Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cashnhits.com - Jak Jest Obecnie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów
Serwis już trochę istnieje, ale nie widzę bieżących opinii.
Co się zmieniło, jak obecnie jest z płatnościami, dziennym zarobkiem, ilością i wartością reklam.
Czy warto się rejestrować?

Bot Name

Bot Name
  • Advert

wkum

wkum

Dyskutant

• Użytkownik
  • 288 postów
Wypłata w dniu zlecenia , kilkanaście reklam o wartości ułamka centa (zarobek ok. 2 centy) , z autosurfa - 3,5 centa , zdarzają się VideoAds i FB Ads po ok. 0,1 centa.

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów
Czyli około 4-5 centów dziennie?

A na czym polega VideoAds, to jakieś filmiki na YouTube, czy coś więcej?
Jak się to-to zalicza? Trzeba tylko obejrzeć, czy także skomentować?
Pytam, bo w żadnym z serwisów, w których jestem, tego nie spotkałam.

No i stawka 0,1c - to chyba niewiele za taką fatygę jak poświecenie kilkudziesięciu sekund na obejrzenie filmu?

FB Ads - jak się domyślam - to lajkowanie reklamowanych stron? :/

wkum

wkum

Dyskutant

• Użytkownik
  • 288 postów
Zgadza się - ok. 5 centów dziennie.

VideoAds to filmiki na YouTube , wcale nie trzeba oglądać , lecą sobie na nowej stronie , po ok. 10 s trzeba kliknąć aby zaliczyć zarobek , komentarze nie są wymagane.

Mogę dodać , że podobnie jest z autosurfem - leci na osobnej stronie i nie trzeba nawet nic klikać, żeby zaliczało.

FBAds - "like" osób (firm) na Facebooku , tu się chyba pomyliłem - płacą od 0,5 c do 5 c ale bliżej tej dolnej granicy.

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów

.....

VideoAds to filmiki na YouTube , wcale nie trzeba oglądać , lecą sobie na nowej stronie , po ok. 10 s trzeba kliknąć aby zaliczyć zarobek , komentarze nie są wymagane.

Mogę dodać , że podobnie jest z autosurfem - leci na osobnej stronie i nie trzeba nawet nic klikać, żeby zaliczało.

Spróbowałam, ale nie wiem, czy zostanę.

Autosurf mi nie działa.
Otwiera się okno, wisi w nim w nieskończoność ten sam banner, na dole jest tylko info, że 'Przesyłanie danych z adhitzstatic.com...' i strona nie wczytuje się do końca.
Przy otwarciu tego okna, równolegle, ale zaledwie na ułamek sekundy otwiera się drugie, mignie i nawet nie da się zobaczyć co w nim jest, bo znika.
Zezwolenie na otwieranie wyskakujących okien z adresu cashnhits.com niczego nie zmieniło.
(Korzystam z FF)

A przy filmikach co 'trzeba kliknąć, aby zaliczyło'?
Najpierw pojawia się jakaś strona - przykladowo - Donkey, w timerze liczba, w którą trzeba kliknąć, po tym otwiera się filmik - i co dalej? co po tych 10-15 s trzeba kliknąć?

GarryMoveOut

GarryMoveOut

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 10 postów

Spróbowałam, ale nie wiem, czy zostanę.

Autosurf mi nie działa.
Otwiera się okno, wisi w nim w nieskończoność ten sam banner, na dole jest tylko info, że 'Przesyłanie danych z adhitzstatic.com...' i strona nie wczytuje się do końca.
Przy otwarciu tego okna, równolegle, ale zaledwie na ułamek sekundy otwiera się drugie, mignie i nawet nie da się zobaczyć co w nim jest, bo znika.
Zezwolenie na otwieranie wyskakujących okien z adresu cashnhits.com niczego nie zmieniło.
(Korzystam z FF)

A przy filmikach co 'trzeba kliknąć, aby zaliczyło'?
Najpierw pojawia się jakaś strona - przykladowo - Donkey, w timerze liczba, w którą trzeba kliknąć, po tym otwiera się filmik - i co dalej? co po tych 10-15 s trzeba kliknąć?

A masz adblocka w FF ?
Mi (w operze) po kliknięciu start surf otwiera się popup a potem okno i sobie leci :) nic nie muszę robić. Też jestem nowy w tym buxie.
Co do filmików to było napisane aby po kliknięciu potwierdzenia że nie jest się botem zostawić jeszcze na chwile otwartą tą stronę, dopiero jak minie 15 sek (po przekierowaniu do youtuba) to zamknąć. Tak to zrozumiałem:

The Below Ads will Redirect to Youtube Videos. So after you have clicked the correct number, do not close the page instantly but leave it for 10-15 seconds (you can open new Ad for sure till then). And if for any reason you don't like these Ads then please don't click them, but if you do, then let them open for sometime.. With our new system we recording all IPs and cheating may get your account suspended. If we get good results not only the Ads will increase but even the earnings and Ad Rates.. So help us to help you earn more.. :)

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów
Nie, nie mam adblocka.
Sprawdzałam ustawienia - nie znalazłam niczego blokującego.
Pojęcia nie mam, co może być przyczyną.

GarryMoveOut

GarryMoveOut

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 10 postów
A jaki masz antywirus ? Jak masz antywirusa z dodatkową ochroną internet security może tam.

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów
Męczy się Kaspersky, ale w ustawieniach nie widziałam niczego, co by mogło blokować.
Może trochę szkoda, bo mogłoby się fajnie tam zarabiać, ale nie mam zdrowia z tym walczyć.
Odpuszczę sobie i poszukam czegoś innego.

nieniesia

nieniesia

Stażysta

• Użytkownik
  • 71 postów
Odświeżę temat widzę że Anta miała ten sam problem z Autosurfem co ja otwiera się okno, wisi w nim w nieskończoność ten sam banner. Jak sobie z tym poradziłas???

Bot Name

Bot Name
  • Advert

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów
Już odpowiedziałam na maila i wiem, że też zadziałało, ale odpowiem i tutaj, bo może jeszcze komuś się przyda :icon_biggrin:

Ja wcale sobie nie poradziłam :)
Zadziałał przypadek - serio.
Ja sobie CashNhits już odpuścilam, ale ostatnio mialam też problemy z FF - często nagle wyłączał mi, albo zawieszał przegladarkę.
Kiedyś zrezygnowałam z pobierania aktualizacji, bo najczęściej pobierał je wtedy, kiedy coś robiłam i mnie wkurzyło :)
Wyłączyłam i nawet o tym zapomnialam.
Teeraz z własnej woli postanowilam zaktualizować FF i po zrobieniu tego testowałam jak chodzi.
Weszłam też na CashNhits, pomyślalam, że jeszcze raz sprawdzę, zanim zlikwiduję konto.
Okazało się, że aktualizacja FF zlikwidowała problem.

Nie mam pojecia ani jaka była przyczyna, ani jak FF ją usunął, ale autosurf mi śmiga.
Wiecej szczęścia jak rozumu, ot co! :icon_lol:
Nie wnikam i klikam, a wkum nie stracił refa :icon_razz:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych