Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kilka Zródeł Dochodu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

jolantal

jolantal

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 12 postów
Projekt OpenEconomy to portal oferujący alternatywne rozwiązania budowy i pomnażania majątku zarówno przedsiębiorcom jak i pozostałym osobom, wykorzystując narzędzia finansowe, handlowe, reklamowe i logistyczne.

Naszym celem jest stworzenie jednej globalnej sieci ekonomicznej dla każdego, ze wszystkimi elementami standardowej przestrzeni ekonomicznej, oraz z dostępem do zysków z każdej przeprowadzanej transakcji z tak stworzonej sieci nawet tam, gdzie nie mamy podpisanej umowy partnerskiej lub o współpracę.

System OpenEconomy oferuje trzy podstawowe produkty. Są to narzędzia marketingowe w postaci modułów OpenBlog, OpenAdvert i OpenShop.

Rejestracja do systemu http://www.zdrowie.o...pl/rejestracja/

OpenAdvert jest pierwszym narzędziem dla ludzi, którzy z jakiegoś powodu nie chcą inwestować dużej kwoty pieniędzy, ale chcą mieć bardzo potężne narzędzie, które posłuży im do dwóch podstawowych celów - aby stworzyć znaczące źródło finansowania i budowania struktur handlowych. O tym dowiesz się w informacji video na temat organizacji Rynku.

OpenBlog to moduł informacyjny do którego dostęp jest płatny poprzez wykupienie subdomeny w cenie 34,50 raz na 10 lat

OpenShop to moduł który wprowadza wolny rynek w świat Network Marketingu i umożliwia każdemu z jego uczestników sprzedaż swoich produktów i usług, wykorzystując zbudowaną sieć odbiorców, przez co staje się wierzchołkiem każdej struktury, a zarazem firmą macierzystą w przypadku gdyby ten moduł chciał wykorzystać w systemie rozliczania prowizji wielopoziomowo.

Następnymi modułami projektu OpenEconomy są OpenAurum, jako system sieciowego oszczędzania w złocie oraz system rozliczania płatności kartami płatniczymi nawet w tych miejscach, gdzie nie mamy podpisanych żadnych umów partnerskich czy o współpracę. Taki system zwrotu płatności za zakupy własne, poprzez używanie karty płatniczej naszego własnego banku, pozwoli Ci osiągać dochody z każdej operacji wykonanej w terminalu płatniczym na całym świecie, a prowizja w ten sposób naliczana będzie aż z 18-tu poziomów. I niezależnie czy zrobisz zakupy żywności czy opłacisz czynsz za mieszkanie, zatankujesz paliwo, czy zamówisz leki w aptece, a nawet czy zrobisz zamówienie na własny produkt w systemie marketingowym z którym może aktualnie współpracujesz - z każdej takiej transakcji dostaniesz zwrot za uczestnictwo w naszym projekcie.

Kolejny produkt to OpenBank ,gdzie zarejestrowany użytkownik systemu OpenEconomy dostaje darmowe udziały-prawo do prowizji) i możliwośc korzystania z produktów Banku.

Jest jeszcze OpenRentier-produkt limitowany obecnie dostępny , gdzie stajesz się twórcą własnej renty udziałowej na bezterminowy okres. Dzięki niemu, bierzesz udział w podziale 10% zysku, wypracowywanego w ramach obrotu produktami modułu OpenMLM.EU nie tylko z państwa w którym jesteś zarejestrowany, ale ze wszystkich krajów w których moduł OpenMLM.EU jest aktywny, lub dopiero będzie aktywny. I to wszystko nawet bez konieczności tworzenia własnej sieci!

więcej na stronie http://www.zdrowie.o...l/?s=page&ID=32

Bot Name

Bot Name
  • Advert

wwozniak

wwozniak

Początkujący

• Użytkownik
  • 37 postów
  • GG:1979783
  • Zainteresowania:Zarabianie w Internecie
Z tego co piszesz to wydaje mi się, że jest to chyba perpetum mobile, tylko nie wiem, którego stopnia? Tak mi się wydaje, czytając to co piszesz. Może się mylę?

Kasyx

Kasyx

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 22 postów
Że też ludzie się na coś takiego łapią... Porównanie do perpetum mobile bardzo trafne - genialny wynalazek którego nikt jeszcze nie wynalazł...

Mój blog - zarabianie przez internet jest możliwe

CPM24.pl - zarabiaj na wyświetlaniu reklam

Onet - zarabiaj, gdy ktoś kliknie w newsy onet na Twojej stronie.

zbigniewmalec

zbigniewmalec

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 21 postów
Żeby pomnażać trzeba najpierw zarobić. Ja zawsze proponuję tym "bez gotówki" żeby wzięli udział w dobrym programie partnerskim. Programy Partnerskie to dobry przepis na biznes w sieci.
Sprawdzona Metoda Zarabiania -> AllInOne System

maras1970

maras1970

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 22 postów
nikt nie chce inwestować a wszyscy chcą zarabiać:)
www.zarobiszdorobisz.pl , www.kreatorzdrowia.vivetia.com/ zapraszam:)

wwozniak

wwozniak

Początkujący

• Użytkownik
  • 37 postów
No właśnie każdy chce zarabiać, a nikt nie chce inwestować albo wkładać własną pracę.

A co by było gdyby ? :

Co byś zrobił, gdyby pewnego dnia, brakło Ci pieniędzy?
Czy wiesz, że jest na to sposób?
Pokażę Ci jak to zrobić! wejdź na moją stronę i obejrzyj polski program DARCZYŃCY
.Dołączona grafika/>

Program sprawdzony przez KNF i Ministerstwo Finansów.
Zobacz też opinie prawne o tym programie.Dołączona grafika/>

Tobi

Tobi

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 14 postów
Kurcze, moze mi ktos po krotce wytlumaczyc na czym to polega? Gdy pytam sie kogos zajmujacego sie MLM czym sie wlasciwie zajmuje to kreci cos w stylu: "Ja to wlasciwie zajmuje sie... tak konkretnie to... SUKCES!" i zaczyna bredzic te swoje glupoty ze szkolen. Spytasz go o nalesnika, zacznie Ci opowiadac jak powstaje maka...

wwozniak

wwozniak

Początkujący

• Użytkownik
  • 37 postów
@Tobi, skontaktuj się ze mną na Skype, to Ci spokojnie wszystko wytłumaczę i nie będziesz zagubiony w tym temacie:icon_cheesygrin:/>

luidor

luidor

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 13 postów
Witam a co chcesz konkretnie wiedzieć na temat MLM

Guest_Miroka_*

Guest_Miroka_*
  • Gość

Program sprawdzony przez KNF i Ministerstwo Finansów.

Czy mógłbyś wytłumaczyć na czym owo "sprawdzenie" przez wymienione instytucje polega?
Bo skoro tak jest, to powinien być gdzieś do wglądu odpowiedni certyfikat czy inny dokument potwierdzający taki fakt, podpisany przez kompetentne osoby, którego prawdziwość można zweryfikować w odpowiednim urzędzie. Chciałabym taki dokument zobaczyć (i oczywiście zweryfikować jego prawdziwość).

wwozniak

wwozniak

Początkujący

• Użytkownik
  • 37 postów
@Miroka, Proszę uprzejmie już służę Ci odpowiedzią, możesz wszystkiego dowiedzieć się na stronie Darczyńców gdzie wszystko jest napisane i wyjaśnione, są też na stronie przedstawione opinie prawne o tym programie i jego zgodności z polskim prawem. Możesz też wejść na webinar i bezpośrednio zadać pytanie na ten temat właścicielce tego programu Pani Joli Rene Makowskiej. Zobacz w terminarzu webinarów, kiedy Pani Jola będzie prowadziła webinar. Jeżeli dodatkowo jeszcze chcesz dotknąć wszystkiego swoją ręką, to proponuję wyjazd do Zakopanego, bezpośrednio do firmy, która istnieje już 22 lata i na pewno Pani Jola wszystko Ci wyjaśni i pomoże zrozumieć ten program, oraz rozwieje Twoje wątpliwości.Dołączona grafika/> Pozdrawiam Cię i życzę Ci sukcesów w zarabianiu przez Internet:git:/>
Tagi: Zarabianie przez Internet, Praca w DomuDołączona grafika/>

Hedonia

Hedonia

Stażysta

• Użytkownik
  • 89 postów

Widzę, że macie sporą widzę z zakresu sieci afiliacyjnych i mam nadzieje, że będziecie tak dobrzy i mi doradzicie ;) Zacznę od tego, że prowadzę sklep odzieżowy, który ma sporą ilość klientów, ale jak każdy chciałabym mieć ich jeszcze więcej. Strona sklepu jest pozycjonowana, niedługo będe inwestować w inne formy reklamy i zastanawiam się też nad inwestycją w programy partnerskie. Trafiłam na ten artykuł http://performance36...ci-afiliacyjne/ , który opisuje systemy i sieci afiliacyjne i zastanawiam się, czy nie spróbować zaangażować w sieci afiliacyjne obecnych klientów sklepu. Jak myślicie byliby zainteresowali? Macie jakieś doświadczenie w tym temacie?

nunek33

nunek33

Stażysta

• Użytkownik
  • 51 postów

Większość ludzi boi się inwestować ale każdy chciałby zarabiać krocie - to fakt :)

bitcoin

bitcoin

Początkujący

• Użytkownik
  • 33 postów

Strony brak, ale fakt faktem kilka źródeł dochodu musi być.

add.png

korab

korab

Praktyk

• Użytkownik
  • 193 postów

Kilka dobrych sposobów na nie tylko dochód pasywny znajdziecie na tej stronie -  http://zarabianieodz...-zarabianie.htm [ kontakt na stronie, wytłumaczę  ]

Solidne zarabianie na lata od zaraz -  https://zarabianieodzaraz.pl.tl/

Alexund

Alexund

Początkujący

• Użytkownik
  • 28 postów
  • Zainteresowania:Kajak, pływanie, zarabianie:)

To chyba Warren Buffet powiedział kiedyś,

że nigdy nie wolno polegać tylko na jednym źródle dochodu :)

korab

korab

Praktyk

• Użytkownik
  • 193 postów

I miał rację. Ja zarabiam w wielu i to bardzo różnych. Mam stałe konkretne dochody od lat. Z netu można spokojnie żyć, warunek to wiedzieć co uruchomić. Moja domena to dochody pasywne. Korzystam z firm które są już lata w necie i dają stały dochód. Ci co się nie znają łapią się 'hyipów' itp. Wtedy tracą i mówią że nie da się zarobić. I to prawda, bierzesz się za 'badzie' - tyle samo masz. Chcesz zarabiać pewnie pytaj tych co zarabiają od lat. Zapraszam po darmową wiedzę  - skype janubers1

Solidne zarabianie na lata od zaraz -  https://zarabianieodzaraz.pl.tl/

Bot Name

Bot Name
  • Advert

penx

penx

Praktyk

• Użytkownik
  • 149 postów

Znalezienie pracy, która będzie odpowiadała nam zarobkami jest uciążliwe, może Ci w tym pomóc na przykład taki blog jak http://elsinterakcja...raca-spedytora/

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych