Skocz do zawartości

Zdjęcie

Openbank Czy Na Tym Da Się Zarobić???

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

jolantal

jolantal

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 12 postów
OpenBank ma charakter jak polski SKOK, ale to tylko dlatego, aby jego uczestnicy mogli go promować w ramach wzajemnego uczestnictwa (jak w klubie), bez wymaganych licencji.
W odróżnieniu od SKOK'u, tutaj uczestnikiem może być osoba prawna - nie tylko i wyłącznie fizyczna.

Klubem w tym momencie jest OpenEconomy, strony https (szyfrowane w bankowości internetowej) są dostępne dopiero po weryfikacji zgłoszenia chęci przystąpienia do banku właśnie przez darmowy udział, oraz autoryzacji jego posiadania przy próbie dostępu do bankowości internetowej.

Produkt ten można zamówić tylko ze stron http://www.17562.open-pre-launch.com (chcesz poznać szczegóły napisz do mnie).

Aby uzyskać informacje odnośnie banku - jakie ma produkty, jakie daje korzyści, jak poruszać się po jego stronach, oraz jak zakładać konta osobiste lub inwestycyjne, koniecznym jest posiadanie darmowego udziału banku.
więcej na stronie http://www.zdrowie.o...?s=page&ID=1390

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Fajka

Fajka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 16 postów

ale co to jest w ogóle OpenBank - gdzieś wyczytałem, że to jakiś on-line bank innego banku Santander i chyba tylko dostępny w Hiszpanii.

Użytkownik Fajka edytował ten post 05 September 2014 - 15:44

Androidekp

Androidekp

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów
  • Zainteresowania:Electronic Device
moim zdaniem zarabianie na przekierowaniu do banków ma jeden minus, ludzie zazwyczaj wolą zakładać konta bezpośrednio na stronie banku już się spotkałem kilka razy z tym że ktoś z moich znajomych np został przekierowany a mimo wszystko dla bezpieczeństwa wszedł bezpośrednio np w mbank chyba stosuje tego typu strategie że jak ktoś z twojej strony wejdzie do banku założy konto i coś tam wpłaci to mbank wypłaca z 50zł
Najtańsze części gsm oraz Akcesoria jak pokrowce czy folie na wyświetlacz

Kasyx

Kasyx

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 22 postów
Zgadzam się, sam też postępuję podobnie. Dlatego też nie bawię się w PP banków, tylko zapisałem się do Programu Profi Credit. Tu jest łatwiej, bo klienci wypełniają tylko formularz kontaktowy a na sam zakup decydują się później, po kontakcie z firmą, przy podpisaniu umowy. Opór klientów jest więc znacznie mniejszy, co w połączeniu z dobrymi prowizjami daje bardzo atrakcyjny sposób zarabiania.

Mój blog - zarabianie przez internet jest możliwe

CPM24.pl - zarabiaj na wyświetlaniu reklam

Onet - zarabiaj, gdy ktoś kliknie w newsy onet na Twojej stronie.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

adi1982

adi1982

Maniak

• Użytkownik
  • 1421 postów

Zgadzam się, sam też postępuję podobnie. Dlatego też nie bawię się w PP banków, tylko zapisałem się do Programu Profi Credit. Tu jest łatwiej, bo klienci wypełniają tylko formularz kontaktowy a na sam zakup decydują się później, po kontakcie z firmą, przy podpisaniu umowy. Opór klientów jest więc znacznie mniejszy, co w połączeniu z dobrymi prowizjami daje bardzo atrakcyjny sposób zarabiania.

Polecaj dalej złodziei z oprocentowaniem po 2000% :icon_twisted:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych