.zdrowiebiznesnalata.webnode.com   Tym bardziej że produkty unikatowe więc i łatwość budowy struktury.

Solidne zarabianie na lata od zaraz -  https://zarabianieodzaraz.pl.tl/

mrobert15

mrobert15

Początkujący

• Użytkownik
  • 25 postów
  • Zainteresowania:Interesuję się gospodarką, bankowością, ekonomią, polityką. Lubię podróże, pływanie, tenisa. Moje nowe hobby to strony internetowe i blogi finansowe.

Witajcie smile.gif/>/>/> jak mówiłem wcześniej o Banners Broker później, dziś nastała ta chwila.

Długo przekonywałem się do BB, Kanadyjskiej firmy, która z MLM w zasadzie nie ma nic wspólnego.
Zarejestrowałem się pół roku temu za namową kolegi, i tak zostało.
Zmaina nastąpiła po tym jak zacząłem na przeróżnych portalach dostrzegać sporo ogłoszeń ludzi w BB działających, pomyślałem "az tak stało się to popularne i opłacalne"?
Zacząłem szukać więcej info co się z czym je w tym Banners Broker i powiem wam że rewelacja smile.gif/>/>/>

Polega to na tym, że kupujemy od BB powierzchnie reklamowe i ich wyświetlenia i sprzedajemy za pośrednictwem firmy drożej, np kupujemy za 100 $ powierzchnie reklamową, Banners Broker nią handluje, "wypozycza" za nas, i po 4 tygodniach ze 100$ mamy 200$ - to jest deal!!!

Polecam Youtube'a do zgłębienia wiedzy o Banners Broker.

Firma wchodzi na rynek, potencjał ma ogromny.

Nie trzeba nikogo zapraszać, samemu można w tym działać i mieć sporo korzyści.

Pozdrawiam

Wygląda na klasyczną piramidę finansową ...Ostrożnie!

Witryna finansowa Kredyty Lokaty Konta. Informacje gospodarcze, oferty bankowe, np. pożyczki online, kredyty gotówkowe i hipoteczne, oferta dla firm, ubezpieczenia - np. ubezpieczenie OC oraz inne usługi finansowe. Można też założyć konto, lokaty bankowe albo konto oszczędnościowe. Dostępny ranking kredytów gotówkowych.

korab

korab

Dyskutant

• Użytkownik
  • 285 postów

Tu macie jedną z lepszych możliwości. Do tego nowy samochód praktycznie za darmo - http://bezkredytu.pl.tl/

Alexund

Alexund

Początkujący

• Użytkownik
  • 28 postów
  • Zainteresowania:Kajak, pływanie, zarabianie:)

Z tymi dochodami pasywnymi, to jest taki żarcik w necie,

że wszyscy o nich mówią, a nikt ich nie widział ;) 

Tak luźno nawiązując do wątku;)

---

Sprawdź jak zacząć kopanie kryptowalut BEZ własnej koparki.

Co nie znaczy, ze za darmo - bądźmy poważni. :)

korab

korab

Dyskutant

• Użytkownik
  • 285 postów

To wszystko realne, warunek wyszukanie odpowiednich firm.  Podpowiem gdzie co i jak, wystarczy się skontaktować przez jedną z moich stron. [ najlepiej tel. wtedy dokładnie wytłumaczę. Również dochody pasywne dla firm. ]

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Alexund

Alexund

Początkujący

• Użytkownik
  • 28 postów
  • Zainteresowania:Kajak, pływanie, zarabianie:)

To wszystko realne, warunek wyszukanie odpowiednich firm.  Podpowiem gdzie co i jak, wystarczy się skontaktować przez jedną z moich stron. [ najlepiej tel. wtedy dokładnie wytłumaczę. Również dochody pasywne dla firm. ]

Wiem, że realne:)

Sama działam w różnych tematach, aczkolwiek to chyba nie tylko kwestia znalezienia odpowiedniej firmy, ale i zasuwania, bo albo marketing

i budowanie sieci poleconych, albo spore wkłady własne, zeby to w ogóle miało sens.

A większość osób widzi to tak, ze się zapiszą, i samo wpadnie.

A samo nie wpada nic :) 

Zresztą Tobie nie musze tłumaczyć, dość często mijamy się na forach;)

---

Sprawdź jak zacząć kopanie kryptowalut BEZ własnej koparki.

Co nie znaczy, ze za darmo - bądźmy poważni. :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych