Skocz do zawartości

Zdjęcie

Reklamy Ptp W Serwisach Ivo Net

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

jacko12358

jacko12358

Początkujący

• Użytkownik
  • 43 postów
Witam. Ostatnio coś dziwnego dzieje się z reklamami w serwisach Ivo Net. Chodzi o reklamy z tytułu premiowanego uczestnictwa z quiz (fajna inicjatywa). W pierwszym miesiącu było w miarę ok choć po d koniec zaszło to co teraz jest niemal powszechne. Zamawiam w ramach tych reklam linki ptp z serwisow Netele i Pampersa. Poczatkowo było ok teraz mam tak, że przykładowo zamawiam 1000 kliknięc w linki konkursowe (tylko PTP). Spogladam w statystyki jest 1000 kliknięc. Spoglądam do serwisu który reklamowałem mam kliknięć 2000-3500 a prawidłowych 1 do 5 a czasem zero. Jeszcze miesiąc taka sama reklama generowała 10-30 % poprawnych kliknięć. Ktioś może to wyjaśnić?

Bot Name

Bot Name
  • Advert

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów
Pewności nie mam, ale przypuszczam, że może to być wina przeładowania stron.
PTP zalicza się chyba dopiero po całkowitym wczytaniu strony.
A timer jest ustawiony na czas, nie na wczytanie.
User klikający nie jest zainteresowany, czy reklama się wczytała, tylko czy ma reklamę zaliczoną.
Otwiera kilka reklam na raz i sprawdza timery.
Od admina zależy, czy strony szybko się wczytają.
A admin nie zawsze o tym myśli, bo w jego interesie jest zamieszczenie - niejako 'przy okazji' jak największej ilości różnych reklam.

Sleeppy

Sleeppy

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 600 postów
  • GG:5270511
Zgadza się anta ma rację.
W chwili obecnej promowanie PTP stało się nie opłacalne.

iwonkar

iwonkar

Znawca

• Użytkownik
  • 444 postów

Zgadza się anta ma rację.
W chwili obecnej promowanie PTP stało się nie opłacalne.

To prawda,że kiedyś było o wiele bardziej opłacalne,ale promuję PTP czterech polskich serwisów i przy cenie 29-30gr za 1000 klików,całkiem nieźle na tym wychodzę.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

penx

penx

Praktyk

• Użytkownik
  • 188 postów

Marketing internetowy szybko zdeklasował lokalne reklamy. Stały się one mało skuteczne i przede wszystkim bardzo drogie w porównaniu do tych internetowych. Ja również jestem fanem reklamy w sieci i inwestują w nią od https://solv.pl/uslugi/ już od dłuższego czasu z bardzo dobrymi rezultatami. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych